www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Deltakerliste
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Krødsherad J.F.F
 
Nordisk Trap LK 100 - Krødsherad J.F.F
22. september 2019

Oppdatert: 28.09.2019 kl 12:50

Resultater klassedelt

Jury: Bjørn Haug, Birgit Jostad Solbakken, Svein Hansen

Klasse A
1. Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K
25252425Sum: 99
2. Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F
25242425Sum: 98
3. Arild Grytten
Askvoll og Holmedal L.K.
24252524Sum: 98
4. Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F
23252425Sum: 97
5. Pål Høines
Nedre Glomma S.S.K
24242323Sum: 94
6. Arild Johansen
Askvoll og Holmedal L.K.
22252224Sum: 93
7. Ole Kristian Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
20222324Sum: 89
8. Kenneth Styve
Kismul S.S.K
22212123Sum: 87
9. Johnny Skoglund
Kroken J.F.F
22202420Sum: 86

Klasse B
1. Jan Olav Monsbakken
Vestre Toten J.F.F
24242325Sum: 96
2. Per Johannes Mjærum
Ullensaker J.F.F
20252323Sum: 91
3. Kristian Ingvar Raaen
Krødsherad J.F.F
23232122Sum: 89
4. Kurt Solvik
Songdalen L.K.
23182324Sum: 88
5. John Solbakken
Biri J.F.F
21212224Sum: 88
6. Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F
21222322Sum: 88

Klasse C
1. Rune Knappskog
Kismul S.S.K
21222321Sum: 87
2. Erik Sydbøge
Biri J.F.F
20242320Sum: 87
3. Arild Dahl
Arbeidernes J.F.F Halden
21202322Sum: 86
4. Ted Fiskerud
Trøgstad J.F.F
22212220Sum: 85
5. Bjørn Wiggo Bergum
Vestre Toten J.F.F
18222419Sum: 83
6. Birger Aurebekk
Songdalen L.K.
19212022Sum: 82

Klasse Jm
1. Kristian Ruud Nøkleby
Krødsherad J.F.F
20182020Sum: 78
2. Andreas Ruud Nøkleby
Krødsherad J.F.F
16202017Sum: 73

Klasse K1
1. Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F
24241521Sum: 84
2. Laura Haugland
Nedre Glomma S.S.K
21182121Sum: 81
3. Mette Mælen Bakker
Tynset J.F.F
18211722Sum: 78

Klasse K2
1. Hilde Karin Eggen
Ullensaker J.F.F
23201822Sum: 83
2. Trine Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
19221920Sum: 80
3. Silje Merete Vidme
Krødsherad J.F.F
18162420Sum: 78
4. Anita Thøgersen
Ullensaker J.F.F
18161823Sum: 75
5. Laila K. Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F
20181517Sum: 70
6. Siren Kvamme
Kismul S.S.K
15122016Sum: 63
7. Madeleine Knappskog
Kismul S.S.K
1114715Sum: 47

Klasse U
1. Martin Røsaker
Skien J.F.F
23252423Sum: 95
2. Jørgen Nybøle
Sarpsborg og Omegn J.F.F
24242322Sum: 93
3. Fredrik Fiskerud
Trøgstad J.F.F
24212421Sum: 90
4. Martin Grefslie
Eidsberg J.F.F
22231922Sum: 86
5. William Mobekk Skoglund
Kroken J.F.F
18201920Sum: 77

Klasse V55
1. Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F
24242224Sum: 94
2. Arild Kristian Pettersen
Kismul S.S.K
22222424Sum: 92
3. Svein Hansen
Krødsherad J.F.F
22202423Sum: 89
4. Gudmund Kalvik Kjøniksen
Nedre Glomma S.S.K
19242123Sum: 87
5. Morten Grefslie
Eidsberg J.F.F
22202421Sum: 87
6. Lars Erik Ruud
Ullensaker J.F.F
20222023Sum: 85
7. Thorvid Skjelle
Krødsherad J.F.F
19221924Sum: 84
8. Yngve Bakker
Tynset J.F.F
21192420Sum: 84
9. Arild Rasmussen
Songdalen L.K.
23222019Sum: 84
10. Jan Erik Carlsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F
18172123Sum: 79

Klasse V65
1. Thorbjørn Cato Jokstad
Enebakk J.F.F
21252124Sum: 91
2. Raymond Price
Ullensaker J.F.F
23242121Sum: 89
3. Bjarne Jødahl
Ullensaker J.F.F
23222122Sum: 88
4. Johan Skogsrud
Løiten S.S.
22192224Sum: 87
5. Åge Olstad
Krødsherad J.F.F
21232320Sum: 87
6. Harald Johansen
Haugesund L.S.K
22212022Sum: 85
7. Per Arne Benjaminsen
Kroken J.F.F
23182122Sum: 84
8. Dag Rune Egge
Løiten S.S.
19241719Sum: 79

Klasse V73
1. Bjørn Haug
Enebakk J.F.F
24202324Sum: 91
2. Oddvar Rogneby
Krødsherad J.F.F
20222222Sum: 86
3. Hans Pedersen
Frogn J.F.F
20201922Sum: 81
4. Tore Herman Teien
Enebakk J.F.F
23211621Sum: 81
5. Tore Moen
Krødsherad J.F.F
21181917Sum: 75
6. Kåre Andersen
Ringerike P.K.
10211817Sum: 66
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)