www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Krødsherad J.F.F
 
Nordisk Trap LK 100 - Krødsherad J.F.F
22. september 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Arild Grytten Askvoll og Holmedal L.K. A
2 Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V55
3 Arild Rasmussen Songdalen L.K. V55
4 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
5 Rune Knappskog Kismul S.S.K C
 
Lag 2
1 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
2 Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K2
3 Madeleine Knappskog Kismul S.S.K K2
4 Kenneth Styve Kismul S.S.K A
5 Per Arne Benjaminsen Kroken J.F.F V65
 
Lag 3
1 Trine Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K K2
2 Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K2
3 Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. A
4 Siren Kvamme Kismul S.S.K K2
5 Erik Sydbøge Biri J.F.F C
 
Lag 4
1 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
2 Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F K1
3 Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V73
4 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
5 Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
 
Lag 5
1 Kurt Solvik Songdalen L.K. B
2 Martin Grefslie Eidsberg J.F.F U
3 Birger Aurebekk Songdalen L.K. C
4 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F K2
5 Martin Røsaker Skien J.F.F U
 
Lag 6
1 Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V65
2 Bjørn Wiggo Bergum Vestre Toten J.F.F C
3 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
4 Hans Pedersen Frogn J.F.F V73
5 Yngve Bakker Tynset J.F.F V55
 
Lag 7
1 Per Johannes Mjærum Ullensaker J.F.F B
2 Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F A
3 Dag Rune Egge Løiten S.S. V65
4 Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A
5 Raymond Price Ullensaker J.F.F V65
 
Lag 8
1 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F V55
2 Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V73
3 Johan Skogsrud Løiten S.S. V65
4 Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
5 Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F U
 
Lag 9
1 Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
2 Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
3 Andreas Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F Jm
4 Kåre Andersen Ringerike P.K. V73
5 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
 
Lag 10
1 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55
2 Thorvid Skjelle Krødsherad J.F.F V55
3 Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F B
4 Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V65
5 Svein Hansen Krødsherad J.F.F V55
 
Lag 11
1 Arild Kristian Pettersen Kismul S.S.K V55
2 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
3 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
4 Kristian Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F Jm
5      
 
Lag 12
1 Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F V55
2 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
3 Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K2
4 Åge Olstad Krødsherad J.F.F V65
5      
 
Lag 13
1 Tore Moen Krødsherad J.F.F V73
2 John Solbakken Biri J.F.F B
3 Jan Erik Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
4 Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)