www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Enebakk J.F.F
 
100 skudd. LK-kval - Enebakk J.F.F
30. mai 2019

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
11 Roy Helli Biri J.F.F B
22 Simen Randem Enebakk J.F.F A
33 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A
44 Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A
55 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
 
Lag 2
61 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
72 Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F C
83 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
94 Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K2
105 Svein Tore Nordgaard Nordvestlandet L.K. A
 
Lag 3
111 Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
122 Vegard Bjørkkjær Sannidal Trap C
133 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
144 Tommy Ulriksen Onsøy J.F.F V55
155 Joakim Hellermyr Sannidal Trap B
 
Lag 4
161 Gunnar Lilleberg Enebakk J.F.F V65
172 Jon Arne Astad Nordvestlandet L.K. A
183 Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V73
194 Johan Skogsrud Løiten S.S. V65
205 Runar T. Skaug Enebakk J.F.F A
 
Lag 5
211 Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
222 Stian Johansen Skien J.F.F C
233 Kjell Wattum Enebakk J.F.F V73
244 Jan Tore Tønsberg Eidsberg J.F.F B
255 Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
 
Lag 6
261 Odd Ivar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
272 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
283 Mette Syvertsen Skien J.F.F K2
294 Dag Rune Egge Løiten S.S. V65
305 Andreas Stausland Songdalen L.K. A
 
Lag 7
311 Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F U
322 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
333 Roger Strømeng Alta J.F.F A
344 Monica Vennevik Gaula S.S.K K1
355 Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
 
Lag 8
361 Sverre A. Meisingseth Åmot J.F.F V55
372 Stig Rune Nørbech Nordvestlandet L.K. B
383 Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F A
394 Hans Pedersen Frogn J.F.F V73
405 Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
 
Lag 9
411 Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
422 Even André Kammen Nordvestlandet L.K. A
433 Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F A
444 Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V65
455 Geir Hammer Nordvestlandet L.K. B
 
Lag 10
461 Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V73
472 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
483 Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F Jm
494 Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V65
505 Tore Paulsen Eidsberg J.F.F V65
 
Lag 11
511 Robert Helmo Gaula S.S.K A
522 Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A
533 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
544 Line Våden Nidaros S.K. K1
555 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
 
Lag 12
561 Anastasios Kaliafas Nedre Glomma S.S.K A
572 Ole Bjerkeland Enebakk J.F.F B
583 Hans Henry Eriksen Nedre Glomma S.S.K V55
594 Axel Petersheim Enebakk J.F.F B
605 Johan Harstad Nordvestlandet L.K. A
 
Lag 13
611 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V55
622 Jørgen Kristoffersen Nedre Glomma S.S.K C
633 Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K2
644 Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A
655 Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
 
Lag 14
661 Cato Fjeld Andersen Ski J.F.F V55
672 Ronny Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
683 Espen Luka Nordvestlandet L.K. A
694 Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
705 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55
 
Lag 15
711 Jan Sigurd Foss Oslo Sportsskyttere V73
722 Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K2
733 Kjell Solhaug Råde J.F.F V65
744 Glenn Berntsen Enebakk J.F.F B
755 Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
 
Lag 16
761 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden A
772 Torjus Aurebekk Songdalen L.K. U
783 Arve Kammen Nordvestlandet L.K. A
794 Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F Jm
805 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
 
Lag 17
811 Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. B
822 Erik Sydbøge Biri J.F.F C
833 Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F Jm
844 Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V55
855 Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
 
Lag 18
861 Else-Brit Jensen Arbeidernes J.F.F Halden K2
872 Ole Johan Triumf Skien J.F.F A
883 Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
894 Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
905 Harald Johansen Haugesund L.S.K V65
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)