www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Enebakk J.F.F
 
100 skudd. LK-kval - Enebakk J.F.F
30. mai 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 90
Navn Klubb Klasse Startnr
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A41
Anastasios Kaliafas Nedre Glomma S.S.K A56
Andreas Stausland Songdalen L.K. A30
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K29
Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F A38
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F Jm48
Arve Kammen Nordvestlandet L.K. A78
Axel Petersheim Enebakk J.F.F B59
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V6549
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V7335
Cato Fjeld Andersen Ski J.F.F V5566
Dag Rune Egge Løiten S.S. V6529
Else-Brit Jensen Arbeidernes J.F.F Halden K286
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A53
Erik Sydbøge Biri J.F.F C82
Espen Luka Nordvestlandet L.K. A68
Even André Kammen Nordvestlandet L.K. A42
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A55
Geir Hammer Nordvestlandet L.K. B45
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A40
Glenn Berntsen Enebakk J.F.F B74
Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V5584
Gunnar Lilleberg Enebakk J.F.F V6516
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. B81
Hans Henry Eriksen Nedre Glomma S.S.K V5558
Hans Pedersen Frogn J.F.F V7339
Harald Johansen Haugesund L.S.K V6590
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B65
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K263
Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F Jm83
Jan Sigurd Foss Oslo Sportsskyttere V7371
Jan Tore Tønsberg Eidsberg J.F.F B24
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden A76
Joakim Hellermyr Sannidal Trap B15
Johan Harstad Nordvestlandet L.K. A60
Johan Skogsrud Løiten S.S. V6519
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V656
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C75
Jon Arne Astad Nordvestlandet L.K. A17
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F Jm79
Jørgen Kristoffersen Nedre Glomma S.S.K C62
Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U8
Kjell Solhaug Råde J.F.F V6573
Kjell Wattum Enebakk J.F.F V7323
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V5589
Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V5561
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B32
Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K272
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K169
Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V7318
Line Våden Nidaros S.K. K154
Mette Syvertsen Skien J.F.F K228
Monica Vennevik Gaula S.S.K K134
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A27
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B80
Odd Ivar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V5526
Ole Johan Triumf Skien J.F.F A87
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A5
Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A11
Ole Bjerkeland Enebakk J.F.F B57
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V5547
Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A4
Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F A43
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V5585
Robert Helmo Gaula S.S.K A51
Roger Strømeng Alta J.F.F A33
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A64
Ronny Lund Eidsberg J.F.F A25
Ronny Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F V7367
Roy Helli Biri J.F.F B1
Runar T. Skaug Enebakk J.F.F A20
Rune Aukland Eidsberg J.F.F A21
Simen Randem Enebakk J.F.F A2
Stian Johansen Skien J.F.F C22
Stig Rune Nørbech Nordvestlandet L.K. B37
Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F U31
Svein Tore Nordgaard Nordvestlandet L.K. A10
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B88
Sverre A. Meisingseth Åmot J.F.F V5536
Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V6544
Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F C7
Tommy Ulriksen Onsøy J.F.F V5514
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A52
Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V7346
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F V6550
Torjus Aurebekk Songdalen L.K. U77
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A3
Vegard Bjørkkjær Sannidal Trap C12
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V7313
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V5570


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)