www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup 2018 leirduesti søndag - Brunlanes J.F.F
8. juli 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
3 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
4 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
5 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Brede Ensrud Løiten J.F.F B
2 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F B
3 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
4 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
5 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F D2
2 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
3 Asle Skårdal Siljan J.F.F B
4 Martin Skoglund Kroken J.F.F C
5 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
3 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
4 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
2 Roger Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
4 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
5 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
2 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
3 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
4 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
5 Anette Dahl Bamble J.F.L F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
2 Thore Grinden Løiten J.F.F A
3 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
4 Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
5 Arild Belstad Løiten J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
4 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
5 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
3 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
4 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
5 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
2 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
3 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
4 Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
5 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Jan Brekke Arendal J.F.F E1
2 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
3 Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
4 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
5 Tore Brovold Stange J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
3 Hans Petter Kirkerød Aremark J.F.F B
4 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
5 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
2 Per Østigård Tynset J.F.F E1
3 Henning Loe Nidaros J.S.K B
4 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
5 Mortén Resell Tynset J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
4 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
5 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Kenneth G Mjåland Tvedestrand J.F.F C
2 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
3 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
4 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
5 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F B
2 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
3 Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
4 Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
5 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
2 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
3 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
5 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Sveinung Lien Etne J.F.F B
2 Thomas Lien Etne J.F.F D2
3 Søren Hestehauge Asker J.F.F C
4 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
5 Anja Dramstad Skogen J.S.K F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Bård Thuve Løiten J.F.F B
2 Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L C
3 Bård Almåsbakk Levanger J.F.L C
4 Johan Kvam Levanger J.F.L C
5 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Tore Solheim Levanger J.F.L B
2 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
3 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
4 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
5 Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 12:20
1 Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
2 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
3 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
4 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
5 Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 12:30
1 Sindre Nyland Froland J.F.F C
2 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
3 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
4 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
5 Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 12:40
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F C
4 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
5 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 12:50
1 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) B
2 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
3 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
4 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
5 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 13:00
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
2 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
4 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
5 Bjørn Johansen Rana J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 Kl: 13:10
1 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
2 Terje Erik Karlsen Skien J.F.F B
3 Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
4 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
5 Roger Granli Stange J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 27 Kl: 13:20
1 Marius Sørengen Ski J.F.F B
2 Geier Barlie Ski J.F.F B
3 Flemming Øhre Bærum J.F.F B
4 Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F D2
5 Andreas Olsen Ski J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 28 Kl: 13:30
1 Bård Boger Løiten J.F.F B
2 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F B
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
5 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 29 Kl: 13:40
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Martin Palmgren Siljan J.F.F A
3 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
4 Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
5 Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Kl: 13:50
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Vetle Stensvold Ski J.F.F D2
3 Vegard Utne Hedrum J.F.L B
4 Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
5 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 31 Kl: 14:00
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
3 Espen Langmyr Gjerstad J.F.F B
4 Pål Høines Skien J.F.F B
5 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 Kl: 14:10
1 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F C
2 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
3 Anders Johansson Bærum J.F.F B
4 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
5 Rune Hagen Skien J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 Kl: 14:20
1 Cecilie Steensen Siljan J.F.F F1
2 Christer Schikora Siljan J.F.F C
3 Martin Moen Sokna J.F.F A
4 Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
5 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 Kl: 14:30
1 Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
2 Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B
3 Kent Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F C
4 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F A
5 Sander Andersen Skien J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 35 Kl: 14:40
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
3 Kristoffer Rogstad Løiten J.F.F B
4 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F D2
5 Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 36 Kl: 14:50
1 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
2 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
3 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
4 Sondre Sætre Torp Brunlanes J.F.F C
5 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 Kl: 15:00
1 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
2 Erik Bonnegolt Brunlanes J.F.F B
3 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
4 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
5 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 Kl: 15:10
1 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 39 Reservert arrangørKl: 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 Reservert arrangørKl: 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)