www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup 2018 leirduesti søndag - Brunlanes J.F.F
8. juli 2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 186
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
Anders Johansson Bærum J.F.F B
Andreas Olsen Ski J.F.F C
Anette Dahl Bamble J.F.L F
Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
Anja Dramstad Skogen J.S.K F
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arild Belstad Løiten J.F.F E2
Asle Skårdal Siljan J.F.F B
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L C
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Johansen Rana J.F.F C
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Brede Ensrud Løiten J.F.F B
Bård Almåsbakk Levanger J.F.L C
Bård Boger Løiten J.F.F B
Bård Thuve Løiten J.F.F B
Catharina Pedersen Ski J.F.F F
Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
Cecilie Steensen Siljan J.F.F F1
Christer Schikora Siljan J.F.F C
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
Erik Bonnegolt Brunlanes J.F.F B
Espen Langmyr Gjerstad J.F.F B
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Flemming Øhre Bærum J.F.F B
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Geier Barlie Ski J.F.F B
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
Hans Petter Kirkerød Aremark J.F.F B
Henning Loe Nidaros J.S.K B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) B
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Brekke Arendal J.F.F E1
Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Johan Kvam Levanger J.F.L C
John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kenneth G Mjåland Tvedestrand J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kent Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
Kristoffer Rogstad Løiten J.F.F B
Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F C
Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F C
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F B
Malene Nygaard Kroken J.F.F F
Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
Marius Sørengen Ski J.F.F B
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Moen Sokna J.F.F A
Martin Palmgren Siljan J.F.F A
Martin Skoglund Kroken J.F.F C
Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F D2
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F B
Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F D2
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Østigård Tynset J.F.F E1
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
Pål Høines Skien J.F.F B
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Løvall Brunlanes J.F.F C
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Sander Andersen Skien J.F.F D1
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
Sindre Nyland Froland J.F.F C
Sondre Sætre Torp Brunlanes J.F.F C
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Sveinung Lien Etne J.F.F B
Søren Hestehauge Asker J.F.F C
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Terje Erik Karlsen Skien J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Thomas Lien Etne J.F.F D2
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
Tore Brovold Stange J.F.F A
Tore Solheim Levanger J.F.L B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F D2
Vegard Utne Hedrum J.F.L B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vetle Stensvold Ski J.F.F D2
Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F B
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F B
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)