8. juli 2018
Navn |
Klubb |
Klasse |
Adrian Wingquist Dalsjø |
Brandval J.F.F |
D1 |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
F1 |
Alexander Palmgren |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Anders Johansson |
Bærum J.F.F |
B |
Andreas Olsen |
Ski J.F.F |
C |
Anette Dahl |
Bamble J.F.L |
F |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
F1 |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F |
Arild Aske |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Arild Belstad |
Løiten J.F.F |
E2 |
Asle Skårdal |
Siljan J.F.F |
B |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Bendik Herje |
Levanger J.F.L |
C |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn Johansen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
B |
Bård Almåsbakk |
Levanger J.F.L |
C |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
B |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
B |
Catharina Pedersen |
Gausdal J.F.F |
F |
Cathrine Nordhov |
Skien J.F.F |
F |
Cecilie Steensen |
Siljan J.F.F |
F1 |
Christer Schikora |
Siljan J.F.F |
C |
Christian Rød Karlsen |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Christine Bringa Gravklev |
Løiten J.F.F |
F1 |
Dag Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Eirik Tanum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Emil Dvergastein Rød |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Erik Bonnegolt |
Brunlanes J.F.F |
B |
Espen Langmyr |
Gjerstad J.F.F |
B |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
F |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Flemming Øhre |
Bærum J.F.F |
B |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
A |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Gunnar Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Hallvar Næss |
Andebu J.F.F |
B |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
B |
Hans Kåre Røysland |
Sandefjord J.F.F |
B |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
Henning Loe |
Nidaros J.S.K |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
A |
Henrik Alstad |
Levanger J.F.L |
E1 |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
A |
Håkon Færvik |
Hedrum J.F.L |
C |
Håkon Østby |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Idar Melsom Larsen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Gunnar Skahjem |
Stokke J.F.L |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
A |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jan Brekke |
Arendal J.F.F |
E1 |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Johan Kvam |
Levanger J.F.L |
C |
John Kåre Bakken Tangen |
Åmot J.F.F |
B |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Rune Bratteggen |
Trysil J.F.F |
B |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Bredmo Syversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
Kai Werner Davidsen |
Sandefjord J.F.F |
E1 |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kenneth G Mjåland |
Tvedestrand J.F.F |
C |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kent Ørnulf Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
C |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kim Kleppang Rosengren |
Eidanger J.F.L |
A |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Kristian Lambrechts Pedersen |
Ski J.F.F |
C |
Kristoffer Rogstad |
Løiten J.F.F |
B |
Lars Murphy Håvaldsrud |
Buskeruds J.F.F |
B |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Lisa Jeanette Korsmo |
Siljan J.F.F |
F |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Magnus Aleksander Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
B |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
B |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
D2 |
Martin Horrigmo |
Skien J.F.F |
B |
Martin Moen |
Sokna J.F.F |
A |
Martin Palmgren |
Eidanger J.F.L |
A |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
C |
Morten Myrvang |
Andebu J.F.F |
A |
Morten Åsheim |
Gjerstad J.F.F |
D2 |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
D1 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Nils Jørgen Aas |
Norges Jeger og Fiskeforbund |
A |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
B |
Oddvar Hansen |
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn |
E1 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Johan Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
B |
Ole Kristian Stenhaug |
Løiten J.F.F |
D2 |
Ole Magnus Loe |
Nidaros J.S.K |
D2 |
Ole Wilhelm Gulbrandsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Kristian Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
Per-Kristian Skinne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E1 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Preben Krogsrud Stensrud |
Skien J.F.F |
D2 |
Pål Høines |
Skien J.F.F |
B |
Pål Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
A |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Roger Amundsen |
Siljan J.F.F |
A |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Rolf Anders Ensrud |
Lillehammer J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Roy Vidar Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Hagen |
Skien J.F.F |
B |
Sander Andersen |
Skien J.F.F |
D1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F |
Sindre Nyland |
Froland J.F.F |
C |
Sondre Sætre Torp |
Brunlanes J.F.F |
C |
Stein Ørnulf Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
Sveinung Lien |
Vindafjord J.F.L |
B |
Søren Hestehauge |
Asker J.F.F |
C |
Tarjei Lia |
Kroken J.F.F |
A |
Terje Erik Karlsen |
Skien J.F.F |
B |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Terje Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Thomas Lien |
Vindafjord J.F.L |
D2 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
A |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
A |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
A |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Tor Schjøllert Rogstad |
Løiten J.F.F |
A |
Tore Brovold |
Stange J.F.F |
A |
Tore Solheim |
Levanger J.F.L |
B |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
F1 |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Valeria Lindvåg |
Tjølling J.F.F |
F |
Vegard Balberg Øhre |
Bærum J.F.F |
D2 |
Vegard Utne |
Hedrum J.F.L |
B |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Vetle Stensvold |
Ski J.F.F |
D2 |
Yngve Kleppang |
Tønsberg og Omegns J.F.F |
B |
Øistein Nygren |
Eidsberg J.F.F |
E2 |
Øivind Steinsholt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |
Øyvind Solbrekke |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |