www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup + FM 2018 leirduesti lørdag - Brunlanes J.F.F
7. juli 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Vetle Stensvold Ski J.F.F D2
2 Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F D2
3 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
4 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
5 Jo Stensvold Ski J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
2 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
3 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F B
4 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
5 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Henning Øygarden Kroken J.F.F B
2 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
3 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
4 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
5 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
2 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
3 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
4 John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Martin Eikeland Bærum J.F.F C
2 Magnus Rydning Bærum J.F.F C
3 Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
4 Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
5 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
2 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
4 Roger Løvall Brunlanes J.F.F C
5 Vetle Kile Fyresdal J.F.L C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F F
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
5 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
5 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
2 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
3 Martin Skoglund Kroken J.F.F C
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
5 Thore Grinden Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Sindre Nyland Froland J.F.F C
2 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
3 Bård Boger Løiten J.F.F B
4 Vegard Utne Hedrum J.F.L B
5 Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Flemming Øhre Bærum J.F.F B
2 Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F D2
3 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
4 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
3 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
4 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Martin Palmgren Siljan J.F.F A
2 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
3 Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
4 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
5 Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Geir Hole Buskeruds J.F.F B
2 Tellef Tveide Buskeruds J.F.F B
3 Roger Hansen Buskeruds J.F.F B
4 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
5 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
2 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Arild Belstad Løiten J.F.F E2
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Thomas Lien Etne J.F.F D2
2 Martin Moen Sokna J.F.F A
3 Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
4 Sveinung Lien Etne J.F.F B
5 Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
3 Tore Kay Landbø Brunlanes J.F.F E1
4 Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F B
5 Martin Røsaker Skien J.F.F D1
6 Finn Jensen Nordstrand J.F.F E2
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
2 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
3 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
4 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F C
5 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
4 Trygve Larssen Ås J.F.F B
5 Arvid Agnor Ås J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
2 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
3 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Bjørn Johansen Rana J.F.F C
5 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 12:20
1 Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
2 Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
3 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
4 Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F B
5 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 12:30
1 Sondre Haugland Kroken J.F.F B
2 Bjørn Olav Haugland Kroken J.F.F A
3 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
4 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
5 Roger Granli Stange J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 12:40
1 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
2 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
3 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
5 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 12:50
1 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
2 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
3 Bård Thuve Løiten J.F.F B
4 Asle Skårdal Siljan J.F.F B
5 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 13:00
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
2 Jon Vetle Ness (ingen klubb) C
3 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
4 Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F D2
5 Henning Solem Hedrum J.F.L A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 Kl: 13:10
1 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
2 Pål Høines Skien J.F.F B
3 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
4 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
5 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 27 Kl: 13:20
1 Tom Beier Jensen Asker J.F.F A
2 Bjørn Erik Jensen Asker J.F.F A
3 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
4 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
5 Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 28 Kl: 13:30
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
3 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
4 Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 29 Kl: 13:40
1 Brede Ensrud Løiten J.F.F B
2 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
3 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
4 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F B
5 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Kl: 13:50
1 Geier Barlie Ski J.F.F B
2 Marius Sørengen Ski J.F.F B
3 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
4 Trond Sørensen Ski J.F.F B
5 Andreas Olsen Ski J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 31 Kl: 14:00
1 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
2 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
3 Henning Loe Nidaros J.S.K B
4 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
5 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 Kl: 14:10
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
4 Terje Erik Karlsen Skien J.F.F B
5 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 Kl: 14:20
1      
2 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
4 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
5 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 Kl: 14:30
1 Per Østigård Tynset J.F.F E1
2 Bård Almåsbakk Levanger J.F.L C
3 Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L C
4 Johan Kvam Levanger J.F.L C
5 Mortén Resell Tynset J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 35 Kl: 14:40
1 Tore Solheim Levanger J.F.L B
2 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
3 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
4 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
5 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 36 Kl: 14:50
1 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
3 Søren Hestehauge Asker J.F.F C
4 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 Kl: 15:00
1 Anders Johansson Bærum J.F.F B
2 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
3 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
4 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 Kl: 15:10
1 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
2 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
3 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
4 Cecilie Steensen Siljan J.F.F F1
5 Christer Schikora Siljan J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 39 Kl: 15:20
1 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F D2
2 Svein arild Straume Skien J.F.F D2
3 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
4 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
5 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 Kl: 15:30
1 Rune Hagen Skien J.F.F B
2 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
3 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
4 Kristoffer Rogstad Løiten J.F.F B
5 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 41 Kl: 15:40
1 Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
2 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
3 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F A
4 Sander Andersen Skien J.F.F D1
5 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 42 Kl: 15:50
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Espen Langmyr Gjerstad J.F.F B
3 Knut Arne Selaasdal Vegårshei J.F.F C
4 Oliver Bergh Hanssen Brunlanes J.F.F Gjest
5 Ole Martin Degvold Brunlanes J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 43 Kl: 16:00
1 Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
2 Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B
3 Kent Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F C
4 Jan Brekke Arendal J.F.F E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 44 Kl: 16:10
1 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
2 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
4 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
5 Bjarne Støtvig Brunlanes J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 45 Reservert arrangør
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 46 Reservert arrangør
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)