www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup + FM 2018 leirduesti lørdag - Brunlanes J.F.F
7. juli 2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 216
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Johansson Bærum J.F.F B
Andreas Olsen Ski J.F.F C
Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arild Belstad Løiten J.F.F E2
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Asle Skårdal Siljan J.F.F B
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L C
Bjarne Støtvig Brunlanes J.F.F B
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Erik Jensen Asker J.F.F A
Bjørn Olav Haugland Kroken J.F.F A
Bjørn Johansen Rana J.F.F C
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Brede Ensrud Løiten J.F.F B
Bård Almåsbakk Levanger J.F.L C
Bård Boger Løiten J.F.F B
Bård Thuve Løiten J.F.F B
Catharina Pedersen Ski J.F.F F
Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
Cecilie Steensen Siljan J.F.F F1
Christer Schikora Siljan J.F.F C
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
Espen Langmyr Gjerstad J.F.F B
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Finn Jensen Nordstrand J.F.F E2
Flemming Øhre Bærum J.F.F B
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Geier Barlie Ski J.F.F B
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Hole Buskeruds J.F.F B
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Hanne Dalen Kroken J.F.F F
Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Loe Nidaros J.S.K B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henning Øygarden Kroken J.F.F B
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Brekke Arendal J.F.F E1
Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Jo Stensvold Ski J.F.F C
Johan Kvam Levanger J.F.L C
John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F D2
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
Jon Vetle Ness (ingen klubb) C
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F C
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kent Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Arne Selaasdal Vegårshei J.F.F C
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
Kristoffer Rogstad Løiten J.F.F B
Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F C
Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Magnus Rydning Bærum J.F.F C
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F B
Malene Nygaard Kroken J.F.F F
Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
Marius Sørengen Ski J.F.F B
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Eikeland Bærum J.F.F C
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Moen Sokna J.F.F A
Martin Palmgren Siljan J.F.F A
Martin Røsaker Skien J.F.F D1
Martin Skoglund Kroken J.F.F C
Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F B
Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F D2
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Martin Degvold Brunlanes J.F.F C
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Oliver Bergh Hanssen Brunlanes J.F.F Gjest
Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Østigård Tynset J.F.F E1
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
Pål Høines Skien J.F.F B
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F D2
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Hansen Buskeruds J.F.F B
Roger Løvall Brunlanes J.F.F C
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
Sander Andersen Skien J.F.F D1
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sindre Nyland Froland J.F.F C
Sondre Haugland Kroken J.F.F B
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Svein arild Straume Skien J.F.F D2
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Sveinung Lien Etne J.F.F B
Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F B
Søren Hestehauge Asker J.F.F C
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Tellef Tveide Buskeruds J.F.F B
Terje Erik Karlsen Skien J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Thomas Lien Etne J.F.F D2
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Beier Jensen Asker J.F.F A
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F A
Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Kay Landbø Brunlanes J.F.F E1
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Tore Solheim Levanger J.F.L B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F B
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F D2
Vegard Utne Hedrum J.F.L B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vetle Kile Fyresdal J.F.L C
Vetle Stensvold Ski J.F.F D2
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F B
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)