www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne - Brunlanes J.F.F
30. desember 2017

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00
1 Aleksander Hoksrud Nome J.F.F C
2 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F F1
3 Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
4 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 10:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 10:20
1 Steinar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F C
2 Sunniva Lillesund Sør-Varanger J.F.F F
3 Alexander Støtvig Brunlanes J.F.F B
4 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
6 Anders Amundsen Brunlanes J.F.F C
 
Lag 4 Kl: 10:30
1 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
2 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
5 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 10:40
1 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
3 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
4 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
5 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 10:50
1 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
2 Adrian Bergan Ås J.F.F C
3 Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F C
4 Thomas Eidsvold Ås J.F.F C
5 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 11:00
1 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
2 Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
3 Arvid Agnor Ås J.F.F A
4 Trygve Larssen Ås J.F.F B
5 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
6 Martin Palmgren Siljan J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 11:10
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
3 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
4 Lars Kristian Sand Holmsen Andebu J.F.F A
5 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 11:20
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
2 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
3 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
4 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 11:30
1 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
2 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
4 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
5 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 11:40
1 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
2 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
3 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
4 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
5 Simen Johannessen Stokke J.F.L D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 11:50
1 Magnus Darbo Sokna J.F.F A
2 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
3 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 12:00
1 Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
2 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
3 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
4 Oliver Korsmo Johnsen Skien J.F.F D1
5 Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 12:10
1 Martin Moen Sokna J.F.F B
2 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
3 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D1
4 Eirik Kjølås Holmestrand S.P.S.J.F D2
5 Daniel Skillinghaug Holmestrand J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 12:20
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
3 Knut Nordskog Siljan J.F.F B
4 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F C
5 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 12:30
1 Pål Høines Skien J.F.F B
2 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
3 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
4 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 13:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 13:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)