www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne - Brunlanes J.F.F
30. desember 2017

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 76
Navn Klubb Klasse
Adrian Bergan Ås J.F.F C
Aleksander Hoksrud Nome J.F.F C
Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
Alexander Støtvig Brunlanes J.F.F B
Anders Amundsen Brunlanes J.F.F C
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F C
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F C
Daniel Skillinghaug Holmestrand J.F.F D2
Eirik Kjølås Holmestrand S.P.S.J.F D2
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F C
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Nordskog Siljan J.F.F B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Lars Kristian Sand Holmsen Andebu J.F.F A
Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Darbo Sokna J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Moen Sokna J.F.F B
Martin Palmgren Siljan J.F.F A
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D1
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F A
Oliver Korsmo Johnsen Skien J.F.F D1
Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Pål Høines Skien J.F.F B
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Simen Johannessen Stokke J.F.L D2
Steinar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F C
Sunniva Lillesund Sør-Varanger J.F.F F
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Thomas Eidsvold Ås J.F.F C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
Trygve Larssen Ås J.F.F B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F F1
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)