www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup Bunlanes søndag - Brunlanes J.F.F
2. juli 2017

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
2 Per Fleischmann Åmot J.F.F B
3 Øyvind Andreas Dalen Gjøvik J.F.F A
4 Lars Sørum Gjøvik J.F.F B
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 2 Kl: 09:10
1      
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D1
4 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
3 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
4 Arne Hysjulien Gausdal J.F.F C
5 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Birk Kristiansen Moss og Omegn J.F.F D1
2 Truls Erik Kristiansen Moss og Omegn J.F.F C
3 Christian Paulsen Moss og Omegn J.F.F C
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F B
5 Eirik Myhre Andebu J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
2 Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F D2
3 Vetle Lanner Brunlanes J.F.F D2
4 Bård Lanner Brunlanes J.F.F D2
5 Sondre Haugland Kroken J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
2 Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
4 Jan Bålerud Hemnes J.F.F A
5 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
2 Hanne Eriksen Kongsvinger J.F.F F
3 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F C
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
2 Henning Loe Nidaros J.S.K B
3 Knut Årnes Lørenskog S.S. B
4 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D1
5 Severin Larsen Stange J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
2 Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
3 Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
4 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
5 Rune Hagen Skien J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
2 Magnus Darbo Sokna J.F.F A
3 Henning Solem Hedrum J.F.L A
4 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
5 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
2 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
4 Jon Inge Kleven Skien J.F.F B
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
2 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
3 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
4 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F A
5 Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 13 Kl: 12:00
1 Bård Boger Løiten J.F.F B
2 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
3 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
4 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
5 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 12:10
1 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
3 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
4 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
5 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 12:20
1 Bård Thuve Løiten J.F.F A
2 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
4 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
5 Geir Akerholt (ingen klubb) C
 
Lag 16 Kl: 12:30
1 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
3 Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F C
4 Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F F1
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 12:40
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E1
3 Terje Erik Karlsen Skien J.F.F C
4 Christer Schikora Siljan J.F.F C
5 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
 
Lag 18 Kl: 12:50
1 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
4 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
5 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 13:00
1 Hans Christian Jordan (ingen klubb) B
2 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
3 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
4 Kenneth Aspestrand Aremark J.F.F A
5 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
 
Lag 20 Kl: 13:10
1 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
2 Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F C
3 Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
4 Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
5 Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F C
 
Lag 21 Kl: 13:20
1 Marius Sørengen Ski J.F.F A
2 Thor Gaarder Ski J.F.F B
3 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
4 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
5      
 
Lag 22 Kl: 13:30
1 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
2 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
3 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F C
4 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
5 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F
 
Lag 23 Kl: 13:40
1 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F B
3 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
4 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
5 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
 
Lag 24 Kl: 13:50
1 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
2 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F B
3 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D1
4 Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
5 Sondre Johnsen Kroken J.F.F B
 
Lag 25 Kl: 14:00
1 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
2 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
3 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
4 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
5 Olav Løvåsdal Kroken J.F.F E1
 
Lag 26 Kl: 14:10
1 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
2 Martin Skoglund Kroken J.F.F C
3 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
4 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
5 Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 27 Kl: 14:20
1 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
2 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
3 Martin Moen Sokna J.F.F B
4 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
5 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 28 Kl: 14:30
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
3 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
 
Lag 29 Kl: 14:40
1 Erik B. Jensen Asker J.F.F D2
2 Vetle Stensvold Ski J.F.F D1
3 Vegard Utne Hedrum J.F.L C
4 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
5 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
 
Lag 30 Kl: 14:50
1 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
2 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F F1
3 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F B
4 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5 Joakim Bentsen Siljan J.F.F D2
 
Lag 31 Kl: 15:00
1 Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
2 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F C
3 Terje Walmsness Stokke J.F.L C
4 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
5 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 32 Kl: 15:10
1 Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
2 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F D2
3 Pål Andre Heiland Gjerstad J.F.F C
4 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
5 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
 
Lag 33 Kl: 15:20
1 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Aleksander Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
4 Thomas Bankhaug Brunlanes J.F.F A
5 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 34 Kl: 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 35 Kl: 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 50 Reservert arrangørKl: 18:10
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
2 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
4 Bjarne Støtvig Brunlanes J.F.F C
5      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)