www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup Bunlanes søndag - Brunlanes J.F.F
2. juli 2017

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 168
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F B
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Aleksander Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
Arne Hysjulien Gausdal J.F.F C
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
Benedikte Lilleødegård Tvedestrand J.F.F D1
Birk Kristiansen Moss og Omegn J.F.F D1
Bjarne Støtvig Brunlanes J.F.F C
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Bård Boger Løiten J.F.F B
Bård Lanner Brunlanes J.F.F D2
Bård Thuve Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
Christer Schikora Siljan J.F.F C
Christian Paulsen Moss og Omegn J.F.F C
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Eirik Myhre Andebu J.F.F B
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F A
Erik B. Jensen Asker J.F.F D2
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F C
Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F C
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
Geir Akerholt (ingen klubb) C
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F C
Hanne Eriksen Kongsvinger J.F.F F
Hans Christian Jordan (ingen klubb) B
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Loe Nidaros J.S.K B
Henning Mathisen Blaker J.F.F B
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F B
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Bålerud Hemnes J.F.F A
Joakim Bentsen Siljan J.F.F D2
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jon Inge Kleven Skien J.F.F B
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Aspestrand Aremark J.F.F A
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F C
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Årnes Lørenskog S.S. B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Lars Sørum Gjøvik J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D1
Magnus Darbo Sokna J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F F
Marcus Langmyr Gjerstad J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Moen Sokna J.F.F B
Martin Skoglund Kroken J.F.F C
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D1
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F D2
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F E1
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D1
Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F B
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F D2
Pål Andre Heiland Gjerstad J.F.F C
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
Roger Granli Stange J.F.F B
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sondre Haugland Kroken J.F.F A
Sondre Johnsen Kroken J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Terje Erik Karlsen Skien J.F.F C
Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Terje Walmsness Stokke J.F.L C
Thomas Bankhaug Brunlanes J.F.F A
Thor Gaarder Ski J.F.F B
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F C
Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F F1
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Truls Erik Kristiansen Moss og Omegn J.F.F C
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F D2
Vegard Utne Hedrum J.F.L C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F F1
Vetle Lanner Brunlanes J.F.F D2
Vetle Stensvold Ski J.F.F D1
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E1
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øyvind Andreas Dalen Gjøvik J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F C


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)