www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup Bunlanes lørdag - Brunlanes J.F.F
1. juli 2017

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
3 Sam-Atle Samuelsen Froland J.F.F B
4 Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
5 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Johannes Kristen Paulsen Froland J.F.F B
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
3 Martin Moen Sokna J.F.F B
4 Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
5 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
2 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
3 Geier Barlie Ski J.F.F C
4 Trond Sørensen Ski J.F.F B
5 Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Arne Hysjulien Gausdal J.F.F C
3 Øyvind Andreas Dalen Gjøvik J.F.F A
4 Lars Sørum Gjøvik J.F.F B
5 Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F C
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Elizabeth Thoresen Ådal J.F.F F
2 Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
3 Bård Lanner Brunlanes J.F.F D2
4 Vetle Lanner Brunlanes J.F.F D2
5 Eirik Myhre Andebu J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
2 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
4 Hanne Dalen Kroken J.F.F F
5 Henrik Henriksen Stokke Lørenskog S.S. C
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
2 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
3      
4 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
5 Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
3 Mari Nomme Hedrum J.F.L F
4 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
5 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
2 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
2 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
4 Knut Andres Saxegaard Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
5 Jan Bålerud Hemnes J.F.F A
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Martin Horrigmo Skien J.F.F B
2 Jon Inge Kleven Skien J.F.F B
3 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
4 Rune Hagen Skien J.F.F B
5 Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Emil Andengård Strand Nome J.F.F B
2 Helge Lundeberg Aas Nome J.F.F C
3 Bård Boger Løiten J.F.F B
4 Hanne Eriksen Kongsvinger J.F.F F
5 Severin Larsen Stange J.F.F B
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
4 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
5 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F A
2 Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
3 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
4 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F B
5      
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Stian Brunæs Johannessen Sandefjord J.F.F B
2 Ragnar Johannessen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
3 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
4 Øystein Ahlstrøm Ås J.F.F B
5      
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
2 Knut Johansson Bærum J.F.F B
3 Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
4 Anders Johansson Bærum J.F.F A
5 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
3 Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F F1
4 Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F C
5 Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
2 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
3 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
4 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
5 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
2 Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
3 Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F C
4 Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
5 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 21 Kl: 12:20
1 Arild Johannesen Buskeruds J.F.F E2
2 Tellef Tveide Buskeruds J.F.F B
3 Geir Hole Buskeruds J.F.F B
4 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
5 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
 
Lag 22 Kl: 12:30
1 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
2 Bård Thuve Løiten J.F.F A
3      
4 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
5 Thor Gaarder Ski J.F.F B
 
Lag 23 Kl: 12:40
1 Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
2 Terje Erik Karlsen Skien J.F.F C
3 Christer Schikora Siljan J.F.F C
4 Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F C
5 Marius Sørengen Ski J.F.F A
 
Lag 24 Kl: 12:50
1 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
2 Henning Mathisen Blaker J.F.F B
3 Siv Stemsrudhagen Lørenskog S.S. F
4 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
5 Knut Årnes Lørenskog S.S. B
 
Lag 25 Kl: 13:00
1 Magnus Darbo Sokna J.F.F A
2 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
3 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
5 Hans Christian Jordan (ingen klubb) B
 
Lag 26 Kl: 13:10
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
2 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
4 Knut Haarberg Asker J.F.F E1
5 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
 
Lag 27 Kl: 13:20
1 Aleksander Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
3 Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
4 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
5 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
 
Lag 28 Kl: 13:30
1 Per Fleischmann Åmot J.F.F B
2 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
3 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
4 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F C
5 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
 
Lag 29 Kl: 13:40
1 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
2 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
3 Vegard Utne Hedrum J.F.L C
4 Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
5 Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
 
Lag 30 Kl: 13:50
1 Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
2 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
3 Oliver Korsmo Johnsen Skien J.F.F D1
4 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
5 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
 
Lag 31 Kl: 14:00
1 Henning Loe Nidaros J.S.K B
2 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
3 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D1
4 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
5 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 32 Kl: 14:10
1 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
2 Kristin Onsum Lørenskog S.S. F
3 Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
4 Roger Nygård Lørenskog S.S. A
5 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
 
Lag 33 Kl: 14:20
1 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F B
3 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
4 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
 
Lag 34 Kl: 14:30
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
2 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
3      
4      
5 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
 
Lag 35 Kl: 14:40
1 Erik B. Jensen Asker J.F.F D2
2 Kristian Pedersen (ingen klubb) Gjest
3 Cathraina Pedersen (ingen klubb) Gjest
4 Sondre Bohlin Skien J.F.F C
5      
 
Lag 50
1 Kenneth Aspestrand Aremark J.F.F A
2 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
3 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
4 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
5 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 51
1      
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)