www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup Bunlanes lørdag - Brunlanes J.F.F
1. juli 2017

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 177
Navn Klubb Klasse
Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D1
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Aleksander Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Johansson Bærum J.F.F A
Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arild Johannesen Buskeruds J.F.F E2
Arne Hysjulien Gausdal J.F.F C
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F B
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Bård Boger Løiten J.F.F B
Bård Lanner Brunlanes J.F.F D2
Bård Thuve Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Cathraina Pedersen (ingen klubb) Gjest
Cathrine Nordhov Skien J.F.F F
Christer Schikora Siljan J.F.F C
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F1
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Eirik Myhre Andebu J.F.F B
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F A
Elizabeth Thoresen Ådal J.F.F F
Emil Andengård Strand Nome J.F.F B
Emil Dvergastein Rød Brunlanes J.F.F E1
Erik B. Jensen Asker J.F.F D2
Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F C
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geier Barlie Ski J.F.F C
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L A
Geir Hole Buskeruds J.F.F B
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F C
Hanne Dalen Kroken J.F.F F
Hanne Eriksen Kongsvinger J.F.F F
Hans Christian Jordan (ingen klubb) B
Helge Lundeberg Aas Nome J.F.F C
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Loe Nidaros J.S.K B
Henning Mathisen Blaker J.F.F B
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henrik Henriksen Stokke Lørenskog S.S. C
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F B
Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F B
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Bålerud Hemnes J.F.F A
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F C
Johannes Kristen Paulsen Froland J.F.F B
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jon Inge Kleven Skien J.F.F B
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F C
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Aspestrand Aremark J.F.F A
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Andres Saxegaard Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F C
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Haarberg Asker J.F.F E1
Knut Johansson Bærum J.F.F B
Knut Årnes Lørenskog S.S. B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F B
Kristian Pedersen (ingen klubb) Gjest
Kristin Onsum Lørenskog S.S. F
Lars Murphy Håvaldsrud Buskeruds J.F.F B
Lars Sørum Gjøvik J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F F1
Lisa Jeanette Korsmo Siljan J.F.F F
Magnus Darbo Sokna J.F.F A
Mari Nomme Hedrum J.F.L F
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Horrigmo Skien J.F.F B
Martin Moen Sokna J.F.F B
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
Olav Eliassen Brunlanes J.F.F E2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D1
Ole Magnus Stabæk Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Ole-Christian Flugre Sokna J.F.F B
Oliver Korsmo Johnsen Skien J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F B
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Ragnar Johannessen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
Roger Amundsen Hedrum J.F.L A
Roger Granli Stange J.F.F B
Roger Nygård Lørenskog S.S. A
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F B
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F C
Sam-Atle Samuelsen Froland J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F A
Siv Stemsrudhagen Lørenskog S.S. F
Sondre Bohlin Skien J.F.F C
Stian Brunæs Johannessen Sandefjord J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Tellef Tveide Buskeruds J.F.F B
Terje Erik Karlsen Skien J.F.F C
Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F B
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Thor Gaarder Ski J.F.F B
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F B
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Aremark J.F.F B
Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F C
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F D2
Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F F1
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F
Vegard Utne Hedrum J.F.L C
Vetle Lanner Brunlanes J.F.F D2
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F A
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øystein Ahlstrøm Ås J.F.F B
Øyvind Andreas Dalen Gjøvik J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F C


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)