Klasse A |
| 1. | Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F | 25 | Sum: 25 |
| 2. | Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. | 25 | Sum: 25 |
| 3. | Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. | 25 | Sum: 25 |
| 4. | Frode Bjervamoen Skien J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 5. | Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 6. | Ole Johan Sæternes Skien J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 7. | Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 8. | Leif Henry Klokset Råde J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 9. | John Solbakken Biri J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 10. | Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K | 24 | Sum: 24 |
| 11. | Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K | 24 | Sum: 24 |
| 12. | Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap | 23 | Sum: 23 |
| 13. | Roy Helli Biri J.F.F | 20 | Sum: 20 |
Klasse B |
| 1. | Paal Ludvik Jørgensen Onsøy J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 2. | Geir Milsteinhaugen Kvam S.S.K | 24 | Sum: 24 |
| 3. | Christoffer Eidstø Songdalen L.K. | 23 | Sum: 23 |
| 4. | Peter Fåland Enebakk J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 5. | Simen Randem Enebakk J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 6. | Roy Gunnar Havikhagen Krødsherad J.F.F | 17 | Sum: 17 |
Klasse C |
| 1. | Tom Atle Holthe Biri J.F.F | 25 | Sum: 25 |
| 2. | Ivar Andre Tors Skien J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 3. | Tommy Grønlie Ullensaker J.F.F | 22 | Sum: 22 |
Klasse J |
| 1. | Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 2. | Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F | 21 | Sum: 21 |
Klasse K1 |
| 1. | Lise Wold Enebakk J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 2. | Sally Jane Haugland Nedre Glomma S.S.K | 22 | Sum: 22 |
| 3. | Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F | 20 | Sum: 20 |
| 4. | Monica Skår Løiten J.F.F | 20 | Sum: 20 |
| 5. | Solveig Walaker Romerike S.S.K | 19 | Sum: 19 |
| 6. | Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F | 18 | Sum: 18 |
| 7. | Siv Helen Eriksen Råde J.F.F | 15 | Sum: 15 |
Klasse K2 |
| 1. | Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 2. | Aina Halldén Ullensaker J.F.F | 20 | Sum: 20 |
| 3. | Lena Reppe Romerike S.S.K | 20 | Sum: 20 |
| 4. | Helene Louise Mathisen Guldhaug Onsøy J.F.F | 18 | Sum: 18 |
Klasse U |
| 1. | Bastian Hagen Onsøy J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 2. | Sander Havikhagen Krødsherad J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 3. | Kristian Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 4. | Torstein Krok Kvam S.S.K | 12 | Sum: 12 |
Klasse V50 |
| 1. | Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F | 25 | Sum: 25 |
| 2. | Øyvind Syvertsen Skien J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 3. | Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 4. | Jarle Fossdal Tvedestrand J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 5. | Kurt Solvik Songdalen L.K. | 23 | Sum: 23 |
| 6. | Knut Leer Krødsherad J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 7. | Erik Sydbøge Biri J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 8. | Gjermund Aas Ullensaker J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 9. | Morten Berg Romerike S.S.K | 21 | Sum: 21 |
| 10. | Ronny Lund Eidsberg J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 11. | Jan-Ove Humlevåg Askvoll og Holmedal L.K. | 21 | Sum: 21 |
| 12. | Rolf Kristian Eilertsen Tynset J.F.F | 19 | Sum: 19 |
Klasse V60 |
| 1. | Harald Johansen Haugesund L.S.K | 24 | Sum: 24 |
| 2. | Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 3. | Kurt-Reidar Holte Kroken J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 4. | Geir Guldhaug Onsøy J.F.F | 24 | Sum: 24 |
| 5. | Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 6. | Raymond Price Ullensaker J.F.F | 23 | Sum: 23 |
| 7. | Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 8. | Svein Hansen Krødsherad J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 9. | Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 10. | Åge Olstad Krødsherad J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 11. | Dag Rune Egge Løiten J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 12. | Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 13. | Per Arne Benjaminsen Kroken J.F.F | 19 | Sum: 19 |
Klasse V70 |
| 1. | Trygve Henning Holthe Biri J.F.F | 22 | Sum: 22 |
| 2. | Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 3. | Hans Pedersen Frogn J.F.F | 21 | Sum: 21 |
| 4. | Finn Rønnild (ingen klubb) | 21 | Sum: 21 |
| 5. | Vidar Tors Skien J.F.F | 19 | Sum: 19 |
| 6. | Tore Herman Teien Enebakk J.F.F | 18 | Sum: 18 |