www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ringebu og Fåvang J.F.F
 
Veteran NM 2024 - Ringebu og Fåvang J.F.F
3. august 2024

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F V4
2      
3      
4      
5      
 
Lag 2
1 Knut Silihagen Sørskogbygda J.S.K V1
2 Leif Gunnar Larsen Gran J.F.F V2
3 Kjell Magnussen Krødsherad J.F.F V2
4 Oddvar Tidemandsen Vang J.F.F V4
5      
 
Lag 3
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 4
1 Helge Smerud Biri J.F.F V4
2 Arild Larsen Biri J.F.F V4
3      
4      
5      
 
Lag 5
1 Otto Skoglund Øystre Slidre J.F.F V3
2 Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F V1
3      
4      
5      
 
Lag 6
1 Jon Kåre Gylland Horg J.F.L V3
2 Harald Ekli (ingen klubb) V5
3 Sverre Kråkenes Os J.F.L V5
4 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F D2
5 Finn Øvredal Os J.F.L V5
 
Lag 7
1 Atle Fjellsbø Os J.F.L V2
2 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F V2
3 Bjørn Olav Lein Støren J.F.F V5
4 Steinar Tårneby Romedal og Vallset J.F.F V2
5 Hans Pedersen Frogn J.F.F V5
 
Lag 8
1 Marianne Kristiansen Ringebu og Fåvang J.F.F D1
2 Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F V3
3 Nils Tysseland Samnanger J.F.L V1
4 Thore Grinden Løiten J.F.F V1
5 Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F V3
 
Lag 9
1 Jonny Håkensen Romedal og Vallset J.F.F V1
2 Jan Alseth Støren J.F.F V2
3 Axel Nielsen Eid J.F.L V2
4 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L V2
5 Ottar Nord Nes J.F.F V5
 
Lag 10
1 Tore Moen Tinn J.F.F V5
2 Idar Fjeldvang Forsand J.F.F V3
3 Knut Arild Broberg Jevnaker J.F.F V4
4 Jon Ivar Søhus Sokna J.F.F V4
5 Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V5
 
Lag 11
1 Tormod Sveen Nordre Land J.F.F V2
2 Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F V1
3 Lars Norderhus Lesja J.F.F V3
4 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V1
5 Brynjar Arne Berge (ingen klubb) V1
 
Lag 12
1 Leif Henry Klokset Skåla J.F.F V1
2 Vidar Opheim Vestre Slidre J.F.L V1
3 Knut Erland Hansen Eidsberg Omegn J.F.F V1
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V2
5 Johan Skogsrud Løiten J.F.F V4
 
Lag 13
1 Vidar Falldalen Løiten J.F.F V3
2 Hans Arve Rustestuen Nordre Land J.S.K V3
3 Thor Solberg Lørenskog S.S. V2
4 Ida Beate Strønsjordet Rustestuen Nordre Land J.S.K D1
5 Knut Thrane Nidaros J.S.K V2
 
Lag 14
1 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F V4
2 Ole Furu Sunndal J.F.F V1
3 Ivar Terje Bergum Nordre Land J.F.F D2
4 Trond Haugholt Sannidal J.F.F V2
5 Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V1
 
Lag 15
1 John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F V3
2      
3 Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. V4
4      
5 Carl Arvid Christiansen Vestby J.F.F V4
 
Lag 16
1 Trond Gammeltorp Kvam J.F.F V1
2 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F D1
3 Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F V3
4 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F V1
5 Dag Rune Egge Løiten J.F.F V3
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)