www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ringebu og Fåvang J.F.F
 
Veteran NM 2024 - Ringebu og Fåvang J.F.F
3. august 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 62
Navn Klubb Klasse
Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F V3
Arild Larsen Biri J.F.F V4
Atle Fjellsbø Os J.F.L V2
Axel Nielsen Eid J.F.L V2
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F D2
Bjørn Olav Lein Støren J.F.F V5
Brynjar Arne Berge (ingen klubb) V1
Carl Arvid Christiansen Vestby J.F.F V4
Dag Rune Egge Løiten J.F.F V3
Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F V1
Finn Øvredal Os J.F.L V5
Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. V4
Hans Arve Rustestuen Nordre Land J.S.K V3
Hans Pedersen Frogn J.F.F V5
Harald Ekli (ingen klubb) V5
Helge Smerud Biri J.F.F V4
Ida Beate Strønsjordet Rustestuen Nordre Land J.S.K D1
Idar Fjeldvang Forsand J.F.F V3
Ivar Terje Bergum Nordre Land J.F.F D2
Jan Alseth Støren J.F.F V2
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F V3
Johan Skogsrud Løiten J.F.F V4
John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F V3
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V1
Jon Ivar Søhus Sokna J.F.F V4
Jon Kåre Gylland Horg J.F.L V3
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F V4
Jonny Håkensen Romedal og Vallset J.F.F V1
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F V1
Kjell Magnussen Krødsherad J.F.F V2
Knut Arild Broberg Jevnaker J.F.F V4
Knut Erland Hansen Eidsberg Omegn J.F.F V1
Knut Silihagen Sørskogbygda J.S.K V1
Knut Thrane Nidaros J.S.K V2
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F V1
Lars Norderhus Lesja J.F.F V3
Leif Gunnar Larsen Gran J.F.F V2
Leif Henry Klokset Skåla J.F.F V1
Marianne Kristiansen Ringebu og Fåvang J.F.F D1
Nils Tysseland Samnanger J.F.L V1
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V2
Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V5
Oddvar Tidemandsen Vang J.F.F V4
Ole Furu Sunndal J.F.F V1
Ottar Nord Nes J.F.F V5
Otto Skoglund Øystre Slidre J.F.F V3
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V1
Steinar Tårneby Romedal og Vallset J.F.F V2
Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L V2
Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F D1
Sverre Kråkenes Os J.F.L V5
Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F V4
Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F V3
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F V2
Thor Solberg Lørenskog S.S. V2
Thore Grinden Løiten J.F.F V1
Tore Moen Tinn J.F.F V5
Tormod Sveen Nordre Land J.F.F V2
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F V1
Trond Haugholt Sannidal J.F.F V2
Vidar Falldalen Løiten J.F.F V3
Vidar Opheim Vestre Slidre J.F.L V1


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)