www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Songdalen L.K.
 
NM Nordisk Trap 2024 - Songdalen L.K.
9. til 11. august 2024

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Pulje 1
1 Christoffer Stavenes Lindesnes J.F.F A
2 Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K1
3      
4      
5      
6 Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K1
7      
8      
9      
10      
11      
12      
13 Jostein Sunde Sandnes P.K. B
14      
15      
16      
17      
18      
19      
20 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F A
21 Morten Larsen Sannidal Trap B
22      
23      
24      
25      
26 Arnt Martin Skofteland Lindesnes J.F.F U16
27 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
28      
29 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
30      
31      
32      
33      
34      
35      
36      
37      
38      
39      
40 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V65
41      
42      
43      
44      
45      
46      
47      
48      
49      
50 Eva Kristin Knudsen Gaula S.S.K K1
51 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden A
52 Alexander Vitting Skjeberg og Omegn J.F.F C
53 Jonas Gulbrandsen Halden og Omegn J.F.F C
54      
55      
56      
57      
58      
59      
60      
61      
62      
63      
64 Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F B
65      
66      
67      
68      
69      
70      
71      
72 Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
73      
74      
75 Siren Kvamme Ulven S.S.K K2
76      
77      
78      
79      
80      
81      
82      
83      
84      
85      
86 Erik Haugaard Arbeidernes J.F.F Halden C
87      
88      
89      
90      
91 Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V65
92      
93      
94      
95      
96      
97      
98      
99 Andreas Sandlie Monsbakken Toten S.S.K B
100 Jan Olav Monsbakken Toten S.S.K V55
 
Pulje 2
1      
2      
3      
4      
5      
6      
7 Alexander Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F C
8 Thomas Kåbuland Vigsnes (ingen klubb) U16
9 Kaja Sogn Justnæs Songdalen L.K. K2
10      
11      
12      
13      
14      
15      
16      
17      
18      
19      
20      
21      
22      
23 Harald Haugom Sannidal Trap V55
24 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
25 Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
26 Kent Arild Moldal Kvam S.S.K A
27 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K2
28 John Solbakken Biri J.F.F V55
29 Mette Syvertsen Skien J.F.F V55
30 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V65
31 Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U16
32 Rune Knappskog Bergen L.K. V55
33 Arne Klingsheim Bergen L.K. B
34 Magnus Auglænd Vilhelmsen Bergen L.K. A
35      
36      
37      
38 Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
39 Kjell Einar Lie Skien J.F.F A
40 Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V65
41      
42      
43 Tommy Jakobsen Songdalen L.K. V65
44 Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
45      
46 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
47 Amber Jayne Graham Nordvestlandet L.K. K2
48      
49 Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
50 Kenneth Espeseth Nordvestlandet L.K. A
51 Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
52 Martin Røsaker Skien J.F.F A
53 Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
54 Kjell Erik Bangen Kvam S.S.K A
55 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F V55
56 Eva Bakari Skien J.F.F K2
57 Nicole Tvedt (ingen klubb) K2
58      
59      
60 Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
61 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
62 Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
63 Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K B
64 Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
65 Jørgen-André Dreyer Øksnes S.K. B
66      
67      
68 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V65
69 Jim Pedersen Alta J.F.F V55
70 Roger Strømeng Alta J.F.F A
71 Steinar Gjerde Samnanger S.S.L A
72 Bjarte Linga Samnanger S.S.L A
73 Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V55
74 Rolf Arthur Ingvartsen Samnanger S.S.L V65
75      
76      
77      
78 Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K B
79 Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden A
80 Rune Furuseth Krødsherad J.F.F A
81 Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F B
82      
83      
84      
85 Leif Arild Fjellheim Team Sørvest SG-S
86      
87      
88      
89      
90 Kenneth Styve Ulven S.S.K B
91      
92      
93      
94      
95      
96      
97      
98      
99      
100      
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)