www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Songdalen L.K.
 
NM Nordisk Trap 2024 - Songdalen L.K.
9. til 11. august 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 82
Navn Klubb Klasse
Alexander Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F C
Alexander Vitting Skjeberg og Omegn J.F.F C
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
Amber Jayne Graham Nordvestlandet L.K. K2
Anders Høgheim Songdalen L.K. C
Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Andreas Sandlie Monsbakken Toten S.S.K B
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden A
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V65
Arne Klingsheim Bergen L.K. B
Arnt Martin Skofteland Lindesnes J.F.F U16
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K2
Bjarte Linga Samnanger S.S.L A
Christoffer Stavenes Lindesnes J.F.F A
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F B
Erik Haugaard Arbeidernes J.F.F Halden C
Eva Kristin Knudsen Gaula S.S.K K1
Eva Bakari Skien J.F.F K2
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K B
Frank Cascampas Songdalen L.K. V55
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V65
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V65
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V65
Harald Haugom Sannidal Trap V55
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V65
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K1
Jan Olav Monsbakken Toten S.S.K V55
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
Jim Pedersen Alta J.F.F V55
Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V55
John Solbakken Biri J.F.F V55
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
Jonas Gulbrandsen Halden og Omegn J.F.F C
Jostein Sunde Sandnes P.K. B
Jørgen-André Dreyer Øksnes S.K. B
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
Kaja Sogn Justnæs Songdalen L.K. K2
Kenneth Espeseth Nordvestlandet L.K. A
Kenneth Styve Ulven S.S.K B
Kent Arild Moldal Kvam S.S.K A
Kjell Einar Lie Skien J.F.F A
Kjell Erik Bangen Kvam S.S.K A
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K B
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden A
Knut Andersen Songdalen L.K. B
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F A
Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
Leif Arild Fjellheim Team Sørvest SG-S
Magnus Auglænd Vilhelmsen Bergen L.K. A
Martin Røsaker Skien J.F.F A
Mette Syvertsen Skien J.F.F V55
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Larsen Sannidal Trap B
Nicole Tvedt (ingen klubb) K2
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U16
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F V55
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V65
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V65
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rolf Arthur Ingvartsen Samnanger S.S.L V65
Rune Furuseth Krødsherad J.F.F A
Rune Knappskog Bergen L.K. V55
Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K1
Siren Kvamme Ulven S.S.K K2
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Steinar Gjerde Samnanger S.S.L A
Thomas Aanensen Songdalen L.K. A
Thomas Kåbuland Vigsnes (ingen klubb) U16
Tommy Jakobsen Songdalen L.K. V65
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen L.K. Jm
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen L.K. U16
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V65


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)