10. august 2022
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
1. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 8 | 4 | 6 | 8 | 6 | 6 | 7 | 45 |
2. | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | 8 | 3 | 5 | 7 | 5 | 8 | 7 | 43 |
3. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 8 | 6 | 3 | 8 | 3 | 8 | 6 | 42 |
4. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 8 | 4 | 3 | 7 | 5 | 8 | 6 | 41 |
5. | Ole-Andreas Hansen Bjørndalen
(ingen klubb) | 6 | 5 | 4 | 7 | 3 | 7 | 7 | 39 |
6. | Roger Hansen
Sokna L.K. | 7 | 5 | 1 | 8 | 5 | 6 | 6 | 38 |
7. | Bjarte Olav Grimen
(ingen klubb) | 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 7 | 5 | 35 |
8. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 8 | 5 | 2 | 8 | 0 | 3 | 4 | 30 |
9. | Frode Sneve Strand
Nidaros S.K. | | | | | | | | |
Klasse B |
1. | Dag Thu
Moss og Omegn J.F.F | 7 | 4 | 3 | 8 | 5 | 8 | 4 | 39 |
2. | Mantas Maciunskas
Team Hagleskyting | 8 | 5 | 4 | 8 | 3 | 1 | 8 | 37 |
3. | Stein Anders Aarum
Frogn J.F.F | 8 | 3 | 4 | 8 | 2 | 5 | 7 | 37 |
4. | Max Nensén
Sokna L.K. | 8 | 4 | 1 | 8 | 4 | 6 | 3 | 34 |
5. | Oddgeir Skogly
Asker J.F.F | 6 | 4 | 2 | 8 | 3 | 5 | 5 | 33 |
6. | Kjell Rune Bratlie
(ingen klubb) | 4 | 4 | 0 | 7 | 4 | 6 | 5 | 30 |
7. | Stian Thorsrud
Sokna L.K. | 6 | 4 | 3 | 7 | 2 | 3 | 5 | 30 |
8. | Jon-Ulrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 5 | 1 | 2 | 6 | 3 | 5 | 6 | 28 |
Klasse C |
1. | Håkon Manvik
Brunlanes S.S. | 6 | 6 | 2 | 8 | 3 | 6 | 7 | 38 |
2. | Morten Qvenild
Frogn J.F.F | 7 | 5 | 1 | 8 | 2 | 6 | 7 | 36 |
3. | Roger Amundsen
(ingen klubb) | 4 | 3 | 4 | 5 | 4 | 2 | 8 | 30 |
4. | Christoffer Hagen
Siljan S.S. | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 | 7 | 4 | 24 |
Klasse K1 |
1. | Caroline Waller
Brunlanes S.S. | 8 | 3 | 0 | 8 | 5 | 6 | 6 | 36 |
2. | Valeria Lindvåg
Brunlanes S.S. | 8 | 5 | 3 | 8 | 3 | 5 | 3 | 35 |
3. | Jane Ludvigsen
Frogn J.F.F | 3 | 5 | 1 | 7 | 5 | 7 | 5 | 33 |
Klasse U |
1. | Oscar Bratlie
Team Hagleskyting | 8 | 3 | 4 | 7 | 4 | 6 | 7 | 39 |
2. | Simen Johansen
Team Hagleskyting | 5 | 3 | 3 | 7 | 3 | 6 | 4 | 31 |
Klasse V55 |
1. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 8 | 6 | 3 | 8 | 1 | 7 | 5 | 38 |
2. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 6 | 5 | 4 | 7 | 4 | 5 | 6 | 37 |
3. | Henning Solem
Siljan S.S. | 6 | 3 | 2 | 6 | 3 | 4 | 8 | 32 |
4. | Roy Wagner
Team Hagleskyting | 6 | 5 | 0 | 7 | 3 | 5 | 5 | 31 |
5. | Bjørn Aatangen
Team Hagleskyting | 4 | 3 | 2 | 5 | 4 | 5 | 6 | 29 |
6. | Stein H Gundersen
Sandefjord L.S. | 6 | 3 | 1 | 3 | 4 | 7 | 3 | 27 |
7. | Lars Kristian Sand Holmsen
Team Hagleskyting | | | | | | | | |
Klasse V73 |
1. | Jan Aanes
Sandefjord L.S. | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 4 | 3 | 17 |
Klasse Gjest |
1. | Geir Hole
(ingen klubb) | 4 | 2 | 0 | 7 | 4 | 7 | 4 | 28 |