29. juni 2022
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 17:00
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 | Kl: 17:10
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | Kl: 17:20
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 17:30
|
1 |
Kari-Merethe Finøen |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
F |
2 |
Tom Arne Ruud |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
C |
3 |
Lene Brentebråten |
Sokna J.F.F |
F |
4 |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
C |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 17:40
|
1 |
Arne Trøhaugen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
2 |
Didrik Bucher |
Jevnaker J.F.F |
C |
3 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
B |
4 |
Richard Olsen |
Jevnaker J.F.F |
C |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 6 | Kl: 17:50
|
1 |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
B |
2 |
Knut Brotnow |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
3 |
|
|
|
4 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
5 |
Jens Gaus |
Ringerike J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 7 | Kl: 18:00
|
1 |
Halvor Ingul |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
2 |
Marius Johansen |
Vestre Toten J.F.F |
C |
3 |
Arne Andersen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
4 |
Ivan Antonin Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
5 |
Per Norbert Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 8 | Kl: 18:10
|
1 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
C |
3 |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
4 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
5 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 9 | Kl: 18:20
|
1 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
3 |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
4 |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
E1 |
5 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 10 | Kl: 18:30
|
1 |
Inga Josefine Gaski |
Sokna J.F.F |
F |
2 |
Christian Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
3 |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
4 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
B |
5 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 11 | Kl: 18:40
|
1 |
|
|
|
2 |
Kristian Thoresen |
Ådal J.F.F |
E1 |
3 |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
4 |
Jarle Bang Tømmervik |
Ådal J.F.F |
C |
5 |
Hans Engen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 12 | Kl: 18:50
|
1 |
Robin Nikolaysen |
Ådal J.F.F |
C |
2 |
Svein Tutanrud |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Ole Erik Bakke |
Ringerike J.F.F |
E1 |
4 |
Tiril Tutanrud Åsen |
Sokna J.F.F |
D1 |
5 |
Thomas Rustad |
Sokna J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 13 | Kl: 19:00
|
1 |
Tom Arild Pettersen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
2 |
Lars Krangnes |
Ådal J.F.F |
B |
3 |
Dag Andersen |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Trym Gjermundbo |
Solemskogen J.F.F |
C |
5 |
Anders Paulsen |
Ringerike J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 19:10
|
1 |
Philip Lauritzen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
2 |
Vebjørn Hegdal |
Sollihøgda J.F.F |
C |
3 |
Eivind Flekstad |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Steffen Torgersbråten |
Ringerike J.F.F |
C |
5 |
Alexander Kristiansen |
Ådal J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 19:20
|
1 |
Henrik Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
2 |
Martin Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
3 |
Glenn Fossum |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Eirik Sandum Berger |
Sokna J.F.F |
D1 |
5 |
Tommy Eriksen |
Sokna J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 16 | Kl: 19:30
|
1 |
Dennis Selinger |
Oslo J.F.F |
C |
2 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A |
3 |
Christian Fuchs |
Buskeruds J.F.F |
C |
4 |
Stein Tandberg |
Sokna J.F.F |
C |
5 |
Herman Tandberg |
Sokna J.F.F |
D2 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 17 | Kl: 19:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 18 | Kl: 19:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 19 | Kl: 20:00
|
1 |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
B |
2 |
Per Johnny Paulsen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
3 |
Lars Klev |
Sokna J.F.F |
B |
4 |
Silje Ruste |
Ådal J.F.F |
F |
5 |
Espen Solberg |
Jevnaker J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 20 | Kl: 20:10
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 21 | Kl: 20:20
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 22 | Kl: 20:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|