27. oktober 2021
Klasse A |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Ole Petter Nordli
Moss og Omegn J.F.F | 45 | 46 | 47 | 49 | 142 |
2. | Tom Are Mohaug
Fauske og Sørfold J.F.F | 47 | 42 | 44 | 49 | 140 |
3. | Joacim Schistad
Sør-Varanger J.F.F | 45 | 47 | 39 | 47 | 139 |
4. | Jørgen Bjørklund
Sør-Varanger J.F.F | 45 | 48 | 45 | | 138 |
5. | Hauk Emanuelsen Thyes
Sør-Varanger J.F.F | 45 | 43 | | 47 | 135 |
6. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 45 | 44 | 45 | 40 | 134 |
7. | Stig Zachariassen
Narvik og Omegn J.F.F | 41 | 44 | 38 | 46 | 131 |
8. | Kenneth Styve
Bergens J.F. | 45 | 45 | 38 | 40 | 130 |
9. | Jens Kristian Baustad
Sør-Varanger J.F.F | 49 | | 47 | | 96 |
10. | Mikael Østensen
Bodø J.F.F | | 47 | | 46 | 93 |
11. | Rune Eggen
Bardu J.F.F | 46 | 40 | | | 86 |
12. | Jan Arne Johansen
Målselv J.F.F | 42 | 39 | | | 81 |
13. | Kurt Krogh
Brønnøy J.F.F | 47 | | | | 47 |
14. | Tore Kristian Storvoll
Korgen og Hemnes J.F.F | | | 42 | | 42 |
15. | Roar Blakstad Helle
Målselv J.F.F | | 41 | | | 41 |
16. | Jon Inge Nepås
Brønnøy J.F.F | | | 40 | | 40 |
17. | Jonas Kvam
Brønnøy J.F.F | 30 | | | | 30 |
Klasse B |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Dan Martin Nordeng
Skjeberg og Omegn J.F.F | 41 | 47 | 47 | 47 | 141 |
2. | Arild Kristian Pettersen
Bergens J.F. | 45 | 49 | | 46 | 140 |
3. | Rune Aukland
Eidsberg J.F.F | | 45 | 49 | 45 | 139 |
4. | Geir Lindem
Råde J.F.F | 43 | 48 | 41 | 46 | 137 |
5. | Stian Ulfstein
Herøy og Sande J.F.F | 45 | 45 | 46 | 42 | 136 |
6. | Rune Knappskog
Bergens J.F. | 44 | 43 | 45 | 37 | 132 |
| Michael Wollmann Eilertsen
Sør-Varanger J.F.F | 46 | 41 | 41 | 45 | 132 |
8. | Jørgen Kristoffersen
Råde J.F.F | 43 | 39 | 44 | 43 | 130 |
9. | Henrik Einmo
Rana J.F.F | 42 | 46 | 41 | 41 | 129 |
10. | Magnus Auglænd Vilhelmsen
Bergens J.F. | 48 | | 44 | 35 | 127 |
11. | Øyvind Eriksen
Rana J.F.F | 40 | 41 | | 44 | 125 |
12. | Kristian Ytreland
Sør-Varanger J.F.F | 44 | 40 | 40 | 27 | 124 |
| Lennart Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 41 | 40 | 43 | 39 | 124 |
14. | Siv Helen Eriksen
Råde J.F.F | 39 | 40 | | 44 | 123 |
15. | Trine Kjøniksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | 41 | 43 | 38 | 122 |
| Hans Marius Støre Mastermo
Rana J.F.F | 39 | | 43 | 40 | 122 |
| Erling Jensen
Bodø J.F.F | 38 | 45 | | 39 | 122 |
18. | Geir Emanuelsen
Bodø J.F.F | 42 | 46 | | 28 | 116 |
19. | Kato Johansen
Brønnøy J.F.F | 36 | | 35 | 33 | 104 |
20. | Terje Johansen
Askvoll J.F.L | 46 | 41 | | | 87 |
21. | Bernt Toldnes
Bodø J.F.F | 44 | | | 41 | 85 |
22. | Simon Martin Bruarøy
Os J.F.L | 44 | 40 | | | 84 |
23. | Lars Gunnar Larsen
Herøy og Sande J.F.F | 39 | | 42 | | 81 |
24. | Joakim Kjølseth
Brønnøy J.F.F | 42 | | 38 | | 80 |
25. | Odd Johan Søfting
Rana J.F.F | 40 | 39 | | | 79 |
26. | Beate Abrahamsen
Sør-Varanger J.F.F | 37 | 36 | | | 73 |
27. | Steffen Vik
Os J.F.L | 47 | | | | 47 |
28. | Tor Kristian Bratberg
Bodø J.F.F | 46 | | | | 46 |
29. | Jørgen Dreyer Moe
Brønnøy J.F.F | 41 | | | | 41 |
30. | Ivar Hansen
Korgen og Hemnes J.F.F | | | | 37 | 37 |
| Sverre Svendsen
Brønnøy J.F.F | 37 | | | | 37 |
32. | Roy Helge Thune
Bodø J.F.F | | | | 36 | 36 |
Klasse C |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Stig Even Hansen
Sør-Varanger J.F.F | 45 | 40 | 45 | 45 | 135 |
| Lars Gunnar Akselsen
Hvaler J.F.F | | 50 | 43 | 42 | 135 |
3. | Jon Anders Møklegård
Svinndal J.F.F | 40 | 35 | 39 | 39 | 118 |
4. | Arne Klingsheim
Bergens J.F. | 41 | 40 | 36 | 34 | 117 |
5. | Kai Ivan Andersen
Fauske og Sørfold J.F.F | 38 | 40 | 36 | 36 | 114 |
6. | Roger Sivertsen
Rana J.F.F | 36 | | 37 | 39 | 112 |
| Terje Arnseth
Råde J.F.F | 36 | 40 | 36 | | 112 |
8. | Birger Kristian Fedje
Rana J.F.F | 34 | 39 | 33 | 36 | 109 |
9. | Øyvind Bjørklund
Sør-Varanger J.F.F | | 34 | 36 | 33 | 103 |
| Tore Tjønna
Rana J.F.F | 25 | 37 | 32 | 34 | 103 |
11. | Kim Bregge
Narvik og Omegn J.F.F | 34 | 34 | 33 | 32 | 101 |
12. | Kurt Are Skarbø
Herøy og Sande J.F.F | | 38 | 30 | 30 | 98 |
13. | Frank Westvik
Rana J.F.F | 27 | 35 | 24 | 27 | 89 |
| Tore Eriksen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 45 | | 44 | | 89 |
15. | Jonas Wernersson
Narvik og Omegn J.F.F | 24 | | 32 | 26 | 82 |
16. | Marius Magnussen
Bergens J.F. | 39 | | | 37 | 76 |
17. | Thomas Holm
Brønnøy J.F.F | 36 | 38 | | | 74 |
18. | Jonas Stang
Os J.F.L | 31 | 39 | | | 70 |
19. | Tarjei Vestjord
Målselv J.F.F | 35 | 33 | | | 68 |
20. | Kjell Berntzen
Sømna J.F.F | | 26 | 17 | 21 | 64 |
21. | Esben Steen
Rana J.F.F | | | 32 | 28 | 60 |
| Terje Øverdal
Bodø J.F.F | 32 | | | 28 | 60 |
23. | Paul Å. Høines
Bergens J.F. | | 30 | | 22 | 52 |
24. | Torfinn Swan Forsbakk
Rana J.F.F | | 42 | | | 42 |
25. | Glenn Pedersen
Bergens J.F. | | 40 | | | 40 |
| Øyvind Bjørknes
Fauske og Sørfold J.F.F | | | | 40 | 40 |
27. | Simon Aag
Rana J.F.F | | 38 | | | 38 |
| Håkon Aasen
Os J.F.L | 38 | | | | 38 |
| Dan Eirik Voldnes
Herøy og Sande J.F.F | 38 | | | | 38 |
30. | Frode Granås
Brønnøy J.F.F | | | | 36 | 36 |
31. | Lars Egil Lundquist
Bodø J.F.F | | 35 | | | 35 |
32. | Stian Fosse
Os J.F.L | 32 | | | | 32 |
33. | Werner Abrahamsen
Sømna J.F.F | | | 31 | | 31 |
| Thorstein Bjørnstad
Sør-Varanger J.F.F | | 31 | | | 31 |
35. | Jonas Strømsnes
Narvik og Omegn J.F.F | 29 | | | | 29 |
| Pål Stang
Os J.F.L | | 29 | | | 29 |
37. | Einar Valø
Målselv J.F.F | | 28 | | | 28 |
38. | Bendik Voldnes
Herøy og Sande J.F.F | 24 | | | | 24 |
39. | Tord Ola Hoel Andorsen
Norges Jeger og Fiskeforbund | 22 | | | | 22 |
40. | Marius Pettersen
Fauske og Sørfold J.F.F | | | | 15 | 15 |
| Johnny Kristiansen
Narvik og Omegn J.F.F | | | | 15 | 15 |
42. | Fredrik Sjolte
Målselv J.F.F | 14 | | | | 14 |
Klasse D1 |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Marius Malmbekk Mastermo
Rana J.F.F | 42 | 45 | 41 | 40 | 128 |
2. | Peder Røssvoll Andersen
Rana J.F.F | | | 33 | 37 | 70 |
3. | Isak Sjøgård Pettersen
Fauske og Sørfold J.F.F | 33 | | | 35 | 68 |
4. | Sebastian Aag
Rana J.F.F | | 45 | | | 45 |
5. | Lukas-Alexander Akselsen
Hvaler J.F.F | | | 40 | | 40 |
6. | Julian Svendsen
Eidsberg J.F.F | | 34 | | | 34 |
Klasse D2 |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Håkon Pruglhei
Rana J.F.F | 42 | 41 | 29 | 36 | 119 |
2. | Fredrik Jensen
Fauske og Sørfold J.F.F | 29 | 26 | 31 | 30 | 90 |
3. | Filip Østensen
Bodø J.F.F | | 45 | | | 45 |
Klasse E1 |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Gudmund Kalvik Kjøniksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | 47 | 46 | 46 | 139 |
2. | Kjell Solhaug
Råde J.F.F | 46 | | 43 | 43 | 132 |
3. | Viggo Johansen
Bodø J.F.F | 46 | 44 | | 41 | 131 |
4. | Dag Rønnebu
Fauske og Sørfold J.F.F | 44 | 38 | 34 | 41 | 123 |
5. | Hans Olav Bjelvin
Rana J.F.F | 40 | 41 | | 37 | 118 |
6. | Hans Henry Eriksen
Onsøy J.F.F | 40 | 37 | 35 | | 112 |
7. | Rune Horn
Brønnøy J.F.F | 39 | 32 | | 35 | 106 |
8. | Viggo Solem
Bodø J.F.F | 38 | | | 37 | 75 |
9. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | 36 | 37 | | | 73 |
10. | Torbjørn Rubach
Bodø J.F.F | 36 | 36 | | | 72 |
| Geirr Botnmark
Narvik og Omegn J.F.F | 34 | 38 | | | 72 |
12. | Jan-Ole Østensen
Bodø J.F.F | | 30 | | 34 | 64 |
13. | Asle Sæternes
Rana J.F.F | | | | 41 | 41 |
14. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | | 39 | | | 39 |
15. | Arild Kirkenes
Herøy og Sande J.F.F | | 25 | | | 25 |
Klasse E2 |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Ronny Syversen
Råde J.F.F | | 46 | 43 | 42 | 131 |
2. | Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | 44 | 43 | 39 | 126 |
3. | Bjørn Rongved
Os J.F.L | 36 | 35 | | | 71 |
| Norolf John Gulbrandsøy
Os J.F.L | 36 | 35 | | | 71 |
5. | Trygve Paulsen
Rana J.F.F | | | 34 | 36 | 70 |
6. | Asbjørn Løvøy
Herøy og Sande J.F.F | 21 | | | | 21 |
Klasse F |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Sanna Kristiansen
Narvik og Omegn J.F.F | 38 | 34 | 31 | 34 | 106 |
2. | Madeleine Knappskog
Bergens J.F. | 31 | 31 | 30 | 20 | 92 |
3. | Camilla Wilhelmine Kleppe
Herøy og Sande J.F.F | 30 | | | | 30 |
4. | Caroline Markussen
Narvik og Omegn J.F.F | 26 | | | | 26 |
5. | Amber Jayne Graham
Herøy og Sande J.F.F | 21 | | | | 21 |
Klasse Gjest |
| | 6. oktober | 13. oktober | 20. oktober | 27. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Ørjan Dåvøy
Os J.F.L | 36 | | | | 36 |
2. | Adrian Fimreite
Os J.F.L | 29 | | | | 29 |
3. | Oscar Fimreite
Os J.F.L | 27 | | | | 27 |
| Stig Søyland
Os J.F.L | 27 | | | | 27 |
5. | Kristian Gjøen
Os J.F.L | 25 | | | | 25 |
6. | Karina Wien
Os J.F.L | 23 | | | | 23 |
7. | Odin Furevik Søyland
Os J.F.L | 20 | | | | 20 |