3. august 2021
Klasse A |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Elling Tryterud
Sokna J.F.F | 44 | 45 | 44 | 47 | 44 | 48 | 47 | 47 | 189 |
| Per Magnus Pedersen
Sokna J.F.F | | | 44 | 45 | 49 | 47 | 46 | 47 | 189 |
3. | Ole Ivar Iversen
Ringerike J.F.F | 43 | 46 | | 47 | | | 45 | | 181 |
4. | Roar Hedels
Sollihøgda J.F.F | | | 44 | 43 | | 41 | 45 | 36 | 173 |
5. | Hans Christian Jordan
Sokna J.F.F | | | | | | 42 | 45 | 47 | 134 |
6. | Trygve Larssen
Ås J.F.F | | | | | | | 46 | 43 | 89 |
| Arvid Agnor
Ås J.F.F | | | | | 47 | | 42 | | 89 |
8. | Jon Kristoffer Skaret
Sollihøgda J.F.F | | | | | 48 | | | | 48 |
9. | Roar Olsen
Bjørkelangen J.F.F | | | 46 | | | | | | 46 |
10. | Freddy Jensen
Bærum J.F.F | | | | | | | | 42 | 42 |
11. | Anders Johansson
Bærum J.F.F | | | | | | 41 | | | 41 |
12. | Flemming Øhre
Bærum J.F.F | | | | | | | | 38 | 38 |
Klasse B |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Henrik Flaskerud
Sokna J.F.F | 49 | 45 | 40 | 49 | 48 | 44 | 46 | 45 | 192 |
2. | Håvard Rustad
Sokna J.F.F | 44 | 47 | 43 | 48 | 43 | 45 | 46 | 41 | 186 |
3. | Jarle Nymoen
Ådal J.F.F | | 43 | 38 | 43 | 44 | 37 | 46 | 46 | 179 |
| Atle Hartz
Sokna J.F.F | 41 | 42 | 45 | 48 | | | 44 | 36 | 179 |
5. | Bjørn Tandberg
Sokna J.F.F | | | 38 | 45 | 41 | 42 | 46 | 44 | 177 |
6. | Eirik Aass
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | | | 45 | 48 | 42 | | | 41 | 176 |
| Idar Bølgenhaugen
Ådal J.F.F | 44 | 42 | 34 | 43 | 44 | 45 | 40 | 40 | 176 |
| Kim Andre Hjalmarsen
Skogen J.S.K | 36 | 45 | | 48 | 42 | | | 41 | 176 |
9. | Frode Kristoffersen
Sokna J.F.F | 44 | 43 | 42 | 43 | 38 | 35 | | 44 | 174 |
| Geier Barlie
Moss og Omegn J.F.F | | | 42 | 45 | 43 | 36 | 44 | 42 | 174 |
11. | Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F | 41 | 34 | 43 | 44 | 43 | 41 | 42 | 41 | 172 |
| Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F | 39 | 38 | 43 | 43 | 44 | 41 | 42 | 39 | 172 |
13. | Jan Christian Thoresen
Ådal J.F.F | | | 42 | 44 | 41 | | | 40 | 167 |
14. | Magnus Rydning
Bærum J.F.F | | | | | 42 | 41 | 41 | 39 | 163 |
15. | Marius Bentzen Haugen
Ådal J.F.F | 24 | 37 | 37 | 38 | | 39 | 45 | 30 | 159 |
| Tom Arild Pettersen
Sollihøgda J.F.F | | | 40 | 35 | 42 | 37 | 40 | 34 | 159 |
17. | Thomas Rustad
Sokna J.F.F | 33 | 35 | | 36 | 42 | 36 | 27 | 42 | 156 |
18. | Petter Clausen
Sollihøgda J.F.F | | | | 38 | 38 | 40 | 31 | 38 | 154 |
19. | Ruben Nilsen
Sollihøgda J.F.F | | | 33 | | 40 | 42 | | 36 | 151 |
20. | Halvor Ingul
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 29 | 26 | 37 | | 36 | 38 | 38 | 37 | 150 |
21. | Nils Harald Huset
Hedalen J.S.G | 34 | 36 | 36 | 39 | | | | | 145 |
22. | Iselin Aafloen
Skogen J.S.K | 33 | 37 | | 38 | 36 | | | 28 | 144 |
23. | Svein Tutanrud
Sokna J.F.F | 31 | 33 | | 31 | | 40 | | | 135 |
24. | Joakim M Skålbones
Sokna J.F.F | | | 30 | 34 | 32 | 29 | | 36 | 132 |
25. | Jane Ludvigsen
Ås J.F.F | | | 39 | 35 | | | 39 | | 113 |
26. | Stein Tandberg
Sokna J.F.F | | | | | | 35 | 34 | 36 | 105 |
27. | Hans Lindvard Tryterud
Sokna J.F.F | | | | | | | 44 | 41 | 85 |
28. | Marius Sørengen
Ski J.F.F | | | | 44 | | | 38 | | 82 |
29. | Hilde Karin Eggen
Ullensaker J.F.F | 28 | 26 | | | | | | | 54 |
30. | Jon Anders Finnerud
Blaker J.F.F | | | | | 47 | | | | 47 |
31. | Henning Mathisen
Blaker J.F.F | | | | | 46 | | | | 46 |
32. | Milo Stanisic Waagaard
Sokna J.F.F | | | | | | 43 | | | 43 |
33. | Roger Thoresen
Ådal J.F.F | | | | 41 | | | | | 41 |
34. | John Arne Torp
Skogen J.S.K | | | | | | | | 40 | 40 |
| Ole-Andreas Hansen Bjørndalen
Blaker J.F.F | | | | | 40 | | | | 40 |
36. | Sveinung Lien
Etne J.F.F | | | | | | | | 38 | 38 |
| Nils Jørgen Aas
Norges Jeger og Fiskeforbund | | | | | | | | 38 | 38 |
38. | Knut Johansson
Bærum J.F.F | | | | | | 37 | | | 37 |
39. | Johan Aurbakken
Eidskog J.F.F | | | | | | | | 36 | 36 |
| Torkil Fjellberg
Blaker J.F.F | | | | | 36 | | | | 36 |
| Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskeruds J.F.F | 36 | | | | | | | | 36 |
42. | Håkon Østby
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | | | | | | 33 | | | 33 |
Klasse C |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Max Nensén
Ringerike J.F.F | | 39 | 29 | 41 | 44 | 32 | 45 | 31 | 169 |
2. | Anders Paulsen
Ringerike J.F.F | | 38 | 39 | 38 | 42 | 37 | 42 | 33 | 161 |
3. | Saeed Moradi
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 30 | | 40 | 39 | 45 | | | 35 | 159 |
4. | Lars Krangnes
Ådal J.F.F | 38 | 37 | 35 | 33 | 38 | | 42 | 38 | 156 |
| Stian Thorsrud
Sokna J.F.F | 34 | 34 | 41 | 32 | 38 | 36 | 41 | 36 | 156 |
6. | Jon-Ulrik Ørmen
Buskeruds J.F.F | | | | | 41 | 34 | 35 | 40 | 150 |
7. | Christian Clausen
Sollihøgda J.F.F | | | 34 | 37 | 33 | 38 | 39 | | 148 |
8. | Kristian Sanne Andersen
Ullensaker J.F.F | | | | | 37 | 31 | 36 | 40 | 144 |
9. | Dennis Selinger
Buskeruds J.F.F | | | 42 | | | 32 | 35 | 33 | 142 |
| Petter Eull
Ringerike J.F.F | 28 | 16 | 25 | 33 | 32 | 25 | 36 | 41 | 142 |
11. | Sondre Digene
Hedalen J.S.G | 34 | 30 | 39 | 34 | | | | 34 | 141 |
| Tormod Wahl-Westreng
Sollihøgda J.F.F | | | 38 | 41 | | | 33 | 29 | 141 |
13. | Espen Solberg
Jevnaker J.F.F | | 31 | | 35 | 34 | | | 39 | 139 |
14. | Gjermund Sæthre
Hedalen J.S.G | 16 | 23 | 33 | 35 | 33 | 30 | | | 131 |
15. | Morten Kleven
Ringerike J.F.F | | | 32 | 36 | 28 | 26 | 27 | 23 | 123 |
16. | Didrik Bucher
Jevnaker J.F.F | | | | 32 | | 24 | 35 | 30 | 121 |
17. | Jarle Bang Tømmervik
Ådal J.F.F | | 31 | | 25 | 30 | | | 27 | 113 |
18. | Eivind Flekstad
Sokna J.F.F | 17 | 13 | 17 | 28 | 26 | 21 | 26 | 25 | 105 |
19. | Steffen Torgersbråten
Ringerike J.F.F | 17 | 18 | 25 | 27 | 17 | 21 | 29 | 23 | 104 |
20. | Christian Fuchs
Buskeruds J.F.F | | | 24 | | | 25 | | 24 | 73 |
21. | Richard Olsen
Jevnaker J.F.F | | 35 | | | | | | 37 | 72 |
22. | Ole Kristian Espeseth
Nes J.F.F | | | 37 | | | | 32 | | 69 |
23. | Tore Johan Nygaard
Nes J.F.F | | | 33 | | | | 33 | | 66 |
24. | Ole Jan Eull
(ingen klubb) | | 21 | | | 24 | | | | 45 |
25. | Asmund Tutanrud
Sokna J.F.F | | | | | | 41 | | | 41 |
26. | Martin Fjell Søberg
Ådal J.F.F | | | | | 39 | | | | 39 |
27. | Tove Glad Aanonsen
Førde J.F.L | | | | | | | 37 | | 37 |
| Mathias Furuseth Martinsen
Geilo J.F.F | | | | | | | 37 | | 37 |
| Rune Furuseth
Geilo J.F.F | | | | | | | 37 | | 37 |
30. | Kjetil Roos
Jevnaker J.F.F | | | | 35 | | | | | 35 |
| Cristian Ojeda
Sokna J.F.F | | | 17 | | | 18 | | | 35 |
32. | Joachim Jeger Hansen
Tvedestrand J.F.F | | | | | | 34 | | | 34 |
33. | Isak Blix
Sokna J.F.F | | | | | | 33 | | | 33 |
| Jens Gaus
Ringerike J.F.F | | | | | | | | 33 | 33 |
35. | Torstein Bergli
Sollihøgda J.F.F | | | | 32 | | | | | 32 |
36. | Øystein Grindstad
Jevnaker J.F.F | | | | | | | | 31 | 31 |
| Simen Sælid
Ringerike J.F.F | | 31 | | | | | | | 31 |
38. | Kjetil Vaarlund
Sokna J.F.F | 26 | | | | | | | | 26 |
39. | Trond Fjeldstrøm Sundby
Sollihøgda J.F.F | | | | | | | | 24 | 24 |
40. | Endre Bråthen Kvannefoss
Nes J.F.F | | | 23 | | | | | | 23 |
41. | Sven Sivertzen
Asker J.F.F | | | | | | 22 | | | 22 |
42. | Jørgen Karlsrud
Sokna J.F.F | | | | | | 21 | | | 21 |
43. | Dirk Scheid
Oslomarka J.F.F | | | | | | | | 19 | 19 |
44. | Oskar Bjørgo
Torpa J.S.K | | | | | 16 | | | | 16 |
Klasse D1 |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Håvard Thoresen
Ådal J.F.F | | | 11 | 23 | 29 | 38 | | 27 | 117 |
2. | Hannah-Anette Flekstad
Sokna J.F.F | | | | | 16 | 21 | 23 | 12 | 72 |
3. | Nils Erik Kristoffersen
Sokna J.F.F | | | 29 | | 21 | | | | 50 |
4. | Magnus Jeger Rannestad Hansen
Tvedestrand J.F.F | | | | | | 37 | | | 37 |
| Herman Tandberg
Sokna J.F.F | | | | | | | 37 | | 37 |
Klasse D2 |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Martin Bølgenhaugen
Ådal J.F.F | | 19 | | | | | | 28 | 47 |
2. | Vegard Balberg Øhre
Bærum J.F.F | | | | | | | | 38 | 38 |
3. | Anders Rustad
Sokna J.F.F | | | | | | 32 | | | 32 |
Klasse E1 |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Sverre Johan Hillem
Sollihøgda J.F.F | | | | 41 | 44 | 41 | 36 | 33 | 162 |
2. | Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F | | | 36 | 38 | 38 | 29 | 40 | 42 | 158 |
3. | Jan Fredrik Ørmen
Buskeruds J.F.F | | | | | 39 | 34 | 33 | 33 | 139 |
4. | Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F | | | 32 | 33 | 34 | 28 | 36 | 32 | 135 |
| Kristian Thoresen
Ådal J.F.F | | 29 | | 42 | 37 | | | 27 | 135 |
6. | Geir Wemmestad-Haaland
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 29 | 28 | 27 | 36 | | | | | 120 |
7. | Arne Andersen
Ringerike J.F.F | | | | | 38 | | 44 | 35 | 117 |
8. | Thor Hjalmarsen
Skogen J.S.K | | 37 | | 39 | | | | 30 | 106 |
9. | Jonny Roger Hansen
Ådal J.F.F | | 22 | | 33 | 34 | | | | 89 |
10. | Erik Ovnerud
Jevnaker J.F.F | | | | | 37 | | | 27 | 64 |
11. | Geir Ståle Vie
Førde J.F.L | | | | | | | 39 | | 39 |
12. | Lars Randby
Asker J.F.F | | | | | 21 | | | | 21 |
Klasse F |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Andrea Sæthern
Ullensaker J.F.F | | | | | 36 | 19 | 34 | 40 | 129 |
2. | Ingvill Hågensen
Sokna J.F.F | | | | 31 | | 39 | 40 | | 110 |
3. | Mona Gulbrandsen
Ådal J.F.F | | 17 | 25 | 26 | 23 | 21 | | 25 | 99 |
4. | Thrine-Lise Tryterud
Sokna J.F.F | | 28 | | 30 | | | 28 | | 86 |
5. | Silje Haugen
Ådal J.F.F | 12 | 16 | 16 | | | 9 | 26 | 15 | 73 |
6. | Inga Josefine Gaski
Sokna J.F.F | | | | | | 21 | | 23 | 44 |
7. | Bente Thorsrud
Sokna J.F.F | | | | | | | 24 | | 24 |
8. | Kristin Bækkelund
Asker J.F.F | | | | | 13 | | | | 13 |
Klasse Gjest |
| | Sokna J.F.F 28. april | Buttentjern J.F.F 4. mai | Sokna J.F.F 26. mai | Buttentjern J.F.F 1. juni | Buttentjern J.F.F 22. juni | Sokna J.F.F 30. juni | Sokna J.F.F 28. juli | Buttentjern J.F.F 3. august | Sum 4 stevner |
1. | Kasper Tuhus
Eidskog J.F.F | | | | | | | | 43 | 43 |