www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Buttentjern J.F.F
 
Kveldsstevne Leirduesti RingeriksCup - Buttentjern J.F.F
4. mai 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 17:10
1      
2 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
3 Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
4 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
5 Thrine-Lise Tryterud Sokna J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 17:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 17:30
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
2 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
3 Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
4 Jarle Bang Tømmervik (ingen klubb) C
5 Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 17:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 17:50
1 Sondre Digene Hedalen J.S.G C
2 Nils Harald Huset Hedalen J.S.G B
3 Gjermund Sæthre Hedalen J.S.G C
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 18:00
1 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
2 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
3 Silje Haugen Ådal J.F.F F
4 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
5 Mona Gulbrandsen Ådal J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 18:10
1 Håvard Rustad Sokna J.F.F B
2 Max Nensén Ringerike J.F.F C
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K B
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 18:20
1 Lars Krangnes Ådal J.F.F C
2 Thomas Rustad Sokna J.F.F B
3 Svein Tutanrud Sokna J.F.F B
4 Simen Sælid Ringerike J.F.F C
5 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 18:30
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 18:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 18:50
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 19:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 19:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 19:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 19:30
1 Anders Paulsen Ringerike J.F.F C
2 Espen Solberg Jevnaker J.F.F C
3 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
4 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
5      
6      
 
Lag 17 Kl: 19:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 19:50
1 Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
2 Steffen Torgersbråten Ringerike J.F.F C
3 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
4 Richard Olsen Jevnaker J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 20:00
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F C
2 Atle Hartz Sokna J.F.F B
3 Henrik Flaskerud Sokna J.F.F B
4 Petter Eull Ringerike J.F.F C
5 Ole Jan Eull (ingen klubb) C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 20:10
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 20:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 Kl: 20:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)