www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Målselv J.F.F
 
NM Leirduesti - Målselv J.F.F
8. til 12. juli 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 13 08.07.2021 kl 12:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 08.07.2021 kl 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 08.07.2021 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 08.07.2021 kl 13:00
1 Torfinn Strømseth Bardu J.F.F B
2 Ulf Boger Målselv J.F.F B
3 Roger Pedersen Rana J.F.F E1
4 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F B
5 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 08.07.2021 kl 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 08.07.2021 kl 13:40
1      
2      
3      
4 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 08.07.2021 kl 14:00
1      
2      
3      
4 Gøran Dreyer Målselv J.F.F C
5 Ken Tommy Kristiansen Målselv J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 08.07.2021 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 08.07.2021 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 22 08.07.2021 kl 15:00
1      
2      
3 Jim Pedersen Målselv J.F.F B
4 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
5 Rune Moeggen Målselv J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 08.07.2021 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 08.07.2021 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 08.07.2021 kl 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 29 09.07.2021 kl 09:00
1      
2      
3 Jan Arne Johansen Målselv J.F.F B
4 Thomas Andre Benonisen Målselv J.F.F C
5 Christian Larssen Målselv J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 09.07.2021 kl 09:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 31 09.07.2021 kl 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 09.07.2021 kl 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 09.07.2021 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 09.07.2021 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 35 09.07.2021 kl 11:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4 Inge Walør Målselv J.F.F C
5      
6 Roar Blakstad Helle Målselv J.F.F C
 
Lag 36 09.07.2021 kl 11:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 09.07.2021 kl 11:40
1      
2      
3 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F B
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 09.07.2021 kl 12:00
1      
2      
3      
4      
5 Tarjei Vestjord Målselv J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 39 09.07.2021 kl 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 09.07.2021 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 41 09.07.2021 kl 13:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 42 09.07.2021 kl 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 43 09.07.2021 kl 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 44 09.07.2021 kl 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 45 09.07.2021 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 46 09.07.2021 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 47 09.07.2021 kl 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 48 09.07.2021 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 49 09.07.2021 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 50 09.07.2021 kl 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 54 10.07.2021 kl 09:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 55 10.07.2021 kl 09:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 56 10.07.2021 kl 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 57 10.07.2021 kl 10:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 58 10.07.2021 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 59 10.07.2021 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 60 10.07.2021 kl 11:00
1 Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F B
2 Viggo Johansen Bodø J.F.F E1
3 Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F C
4 Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
5 Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 61 10.07.2021 kl 11:20
1      
2      
3 Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F C
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 62 10.07.2021 kl 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 63 10.07.2021 kl 12:00
1      
2      
3      
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 64 10.07.2021 kl 12:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 65 10.07.2021 kl 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 66 10.07.2021 kl 13:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 67 10.07.2021 kl 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 68 10.07.2021 kl 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 69 10.07.2021 kl 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 70 10.07.2021 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 71 10.07.2021 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 72 10.07.2021 kl 15:00
1      
2 Mihkkal Ante Oskal Kautokeino J.F.F C
3 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F B
4 Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 73 10.07.2021 kl 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 74 10.07.2021 kl 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 75 10.07.2021 kl 16:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 79 11.07.2021 kl 09:00
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 80 11.07.2021 kl 09:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 81 11.07.2021 kl 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 82 11.07.2021 kl 10:00
1      
2 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
3 Odd M Hætta Kautokeino J.F.F B
4 Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 83 11.07.2021 kl 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 84 11.07.2021 kl 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 85 11.07.2021 kl 11:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
5 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
6 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F B
 
Lag 86 11.07.2021 kl 11:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
3 John Arne Torp Skogen J.S.K B
4      
5 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
6 Petter Rimol Surnadal J.F.F B
 
Lag 87 11.07.2021 kl 11:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F C
3 Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F D1
4 Bjørn Roger Malvik Nidaros J.S.K B
5 Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F C
6 Trine Kanette Wæraas Nidaros J.S.K F
 
Lag 88 11.07.2021 kl 12:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Geir Walland Karmøy J.F.N.F B
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Staale Vangsnes Rasmussen Karmøy J.F.N.F B
5 David Holand Karmøy J.F.N.F B
6 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 89 11.07.2021 kl 12:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Nina Bentzen Levanger J.F.L F
3 Ingrid M.V. Hanssen Andøy J.F.F F
4 Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F C
5 Tor Asbjørn Næstby Fauske og Sørfold J.F.F C
6 Mikael Østensen Bodø J.F.F B
 
Lag 90 11.07.2021 kl 12:40
1 Øyvind Konstad Jr Hølonda J.F.F D2
2 Morten Vikvald Melhus J.F.F B
3 Karl Rune Konstad Hølonda J.F.F C
4 Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
5 Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 91 11.07.2021 kl 13:00
1 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
2 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
3 Fredrik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F D2
4 Filip Østensen Bodø J.F.F D2
5 Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 92 11.07.2021 kl 13:20
1      
2 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
3 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
4 Trygve Larssen Ås J.F.F A
5 Arvid Agnor Ås J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 93 11.07.2021 kl 13:40
1      
2      
3      
4 Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 94 11.07.2021 kl 14:00
1 Sondre Digene Hedalen J.S.G C
2 Gjermund Sæthre Hedalen J.S.G C
3 Nils Harald Huset Hedalen J.S.G B
4 Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
5 Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 95 11.07.2021 kl 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 96 11.07.2021 kl 14:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 97 11.07.2021 kl 15:00
1      
2      
3      
4 Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
5 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 98 11.07.2021 kl 15:20
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 99 11.07.2021 kl 15:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Bjørnar Melby Verdal J.F.F B
3 Kristoffer Jensås Nidaros J.S.K D1
4 Vegar Kveum Skjåk J.F.L B
5 Arve Melby Verdal J.F.F E1
6 Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
 
Lag 100 11.07.2021 kl 16:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Knut Strand Orkla J.F.F B
3 Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
4 Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
5 Bjørn-Erik Hildonen Vadsø J.F.F A
6 Leif Jostein Konstad Hølonda J.F.F E1
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)