12. til 13. juni 2021
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00 - Bane Bane 1 Kl: 10:00 - Bane Bane 2 Kl: 11:00 - Bane Bane 1 Kl: 12:00 - Bane Bane 2 Kl: 13:00 - Bane Bane 1 Kl: 14:00 - Bane Bane 2 Kl: 15:00 - Bane Bane 1 Kl: 16:00 - Bane Bane 2
|
1 |
Jan Magne Hoel |
Skaun J.F.F |
A |
2 |
Øyvind Eriksen |
Rana J.F.F |
B |
3 |
Simon Aag |
Rana J.F.F |
C |
4 |
Oliver Høyland |
Brønnøy J.F.F |
D2 |
|
| Lag 2 | Kl: 09:00 - Bane Bane 2 Kl: 10:00 - Bane Bane 1 Kl: 11:00 - Bane Bane 2 Kl: 12:00 - Bane Bane 1 Kl: 13:00 - Bane Bane 2 Kl: 14:00 - Bane Bane 1 Kl: 15:00 - Bane Bane 2 Kl: 16:00 - Bane Bane 1
|
1 |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
B |
2 |
Kurt Krogh |
Brønnøy J.F.F |
A |
3 |
Birger Kristian Fedje |
Rana J.F.F |
C |
4 |
Werner Abrahamsen |
Sømna J.F.F |
C |
|
| Lag 3 | Kl: 09:20 - Bane Bane 1 Kl: 10:20 - Bane Bane 2 Kl: 11:20 - Bane Bane 1 Kl: 12:20 - Bane Bane 2 Kl: 13:20 - Bane Bane 1 Kl: 14:20 - Bane Bane 2 Kl: 15:20 - Bane Bane 1 Kl: 16:20 - Bane Bane 2
|
1 |
Sebastian Aag |
Rana J.F.F |
D1 |
2 |
Odd Johan Søfting |
Rana J.F.F |
B |
3 |
Ivar Hansen |
Korgen og Hemnes J.F.F |
B |
4 |
Kato Johansen |
Brønnøy J.F.F |
B |
|
| Lag 4 | Kl: 09:20 - Bane Bane 2 Kl: 10:20 - Bane Bane 1 Kl: 11:20 - Bane Bane 2 Kl: 12:20 - Bane Bane 1 Kl: 13:20 - Bane Bane 2 Kl: 14:20 - Bane Bane 1 Kl: 15:20 - Bane Bane 2 Kl: 16:20 - Bane Bane 1
|
1 |
Sverre Svendsen |
Brønnøy J.F.F |
B |
2 |
Hans Olav Bjelvin |
Rana J.F.F |
E1 |
3 |
Christian Sagmo |
Overhalla J.F.F |
B |
4 |
Thomas Holm |
Brønnøy J.F.F |
C |
|
| Lag 5 | Kl: 09:40 - Bane Bane 1 Kl: 10:40 - Bane Bane 2 Kl: 11:40 - Bane Bane 1 Kl: 12:40 - Bane Bane 2 Kl: 13:40 - Bane Bane 1 Kl: 14:40 - Bane Bane 2 Kl: 15:40 - Bane Bane 1 Kl: 16:40 - Bane Bane 2
|
1 |
Jørgen Dreyer Moe |
Brønnøy J.F.F |
B |
2 |
Bjørn Åge Nilsen |
Sømna J.F.F |
B |
3 |
Henrik Einmo |
Rana J.F.F |
B |
4 |
|
|
|
|
| Lag 6 | Kl: 09:40 - Bane Bane 2 Kl: 10:40 - Bane Bane 1 Kl: 11:40 - Bane Bane 2 Kl: 12:40 - Bane Bane 1 Kl: 13:40 - Bane Bane 2 Kl: 14:40 - Bane Bane 1 Kl: 15:40 - Bane Bane 2 Kl: 16:40 - Bane Bane 1
|
1 |
Rune Horn |
Brønnøy J.F.F |
E1 |
2 |
Håkon Pruglhei |
Rana J.F.F |
D2 |
3 |
Olav Martin Johnsen |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
E2 |
4 |
Roger Pedersen |
Rana J.F.F |
E1 |