www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Songdalen L.K.
 
Stemtjønn Treffen 2021 - Songdalen L.K.
23. mai 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
2 Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
3 Roar Njærheim Time S.S.K A
4 Helge Mikalsen Songdalen L.K. V65
5      
 
Lag 2
1 Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
2 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55
3 Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F A
4 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F V55
5      
 
Lag 3
1 Martin Røsaker Skien J.F.F J
2 Stian Bekkeheien Time S.S.K B
3 Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
4 Ronny Lund Eidsberg J.F.F B
5      
 
Lag 4
1 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F V65
2 Tove Solheim Skien J.F.F K2
3 Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F B
4 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
5      
 
Lag 5
1 Martin Grefslie Eidsberg J.F.F U
2 Kristian Thomassen Songdalen L.K. B
3 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F A
4 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
5      
 
Lag 6
1 Christoffer Stavenes Songdalen L.K. C
2 Torjus Hultin Aurebekk Songdalen L.K. U
3 Idar Fjeldvang Time S.S.K V65
4 Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
5      
 
Lag 7
1 Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V65
3 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
4 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
5      
 
Lag 8
1 Arne Stensland (ingen klubb) C
2 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V55
3 Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F B
4 Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
5      
 
Lag 9
1 Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V55
2 Birger Aurebekk Songdalen L.K. C
3 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
4 Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K1
5 Arild Rasmussen Songdalen L.K. V55
 
Lag 10
1 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden U
2 Jon Anders Møklegård Råde J.F.F B
3 Stian Johansen Skien J.F.F A
4 Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
5      
 
Lag 11
1 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
2 Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F B
3 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
4 Tobias Granly Tønnesen Songdalen L.K. U
5 Gunstein Aurebekk Lindesnes J.F.F V55
 
Lag 12
1 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
2 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
3 Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U
4 Geir Lindem Råde J.F.F A
5      
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)