1. september 2020
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Kim Andre Hjalmarsen
Skogen J.S.K | 7 | 10 | 10 | 8 | 10 | 45 | |
| 2. | Per Magnus Pedersen
Sokna J.F.F | 8 | 9 | 9 | 10 | 9 | 45 | |
| 3. | Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 44 | |
| 4. | Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F | 8 | 10 | 9 | 8 | 9 | 44 | |
| 5. | Bjørn Trydal
Øvre Rendal J.S.K | 9 | 9 | 8 | 9 | 8 | 43 | |
| 6. | Bjørn Tandberg
Sokna J.F.F | 9 | 7 | 10 | 9 | 7 | 42 | |
| 7. | Geier Barlie
Ski J.F.F | 5 | 8 | 10 | 9 | 9 | 41 | |
| 8. | Jarle Nymoen
Ådal J.F.F | 8 | 6 | 10 | 6 | 4 | 34 | |
Klasse B |
| 1. | Elling Tryterud
Sokna J.F.F | 9 | 10 | 8 | 10 | 10 | 47 | |
| 2. | Kjetil Roos
Jevnaker J.F.F | 6 | 9 | 9 | 10 | 9 | 43 | |
| 3. | Anders Paulsen
Ringerike J.F.F | 6 | 9 | 8 | 9 | 10 | 42 | |
| 4. | Marius Bentzen Haugen
Ådal J.F.F | 5 | 9 | 9 | 8 | 9 | 40 | |
| 5. | Lene Storbæk
Trysil J.F.F | 6 | 9 | 9 | 7 | 9 | 40 | |
| 6. | Richard Olsen
Jevnaker J.F.F | 9 | 7 | 6 | 7 | 10 | 39 | |
| 7. | Jan Ragnar Enerhaugen
Ringerike J.F.F | 5 | 8 | 7 | 8 | 9 | 37 | |
| 8. | Halvor Ingul
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 7 | 7 | 9 | 4 | 7 | 34 | |
| 9. | Øyvind Braseth
Ringerike J.F.F | 2 | 2 | 10 | 6 | 9 | 29 | |
Klasse C |
| 1. | Tom Arild Pettersen
Sollihøgda J.F.F | 4 | 10 | 8 | 10 | 10 | 42 | |
| 2. | Thomas Rustad
Sokna J.F.F | 5 | 7 | 7 | 9 | 10 | 38 | |
| 3. | Svein Tutanrud
Sokna J.F.F | 6 | 5 | 10 | 9 | 8 | 38 | |
| 4. | Joakim M Skålbones
Ringerike J.F.F | 5 | 6 | 8 | 9 | 9 | 37 | |
| 5. | Lars Randby
Asker J.F.F | 4 | 8 | 10 | 7 | 6 | 35 | |
| 6. | Max Nensén
Ringerike J.F.F | 5 | 8 | 8 | 7 | 6 | 34 | |
| 7. | Lars Krangnes
Ådal J.F.F | 5 | 4 | 7 | 9 | 5 | 30 | |
| 8. | Kristoffer Pladsen
Ådal J.F.F | 3 | 7 | 7 | 5 | 5 | 27 | |
| 9. | Stein Egil Sæter
Ringerike J.F.F | 4 | 7 | 9 | 3 | 4 | 27 | |
| 10. | Ole Bjørn Haug
(ingen klubb) | 4 | 5 | 5 | 4 | 7 | 25 | |
| 11. | Odd Egil Haug
(ingen klubb) | 4 | 5 | 3 | 5 | 5 | 22 | |
Klasse D2 |
| 1. | Simen Sælid
Ringerike J.F.F | 5 | 8 | 7 | 10 | 10 | 40 | |
| 2. | Martin Bølgenhaugen
Ådal J.F.F | 5 | 8 | 9 | 6 | 6 | 34 | |
Klasse E1 |
| 1. | Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F | 9 | 9 | 9 | 10 | 7 | 44 | |
| 2. | Thor Hjalmarsen
Skogen J.S.K | 9 | 8 | 7 | 8 | 9 | 41 | |
| 3. | Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F | 5 | 8 | 10 | 9 | 7 | 39 | |
Klasse F |
| 1. | Iselin Aafloen
Brandval J.F.F | 7 | 8 | 6 | 10 | 7 | 38 | |
| 2. | Mona Gulbrandsen
Ådal J.F.F | 4 | 7 | 7 | 8 | 10 | 36 | |
| 3. | Anne Barflo
Sollihøgda J.F.F | 4 | 6 | 3 | 6 | 4 | 23 | |
| 4. | Kristin Bækkelund
Asker J.F.F | 1 | 3 | 0 | 6 | 3 | 13 | |