2. juni 2019
Navn |
Klubb |
Klasse |
Adrian Wingquist Dalsjø |
Brandval J.F.F |
D2 |
Aleksander Carlsen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Aleksander Stanisic |
Sel J.F.F |
B |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
Anders Rustad |
Sokna J.F.F |
D2 |
Anders Rånes Jensen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
A |
Andreas Olsen |
Ski J.F.F |
B |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F1 |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Arild Aske |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Arne Andersen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
B |
Atle Hartz |
Sokna J.F.F |
B |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Benjamin Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn E Hansen |
Solemskogen J.F.F |
E2 |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
A |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
A |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
Eirik Andreassen |
Oslo J.F.F |
B |
Eirik Tanum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
F |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Flemming Øhre |
Bærum J.F.F |
A |
Fredrick Gustavsen |
Trysil J.F.F |
B |
Fredrik Kittelsen Aasen |
Sokna J.F.F |
D2 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
B |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
A |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Gisle Nesbakk |
Ski J.F.F |
C |
Gro Anita Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
F1 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Hauk Berner Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
D1 |
Henning Loe |
Nidaros J.S.K |
A |
Henrik Andre Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
B |
Håkon Østby |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna J.F.F |
F |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
C |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Hallvard Myhren |
Lillehammer J.F.F |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Jan Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
C |
Jarle Danielsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
Jarle Midtsundstad |
Åsnes J.F.F |
A |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
Jesper Pettersen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Jimmy Lungström |
Bømlo J.F.L |
B |
John Kåre Bakken Tangen |
Åmot J.F.F |
B |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
C |
Jorge Ballesteros |
Sokna J.F.F |
Gjest |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Bredmo Syversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
Jørgen Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Jørgen Weel |
Fredrikstad og Omegn J.F.F |
A |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Konrad Slyngstadli |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
D2 |
Kristian Meldahl Bråten |
Hof Vestre J.F.F |
B |
Kristian Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Kristian Olsen |
Ski J.F.F |
C |
Lars Murphy Håvaldsrud |
Buskeruds J.F.F |
B |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Lasse Solberg |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Magnus Darbo |
Buskeruds J.F.F |
B |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F1 |
Marcus Wahlberg Schumacher |
Brunlanes J.F.F |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
C |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
B |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
D2 |
Martin Haga Jensen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Martin Moen |
Sokna J.F.F |
A |
Mathias Buraas |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
D2 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna J.F.F |
A |
Mona Gulbrandsen |
Ådal J.F.F |
F |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Nils Erik Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
D1 |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
A |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Ole Herman Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Kristian Espeseth |
Nes J.F.F |
C |
Ole Magnus Loe |
Nidaros J.S.K |
D2 |
Ole Magnus Stabæk |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Ole Martin Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Ole Wilhelm Gulbrandsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Oscar Iwe |
Åmot J.F.F |
D1 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Petter Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Richard Olsen |
Jevnaker J.F.F |
B |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Roger Buvald |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Roger Hansen |
Sokna J.F.F |
B |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Sander Johnsen Haget |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
D2 |
Sander Lisarud |
Åsnes J.F.F |
D1 |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F1 |
Stian Uthne Hansen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Sturla Mathisen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Svein Grøtness |
Bærum J.F.F |
B |
Sverre Johan Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Søren Hestehauge |
Asker J.F.F |
B |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
A |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Torgeir Asgrimplass |
Ål J.F.F |
C |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
F1 |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
B |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
Valeria Lindvåg |
Tjølling J.F.F |
F1 |
Vegard Balberg Øhre |
Bærum J.F.F |
D2 |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
F1 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |