www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 OL-trap - LEIRDUE.NET
2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 72
Navn Klubb Klasse
Adrian Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Anders Sandvig (ingen klubb) S
Arnold Sørensen Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Benjamin Hillem Sollihøgda J.F.F Int. L.K. S
Benn Edvard Wolden Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Bent Øverhagen Lørenskog S.S. V55
Bjørn Trydal Åmot J.F.F S
Bård Thuve Løiten S.S. S
Christian Nielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Claus Tornsberg Østre Viken S.S.K S
Elisabeth Larsen Østre Viken S.S.K K1
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. Jm
Espen Unneland Bergen L.K. S
Eva Kristin Bjørkmann Indre Østfold S.S. K1
Evita Cecilie Tornsberg Østre Viken S.S.K Jk
Finn Jensen Oslo skeet- og trapklubb V55
Frank Larsen Indre Østfold S.S. S
Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V55
Gunnar Unneland Bergen L.K. V55
Ivar Støen Oslo skeet- og trapklubb S
Jan Egil Rosvoll Bergen L.K. S
Jan Øivind Johansen Romerike S.S.K S
Jan Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F V55
Joachim Børlie Østre Viken S.S.K S
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. Jm
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. S
Jørn Simenstad Oslo skeet- og trapklubb S
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. S
Kjell Ove Ekenes (ingen klubb) S
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Østre Viken S.S.K S
Lars Kristian Gammelsrud Kapstad (ingen klubb) S
Leif Vålvannet (ingen klubb) S
Loke Gustus Holth (ingen klubb) Jm
Magdalena Maj Larsen Østre Viken S.S.K K1
Magne Østby Indre Østfold S.S. S
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. Jm
Martin Siemsen Larsen Østre Viken S.S.K S
Mathea Synnøve Johansson Indre Østfold S.S. Jk
Morten Berg Romerike S.S.K S
Morten Bergersen Indre Østfold S.S. S
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F S
Ole Johansson Indre Østfold S.S. S
Oscar Iwe Oslo skeet- og trapklubb Jm
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F Jm
Rachelle Wolff Indre Østfold S.S. K1
Roar Olsen Glåmdal L.S. S
Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F Jm
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. S
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Sander Holtet Østre Viken S.S.K Jm
Sigbjørn Løes Bergen L.K. S
Simon Sommerfeld (ingen klubb) S
Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F Jm
Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F Int. L.K. V55
Tarald Øvergaard Oslo skeet- og trapklubb S
Terje Halvorsen Åsnes J.F.F S
Terje Stokkebekk Østre Viken S.S.K V55
Thomas Ove Nilsen Østre Viken S.S.K S
Thomas Nyberget Åmot J.F.F S
Thor Pedersen (ingen klubb) V55
Tim Carl Gustav Skønberg (ingen klubb) S
Tom R. Jensen (ingen klubb) V55
Tom Nalum Brunlanes S.S. S
Tor Hernæs Romerike S.S.K V55
Tor Solberg (ingen klubb) S
Tore Brovold (ingen klubb) S
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. S
Ulrik Lund Bergen L.K. S
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
Ådne Syvertsen Oslo skeet- og trapklubb S
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. S


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)