Klasse A |
1. | Arild Grytten
Askvoll og Holmedal L.K. | 23 | 22 | 24 | 24 | 93 |
2. | Arild Johansen
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 21 | 25 | 22 | 92 |
3. | Loyd Petter Mandelid
Askvoll og Holmedal L.K. | 23 | 23 | 22 | 23 | 91 |
4. | Bent A. Døving
Nordvestlandet L.K. | 22 | 22 | 23 | 23 | 90 |
5. | Kenneth Styve
Kismul S.S.K | 23 | 24 | 20 | 23 | 90 |
6. | Joakim Langeteig
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 22 | 22 | 22 | 90 |
7. | Espen Luka
Nordvestlandet L.K. | 19 | 22 | 24 | 24 | 89 |
8. | Svein Erik Yrkje
Haugesund L.S.K | 18 | 22 | 20 | 22 | 82 |
Klasse B |
1. | Magnar Terje Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 24 | 23 | 25 | 96 |
2. | Arild Gangdal
Askvoll og Holmedal L.K. | 23 | 24 | 23 | 25 | 95 |
3. | Oddbjørn Mulen
Førde J.F.L | 24 | 24 | 24 | 22 | 94 |
4. | Kristian Natvik
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 21 | 24 | 22 | 91 |
5. | Tor Einar Ødegård Bjørk
Askvoll og Holmedal L.K. | 23 | 19 | 24 | 22 | 88 |
6. | Lars Erik Espe
Askvoll og Holmedal L.K. | 21 | 23 | 22 | 21 | 87 |
7. | Bengt-Rune Rydheim
Kismul S.S.K | 23 | 21 | 20 | 22 | 86 |
8. | Even Andre Grytten
Askvoll og Holmedal L.K. | 21 | 22 | 23 | 20 | 86 |
9. | Eirik Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 22 | 19 | 20 | 23 | 84 |
10. | Lars Gunnar Larsen
Nordvestlandet L.K. | 21 | 21 | 23 | 19 | 84 |
11. | Kåre Steinar Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 16 | 24 | 20 | 22 | 82 |
Klasse C |
1. | Henning Kjærvik
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 19 | 22 | 25 | 90 |
2. | Leiv Fremmersvik
Haugesund L.S.K | 21 | 21 | 21 | 21 | 84 |
3. | Fredrick Sæterdal
Kismul S.S.K | 23 | 21 | 21 | 14 | 79 |
Klasse K2 |
1. | Bente Kjosaas Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 19 | 19 | 22 | 84 |
2. | Dagny A Yrkje
Haugesund L.S.K | 21 | 21 | 20 | 19 | 81 |
Klasse Jk |
1. | Anne Beate Andersen Hætta
Kautokeino J.F.F | 21 | 22 | 21 | 23 | 87 |
Klasse Jm |
1. | Hallvard Ødegård Bjørk
Askvoll og Holmedal L.K. | 20 | 21 | 20 | 21 | 82 |
Klasse U |
1. | Ole-Martin Berg Rørvik
Askvoll og Holmedal L.K. | 21 | 25 | 21 | 21 | 88 |
2. | Ida Sofie Ekornrud
Askvoll og Holmedal L.K. | 15 | 14 | 17 | 16 | 62 |
3. | Sander Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 13 | 13 | 14 | 17 | 57 |
Klasse V50 |
1. | Gunnar Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 24 | 21 | 23 | 24 | 92 |
2. | Yngve Kartveit
(ingen klubb) | 23 | 23 | 22 | 22 | 90 |
3. | Torbjørn Leknes
Askvoll og Holmedal L.K. | 19 | 22 | 24 | 22 | 87 |
4. | Per Oskar Hjelseth
Nordvestlandet L.K. | 19 | 22 | 22 | 23 | 86 |
5. | Jan-Ove Humlevåg
Askvoll og Holmedal L.K. | 22 | 19 | 23 | 22 | 86 |
6. | Odd M Hætta
Kautokeino J.F.F | 20 | 23 | 21 | 22 | 86 |
7. | Per Ivar Søvik
Nordvestlandet L.K. | 25 | 19 | 20 | 20 | 84 |
Klasse V60 |
1. | Axel Nielsen
Askvoll og Holmedal L.K. | 23 | 24 | 24 | 25 | 96 |
2. | Gunnar Unneland
Samnanger S.S.L | 24 | 23 | 23 | 22 | 92 |
3. | Harald Johansen
Haugesund L.S.K | 23 | 23 | 20 | 24 | 90 |
4. | Ståle Midtlid
Nordvestlandet L.K. | 19 | 21 | 24 | 20 | 84 |
Klasse V70 |
1. | Per Gunnestad
Askvoll og Holmedal L.K. | 19 | 14 | 17 | 19 | 69 |