|
Veteran NM Jegertrap 3.-5. August 2017 - Biri J.F.F
3. til 5. august 2017
Lagliste
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| | Lag 1 | Kl: 08:00 Kl: 13:00
| 1 |
Bjørn Rongved |
Os J.F.L |
V2 | 2 |
Trygve Henning Holthe |
Biri J.F.F |
V3 | 3 |
Birgit Jostad Solbakken |
Biri J.F.F |
D | 4 |
Kåre Lilleeng |
Biri J.F.F |
V1 | 5 |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
V2 | | | Lag 2 | Kl: 08:00 Kl: 13:25
| 1 |
Hans Arve Rustestuen |
Nordre Land J.S.K |
V2 | 2 |
Henning Brattlien |
Biri J.F.F |
V2 | 3 |
Tom Håkonsen |
Løiten J.F.F |
V3 | 4 |
Steinar Høibraaten |
Nord-Aurdal J.F.F |
V2 | 5 |
Finn Øvredal |
Os J.F.L |
V3 | | | Lag 3 | Kl: 08:25 Kl: 13:25
| 1 |
Gudmund Kalvik Kjøniksen |
Råde J.F.F |
V1 | 2 |
Jan Ihleby |
Råde J.F.F |
V3 | 3 |
Øyvind Fagerlien |
Tinn J.F.F |
V3 | 4 |
Vidar Tors |
Skien J.F.F |
V3 | 5 |
Bjørn Kristiansen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 | | | Lag 4 | Kl: 08:25 Kl: 13:50
| 1 |
Willy Johannessen |
Nesodden J.F.F |
V1 | 2 |
Siv Helen Eriksen |
Råde J.F.F |
D | 3 |
Hans Henry Eriksen |
Onsøy J.F.F |
V1 | 4 |
Jan Sigurd Foss |
Oslo J.F.F |
V4 | 5 |
Sten-Arild Pettersen |
Råde J.F.F |
V2 | | | Lag 5 | Kl: 08:50 Kl: 13:50
| 1 |
Gunnar Kjøniksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 | 2 |
Kjell Wattum |
Enebakk J.F.F |
V5 | 3 |
Kurt-Reidar Holte |
Porsgrunn J.F.F |
V2 | 4 |
Sverre A. Meisingseth |
Gjemnes J.F.F |
V1 | 5 |
Audun Nordland |
Åsane J.F.F |
V1 | | | Lag 6 | Kl: 08:50 Kl: 14:15
| 1 |
Tove Elin Kroken |
Løiten J.F.F |
D | 2 |
Eivind Lageraaen |
Askim og Omegn J.F.F |
V5 | 3 |
Ola Jørgen Moen |
Kvam J.F.F |
V2 | 4 |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
V2 | 5 |
Anders Norlinder |
(ingen klubb) |
V3 | | | Lag 7 | Kl: 09:15 Kl: 14:15
| 1 |
Audun Vevle |
Os J.F.L |
V1 | 2 |
|
|
| 3 |
Kari Hovind |
Nesodden J.F.F |
D | 4 |
Kjell Solhaug |
Råde J.F.F |
V2 | 5 |
Kjell Stenseth |
Asker J.F.F |
V3 | | | Lag 8 | Kl: 09:15 Kl: 14:40
| 1 |
Per Gunnestad |
Luster J.F.L |
V3 | 2 |
Jon Are Sæther |
Åsnes J.F.F |
V1 | 3 |
Per Arne Benjaminsen |
Kroken J.F.F |
V2 | 4 |
Tore Moen |
Krødsherad J.F.F |
V4 | 5 |
Odd Ivar Kjøniksen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
V1 | | | Lag 9 | Kl: 09:40 Kl: 14:40
| 1 |
Bjørn Haug |
Enebakk J.F.F |
V3 | 2 |
Kjell Arne Haugland |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
V1 | 3 |
Bjarne Sagebakken |
Os J.F.L |
V3 | 4 |
John Ausland |
Tinn J.F.F |
V2 | 5 |
Gunnar Borgen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
V2 | | | Lag 10 | Kl: 09:40 Kl: 15:05
| 1 |
Stig Kåre Dørum |
Opdal J.F.L |
V1 | 2 |
Siren Kvamme |
Os J.F.L |
D | 3 |
Roy Zakariassen |
Råde J.F.F |
V1 | 4 |
Ronny Syversen |
Råde J.F.F |
V3 | 5 |
Lise Wold |
Enebakk J.F.F |
D | | | Lag 11 | Kl: 10:05 Kl: 15:05
| 1 |
Harald Johansen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
V1 | 2 |
Per Fennefoss |
Lunde J.F.F |
V1 | 3 |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
V3 | 4 |
Anders Bjørndalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
V1 | 5 |
Line Ødegård Angeloff |
Onsøy J.F.F |
D | | | Lag 12 | Kl: 10:05 Kl: 15:30
| 1 |
Ståle Myklebust |
Åsane J.F.F |
V2 | 2 |
Norolf John Gulbrandsøy |
Os J.F.L |
V4 | 3 |
Sverre Røed |
Holmestrand S.P.S.J.F |
V2 | 4 |
Anne Marit Sundberg |
Ådal J.F.F |
D | 5 |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
V1 | | | Lag 13 | Kl: 10:30 Kl: 15:30
| 1 |
Erik Frimann Gjerløv |
Bodø J.F.F |
V1 | 2 |
Finn Krohne Jørgensen |
Asker J.F.F |
V2 | 3 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
V2 | 4 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V1 | 5 |
Terje Falldalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
V2 | | | Lag 14 | Kl: 10:30 Kl: 15:55
| 1 |
Kai Haug |
Eidskog J.F.F |
V2 | 2 |
Trine Kjøniksen |
Råde J.F.F |
D | 3 |
Jon Tore Gravdal |
Trøgstad J.F.F |
V2 | 4 |
Helge Smerud |
Biri J.F.F |
V2 | 5 |
Bjørn Nymoen |
Vang J.F.F |
V4 | | | Lag 15 | Kl: 10:55 Kl: 15:55
| 1 |
Jan Egil Kolstad |
Råde J.F.F |
V2 | 2 |
Sverre Kråkenes |
Os J.F.L |
V5 | 3 |
Bjarne Jødahl |
Ullensaker J.F.F |
V1 | 4 |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
V1 | 5 |
Per Haugsmoen |
Romedal og Vallset J.F.F |
V2 | | | Lag 16 | Kl: 10:55 Kl: 16:20
| 1 |
Atle Fjellsbø |
Os J.F.L |
V1 | 2 |
Bjørn Olav Lein |
(ingen klubb) |
V3 | 3 |
Steinar Tårneby |
Romedal og Vallset J.F.F |
V1 | 4 |
Sonja Johannessen |
Nesodden J.F.F |
D | 5 |
Thor-Anders Gjulem |
Eidsberg Omegn J.F.F |
V2 | | | Lag 17 | Kl: 11:20 Kl: 16:20
| 1 |
|
|
| 2 |
Oddvar Rogneby |
Krødsherad J.F.F |
V4 | 3 |
Tove Mette Pedersen |
Løiten J.F.F |
D | 4 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
V2 | 5 |
Alf Gjengstø |
Averøy J.F.F |
V3 | | | Lag 18 | Kl: 11:20 Kl: 16:45
| 1 |
Arild Øvredal |
Os J.F.L |
V3 | 2 |
Oddbjørn Rosset |
Skaun J.F.F |
V4 | 3 |
Svein Hansen |
Krødsherad J.F.F |
V1 | 4 |
Birger Enerhaugen |
Nord-Odal J.F.F |
V3 | 5 |
Johan Sikkeland |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V1 | | | Lag 19 | Kl: 11:45 Kl: 16:45
| 1 |
Steinar Langbråten |
Brandval J.F.F |
V3 | 2 |
Per Jostein Sundet |
Alta J.F.F |
V1 | 3 |
Arnold Sundt |
Songdalen J.F.F |
V2 | 4 |
Arne Jostein Mellum |
Vang J.F.F |
V1 | 5 |
Lars Erik Ruud |
Ullensaker J.F.F |
V1 | | | Lag 20 | Kl: 11:45 Kl: 17:10
| 1 |
Åge Olstad |
Krødsherad J.F.F |
V2 | 2 |
Helge Mikalsen |
Jæren J.F.L |
V1 | 3 |
Chris Juell |
Frogn J.F.F |
V2 | 4 |
Svein Erik Hansen |
Holter J.F.F |
V3 | 5 |
Svein Reidar Fredheim |
Bergens J.F. |
V3 | | | Lag 21 | Kl: 12:10 Kl: 17:10
| 1 |
Aina Halldén |
Ullensaker J.F.F |
D | 2 |
Fred Olsen |
Asker J.F.F |
V1 | 3 |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
V5 | 4 |
Harald Flaen |
Songdalen J.F.F |
V1 | 5 |
Knut Roger Sundberg |
Ådal J.F.F |
V2 | | | Lag 22 | Kl: 12:10 Kl: 17:35
| 1 |
Steinar Grimestad |
(ingen klubb) |
V1 | 2 |
Kristian Thoresen |
Ådal J.F.F |
V2 | 3 |
Terje Kristian Karlsen |
Asker J.F.F |
V3 | 4 |
Thor Arvid Edlund |
Råde J.F.F |
V3 | 5 |
Tor Espevoll |
Åsane J.F.F |
V2 | | | Lag 23 | Kl: 12:35 Kl: 17:35
| 1 |
Terje Sæther |
Ullensaker J.F.F |
V2 | 2 |
Reidun Mellum |
Vang J.F.F |
D | 3 |
Reidar Karlsen |
Alta J.F.F |
V2 | 4 |
Raymond Price |
Ullensaker J.F.F |
V2 | 5 |
Knut Saxe Kjeldsberg |
Alta J.F.F |
V3 | | | Lag 24 | Kl: 12:35 Kl: 18:00
| 1 |
Arild Rasmussen |
Songdalen J.F.F |
V1 | 2 |
Trine Ånerud |
Eidskog J.F.F |
D | 3 |
Nils Mathis Eira |
Kautokeino J.F.F |
V3 | 4 |
Otto Skoglund |
Øystre Slidre J.F.F |
V2 | 5 |
Åge Almestrand |
Alvdal J.F.F |
V5 | | | Lag 25 | Kl: 13:00 Kl: 18:00
| 1 |
Arne Wefring |
Sollihøgda J.F.F |
V3 | 2 |
Jan Erik Lillehol |
Bjørkelangen J.F.F |
V4 | 3 |
Ragnar Olstad |
Gausdal J.F.F |
V5 | 4 |
Thorbjørn Ruud |
Gausdal J.F.F |
V4 | 5 |
Rolf Wiig |
Songdalen J.F.F |
V1 | | | Lag 26 | | 1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
| 2 |
Karsten Landgraff |
Biri J.F.F |
V2 | 3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
| 4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
| 5 |
|
|
|
|