50 duer leirduesti, kveldstevne 1. september - Sokna J.F.F
1. september 2016
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 16:50
|
1 |
|
|
|
2 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
3 |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
B |
4 |
|
|
|
5 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 | Kl: 17:00
|
1 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
2 |
Thomas Stubben |
Ringerike J.F.F |
C |
3 |
Ole Herman Rustad |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
B |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | Kl: 17:10
|
1 |
Håvard Rui |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
2 |
Oscar Iwe |
Åmot J.F.F |
D1 |
3 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
B |
4 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
C |
5 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 17:20
|
1 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
3 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
4 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
5 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 17:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 6 | Kl: 17:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 7 | Kl: 17:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 8 | Kl: 18:00
|
1 |
Astrid Nilsen |
Jevnaker J.F.F |
F |
2 |
Even Bergstrøm |
Jevnaker J.F.F |
C |
3 |
Kristian Svarstad |
Jevnaker J.F.F |
C |
4 |
Nigel Preston |
Jevnaker J.F.F |
C |
5 |
Kenneth Eikenes |
Bærum J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 9 | Kl: 18:10
|
1 |
Flemming Øhre |
Bærum J.F.F |
B |
2 |
Vegard Balberg Øhre |
Bærum J.F.F |
D1 |
3 |
Anders Johansson |
Bærum J.F.F |
A |
4 |
Knut Johansson |
Bærum J.F.F |
A |
5 |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 10 | Kl: 18:20
|
1 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
F1 |
2 |
Kjetil Vaarlund |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Einar Bøysen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
4 |
Robert Rustan |
Bærum J.F.F |
C |
5 |
Simen Sareisian |
Bærum J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 11 | Kl: 18:30
|
1 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
2 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
B |
3 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
C |
4 |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
D1 |
5 |
Elizabeth Thoresen |
Ådal J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 12 | Kl: 18:40
|
1 |
Espen Solberg |
Jevnaker J.F.F |
C |
2 |
Richard Olsen |
Jevnaker J.F.F |
C |
3 |
Jan Tore Dammen |
Ådal J.F.F |
B |
4 |
Magnus Okkelmo |
Sollihøgda J.F.F |
B |
5 |
Elisabeth Hovde Bjerknes |
Ringerike Kvinnelige J.F.F |
F |
6 |
Tormod Wahl-Westreng |
Sollihøgda J.F.F |
B |
|
| Lag 13 | Kl: 18:50
|
1 |
Even Stillerud |
Nes J.F.F |
C |
2 |
Gard Ola Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
D2 |
3 |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
4 |
Lars Klev |
Sokna J.F.F |
B |
5 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 19:00
|
1 |
Arild Johannesen |
Buskeruds J.F.F |
E2 |
2 |
Geir Hole |
(ingen klubb) |
B |
3 |
Thorleif Hole |
Buskeruds J.F.F |
E2 |
4 |
Jan Erik Melhus |
Jevnaker J.F.F |
B |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 19:10
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 16 | Kl: 19:20
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|