20. mai 2024
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | |
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 | |
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | |
1 |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
B |
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
A |
5 |
Camilla Wilhelmine Kleppe |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
|
| Lag 4 | |
1 |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
B |
2 |
Even Tromsnes |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
D2 |
3 |
Noah Sævik |
Herøy og Sande J.F.F |
D1 |
4 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E2 |
5 |
Lars Gunnar Larsen |
Herøy og Sande J.F.F |
A |
|
| Lag 5 | |
1 |
Erik Hemli |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
2 |
Espen Luka |
Ørskog J.S.S |
A |
3 |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
B |
4 |
Thomas Bjørkås |
Løiten J.F.F |
A |
5 |
Nikoline Bergheim |
Vestre Slidre J.F.L |
D1 |
|
| Lag 6 | |
1 |
Leif Henry Klokset |
Skåla J.F.F |
E1 |
2 |
Anton Mellemsdokken |
Fron J.F.F |
A |
3 |
Vidar Opheim |
Vestre Slidre J.F.L |
E1 |
4 |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
5 |
Per Arne Vaterland |
Kvam J.F.F |
D1 |
|
| Lag 7 | |
1 |
Erik Martin Berge |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
2 |
Vidar Prestrud |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
3 |
Rolf Tore Berntsen |
Biri J.F.F |
E2 |
4 |
Karl Mo |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
5 |
Nils Steinar Bergheim |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
|
| Lag 8 | |
1 |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
E2 |
2 |
Liv Mari Dahlen |
Sel J.F.F |
F |
3 |
Kjell Frydenlund |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
4 |
Jan Ove Sønstevold |
Fron J.F.F |
A |
5 |
Anders Bjørndalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
E2 |
|
| Lag 9 | |
1 |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E2 |
2 |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
3 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
4 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E2 |
5 |
Trond Gammeltorp |
Kvam J.F.F |
E1 |
|
| Lag 10 | |
1 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
2 |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
B |
3 |
Anita Thøgersen |
Ullensaker J.F.F |
F |
4 |
Emma Dahlen |
Sel J.F.F |
D2 |
5 |
Marianne Kristiansen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
|
| Lag 11 | |
1 |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
2 |
Morten Andersen |
Tynset J.F.F |
A |
3 |
Ole Markus Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
D1 |
4 |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
5 |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
|
| Lag 12 | |
1 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
E1 |
2 |
Asbjørn Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
3 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
E1 |
4 |
Thomas Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
5 |
|
|
|
|
| Lag 13 | |
1 |
|
|
|
2 |
Eldbjørg Nyborg |
Dovre J.F.F |
F |
3 |
|
|
|
4 |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
A |
5 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
A |
|
| Lag 14 | |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|