8. til 13. juli 2024
Navn |
Klubb |
Klasse |
Alexander Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Alexander Gulbrandsen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Alexander Sumner |
Nome J.F.F |
C |
Amber Jayne Graham |
Ørskog J.S.S |
F |
Amund Slaastad Godtlund |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Anders Bjørndalen |
Romedal og Vallset J.F.F |
E2 |
Anders Karlsson |
Støren J.F.F |
B |
Andreas Sandlie Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
B |
Anita Thøgersen |
Ullensaker J.F.F |
F |
Anton Mellemsdokken |
Fron J.F.F |
A |
Arild Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Arild Johansen |
Skåla J.F.F |
C |
Arild Rasmussen |
Songdalen J.F.F |
E1 |
Arne Alexander Laberg |
Målselv J.F.F |
C |
Arne Heggem |
Surnadal J.F.F |
B |
Arnt Martin Skofteland |
Lindesnes J.F.F |
D1 |
Arnt Sigurd Christensen |
Lindesnes J.F.F |
B |
Arve Melby |
Verdal J.F.F |
E1 |
Arvid Haugen |
Surnadal J.F.F |
E2 |
Asbjørn Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
Axel Nielsen |
Eid J.F.L |
E1 |
Balder Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
B |
Bjørnar Melby |
Verdal J.F.F |
A |
Børre Børresen |
Tynset J.F.F |
E2 |
Christopher Teigen Sumner |
Nome J.F.F |
C |
Dag Ronny Bøe Hafsrød |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E2 |
Dan Martin Nordeng |
Råde J.F.F |
B |
Eirik Asphol Stivold |
Surnadal J.F.F |
B |
Else-May Botten |
Skåla J.F.F |
B |
Emma Dahlen |
Sel J.F.F |
D2 |
Espen Bakken |
Skåla J.F.F |
C |
Eva Kristin Knudsen |
Støren J.F.F |
B |
Fabian Persson |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Frank Våden |
Orkla J.F.F |
A |
Gard Solberg |
Kroken J.F.F |
E1 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E2 |
Geir Hammer |
Sunndal J.F.F |
B |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
C |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Glenn Robert Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
A |
Gunnar Larsen |
Nord-Aurdal J.F.F |
E1 |
Gunstein Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
B |
Hans-Kristian L. Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
D1 |
Harald Ausland |
Jæren J.F.L |
B |
Harald Johansen |
Haugesund og Omegn J.F.F |
E1 |
Hege Gjendem |
Skåla J.F.F |
F |
Helge Lundeberg Aas |
Nome J.F.F |
C |
Helge Mikalsen |
Jæren J.F.L |
E1 |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
Henning Solhaug |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D2 |
Imre Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
Isabell Jansen Myhre |
Nord-Odal J.F.F |
F |
Ivan K Kleven |
Sulitjelma J.F.F |
B |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
Jan Erik Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
A |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Jo Terje Sagmo |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
Joar Glomsvoll |
Tynset J.F.F |
E1 |
Johan Thomas Hætta |
Kautokeino J.F.F |
B |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
John Egil Stanes |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E2 |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
E1 |
Johnny G Vågen |
Skåla J.F.F |
C |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Jon Anders Møklegård |
Råde J.F.F |
B |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
B |
Jonas Kallar Gunnes |
Nidaros J.S.K |
B |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
Jonny Meier |
Steinkjer J.F.F |
E2 |
Jostein Sunde |
Jæren J.F.L |
A |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
A |
Karl Mo |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
A |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
B |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
C |
Kjell-Arne Kello |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Kjell Frydenlund |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
Kjell Roland |
Nome J.F.F |
C |
Klaus Andre Godtland |
Tynset J.F.F |
C |
Knut Erik Skjolden |
Tvedestrand J.F.F |
E1 |
Knut Erland Hansen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
Kristian Ingvar Raaen |
Ål J.F.F |
B |
Kurt Solvik |
Songdalen J.F.F |
B |
Kåre Ola Botnan |
Opdal J.F.L |
E1 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
E1 |
Lars Tveiten |
Nome J.F.F |
E1 |
Leif Arild Fjellheim |
Karmøy J.F.N.F |
E1 |
Leiv Fremmersvik |
Vindafjord J.F.L |
E1 |
Linus Rudberg |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Liv Mari Dahlen |
Sel J.F.F |
F |
Magnar Terje Leknes |
Askvoll J.F.L |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
A |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
A |
Mats Martin Johannes Emilsson |
Jæren J.F.L |
B |
Mette Syvertsen |
Nome J.F.F |
F |
Monica Kippernes Rånes |
Rennebu J.F.F |
B |
Mons Ola Dragmyrhaug |
Ålen J.F.F |
D2 |
Morten Andersen |
Tynset J.F.F |
A |
Morten Kjelaas |
Trondheim J.F.F |
B |
Morten Larsen |
Sannidal J.F.F |
B |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
B |
Nils Rune Eira |
Kautokeino J.F.F |
B |
Odd Sverre Rundhaug |
Nordre Land J.S.K |
E1 |
Odin Kvernmo |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ola Stivold |
Surnadal J.F.F |
A |
Olav Resellhagen Bergersen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ole A. Hovd |
Rana J.F.F |
B |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Oskar Solenes |
Skåla J.F.F |
C |
Ottar Nord |
Nes J.F.F |
E2 |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
A |
Ove Løberg |
Rennebu J.F.F |
B |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
E1 |
Per Morten Aasgård |
Averøy J.F.F |
B |
Per Åge Lindstad |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
Pål Roy Rolland |
Songdalen J.F.F |
E1 |
Pål-Oskar Guttormsen |
Målselv J.F.F |
B |
Pål Sidhu |
Gjøvik og Vardal J.F. |
B |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
A |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
C |
Roger Strømeng |
Alta J.F.F |
A |
Roger Trøftmoen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Rolf Kristian Eilertsen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
Rolf Aune |
Orkla J.F.F |
A |
Ronny Lund |
Eidsberg Omegn J.F.F |
A |
Rune Furuseth |
Ål J.F.F |
B |
Rune Gulbrandsen |
Telemark J.F.F |
C |
Rune Olsen |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
B |
Sigurd Magnor Strand |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Silje Merete Vidme |
Ål J.F.F |
B |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
Steffen Nygård Jensvold |
Haltdalen J.F.F |
D2 |
Stein Erik Waal |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Stian Eikåsen |
Jæren J.F.L |
B |
Stig Nesseth |
Tynset J.F.F |
E1 |
Svein Arild Christensen |
Lindesnes J.F.F |
B |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Sveinung Christensen |
Lindesnes J.F.F |
B |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
Thomas Skogli Hagen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
Thomas Aanensen |
Songdalen J.F.F |
B |
Thomas Bjørkås |
Løiten J.F.F |
A |
Thomas Lien |
Etne J.F.F |
B |
Thomas Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Thomas Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
C |
Thor Andre Basmoen |
Skåla J.F.F |
B |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
B |
Tommy Jakobsen |
Grimstad J.F.F |
E2 |
Tone Håland |
Jæren J.F.L |
F |
Torbjørn Leknes |
Askvoll J.F.L |
E1 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Tore Paulsen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E2 |
Torger Bråten Norberg |
Trondheim J.F.F |
B |
Torjus Hultin Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
D2 |
Tove Solheim |
Skien J.F.F |
F |
Trond Rune Sæterholen |
Sør-Odal J.F.F |
E1 |
Trond Gammeltorp |
Kvam J.F.F |
E1 |
Trond Haugholt |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
A |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Vetle Ingebretsen Aanensen |
Songdalen J.F.F |
D2 |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Vibeke Strømme |
Buskeruds J.F.F |
F |
Vidar Falldalen |
Løiten J.F.F |
E2 |
Vidar Nilsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Vidar Opheim |
Vestre Slidre J.F.L |
E1 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |