26. mai 2024
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 Reservert arrangør | Kl: 08:40
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 Reservert arrangør | Kl: 08:50
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | Kl: 09:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 09:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 09:20
|
1 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
2 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
B |
3 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
A |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 6 | Kl: 09:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 7 | Kl: 09:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 8 | Kl: 09:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 9 | Kl: 10:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 10 | Kl: 10:10
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 11 | Kl: 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 12 | Kl: 10:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 13 | Kl: 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 11:00
|
1 |
Trond Oskar Øberg Kristiansen |
Enebakk J.F.F |
B |
2 |
Rune Øberg Kristiansen |
Enebakk J.F.F |
B |
3 |
Trond Larsen |
Enebakk J.F.F |
B |
4 |
Kristoffer Sørlie Grefsheim |
Vang J.F.F |
D1 |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 16 | Kl: 11:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 17 | Kl: 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 18 | Kl: 11:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Robert Johansen |
Asker J.F.F |
C |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 19 | Kl: 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 20 | Kl: 11:50
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 21 | Kl: 12:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 22 | Kl: 12:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 23 | Kl: 12:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 24 | Kl: 12:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 25 | Kl: 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 26 | Kl: 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 27 | Kl: 13:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 28 | Kl: 13:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 29 | Kl: 13:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 30 | Kl: 13:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 31 | Kl: 13:40
|
1 |
|
|
|
2 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 32 | Kl: 13:50
|
1 |
Jørgen Rønneberg |
Lardal J.F.L |
B |
2 |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
B |
3 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
B |
4 |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
5 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 33 | Kl: 14:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|