www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2024 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2024

Oppdatert: 30.05.2024 kl 00:00

Ranking 2024 Nordisk trap


Klasse S
LK-kval stevnerSumNM
1.
Pål Høines

Skien J.F.F
99989796390
2.
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Bergen L.K.
99989595387
3.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
97979795386
Roger Strømeng

Alta J.F.F
99969695386
5.
Kjell Erik Bangen

Kvam S.S.K
99969595385
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
97979695385
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99969694385
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
97969696385
9.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97979694384
Stian Hoff

Nordvestlandet L.K.
97969695384
11.
Steffen Vik

Ulven S.S.K
97959595382
12.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
97959594381
13.
Bjørnar Jensås

Nordvestlandet L.K.
97969493380
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
96959594380
15.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
98969491379
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
96959593379
Rune Furuseth

Krødsherad J.F.F
96959494379
18.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
95959492376
John Solbakken

Biri J.F.F
97949392376
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
97949392376
Kjell Einar Lie

Skien J.F.F
97949392376
22.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
95949492375
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
97939392375
24.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg Omegn J.F.F
95949491374
25.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
95949291372
26.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
95939390371
Thomas Aanensen

Songdalen L.K.
98929289371
28.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
95939388369
29.
Even Urdal

Songdalen L.K.
93929291368
Jostein Sunde

Sandnes P.K.
96929189368
31.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
94929090366
32.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
93919089363
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
97938786363
Jan Olav Monsbakken

Toten S.S.K
96918987363
Christoffer Stavenes

Lindesnes J.F.F
94929087363
Kenneth Styve

Ulven S.S.K
95928987363
37.
Ola Stivold

Nordvestlandet L.K.
95909086361
38.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
96888887359
39.
Arne Klingsheim

Bergen L.K.
93909085358
40.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
92918985357
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
93898986357
42.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
95938978355
43.
Haso Music

Bergen L.K.
94909080354
44.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
91898786353
45.
Dag Ronny Bøe Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
91908682349
46.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
91898880348
47.
Anders Grefslie

Romerike S.K.
89878784347
Asle Malvik

Steinkjer S.S.K
91898582347
49.
Espen Carlsen

Eidsberg Omegn J.F.F
93888382346
50.
Fredrik Lund

Eidsberg Omegn J.F.F
90888582345
51.
Frode Strand

Steinkjer S.S.K
91868483344
52.
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
89878681343
53.
Alexander Klokset

Nordvestlandet L.K.
90898677342
54.
Trond Edvardsen

Halden og Omegn J.F.F
89848484341
55.
Anders Karlsson

Gaula S.S.K
92868073331
56.
Karl Rune Konstad

Gaula S.S.K
87848170322
57.
Alexander Vitting

Skjeberg og Omegn J.F.F
84817970314
58.
Kristoffer Skarhol Gran

Nedre Glomma S.S.K
85807770312
Richard Fromreide

Ulven S.S.K
81807774312
60.
Erik Haugaard

Arbeidernes J.F.F Halden
78767674304
61.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
999793289
62.
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
979492283
63.
Knut Ivar Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
959592282
64.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
979391281
65.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
949391278
66.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
939291276
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
969189276
68.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
949190275
Kent Arild Moldal

Kvam S.S.K
939290275
70.
Olav Vidar Melstveit

Hardanger S.S.K
969286274
Per Aune Buljo

Alta J.F.F
939190274
72.
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
949286272
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
949385272
74.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
958987271
75.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
928888268
76.
Fabian Davik

Storfjorden S.S.L
909087267
Torfinn Swan Forsbakk

Rana J.F.F
918987267
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
948984267
79.
Kai Arne Skreden

Kvam S.S.K
938785265
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
908887265
81.
Dag Øivind Nordli

Eidsberg Omegn J.F.F
948583262
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
918685262
83.
Geir Tidemandsen

Kvam S.S.K
928683261
Knut Haugen

Råde J.F.F
929277261
85.
Stian Røed

Kroken J.F.F
918581257
86.
Tore Eriksen

Råde J.F.F
888484256
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
888682256
Sondre Abrahamsen

Eidsberg Omegn J.F.F
868684256
89.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
898482255
90.
Jan Marka

Enebakk J.F.F
878378248
91.
Iver Andrè Josten

Kvam S.S.K
927975246
92.
Tommy Kristian Gabrielsen

Narvik P.K.
887978245
93.
Anders Høgheim

Songdalen L.K.
817666223
94.
Kurt Are Skarbø

Nordvestlandet L.K.
767170217
95.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
737269214
96.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
9693189
97.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
9593188
98.
Tom Sverre Ingebrigtsen

Alta J.F.F
9691187
99.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
9492186
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
9393186
101.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
9292184
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
9787184
103.
Lars-Ivar Græsli

Kvam S.S.K
9291183
Musa Gitau Anderssen

Målselv S.S.K
9291183
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
9390183
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
9291183
107.
Morten Larsen

Sannidal Trap
9191182
108.
Wiggo Nilsen

Målselv S.S.K
9288180
109.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
9089179
110.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
9581176
111.
Rudi Årbogen Selbo

Steinkjer S.S.K
9283175
Thomas Nyborg

Kvam S.S.K
9184175
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
9283175
114.
Jan Ove Sønstevold

Kvam S.S.K
8984173
115.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
8686172
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
8686172
117.
Einar Valø

Målselv S.S.K
8585170
118.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
8980169
Ola Hegge

Steinkjer S.S.K
8980169
120.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
8979168
121.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
9273165
122.
Knut Andersen

Songdalen L.K.
7978157
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
8176157
124.
Karl Thomas Hegrenes

Askvoll og Holmedal L.K.
7877155
125.
Bertil Chr Hast Rønnestad

Ulven S.S.K
8067147
Kim Andre Malmo

Målselv S.S.K
7572147
127.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9999
128.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9797
129.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
9696
Glenn Robert Elverhøy

Eidsberg Omegn J.F.F
9696
131.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
9595
132.
Bjørn Trydal

Østlandske S.S.
9494
Helge Østlie

Ullensaker J.F.F
9494
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
9494
135.
Anders Rånes Jensen

Skjeberg og Omegn J.F.F
9393
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
9393
137.
Øyvind Konstad Jr

Gaula S.S.K
9191
138.
Stig Even Hansen

Neiden og Omegn J.F.F
9090
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
9090
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
9090
141.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
8989
142.
Frank Våden

Gaula S.S.K
8888
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
8888
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
8888
Andreas Sandlie Monsbakken

Toten S.S.K
8888
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
8888
147.
Morten Andersen

Tynset J.F.F
8787
Jan Rune Johanson

Eidanger J.F.L
8787
Trond Tvedt

Ulven S.S.K
8787
150.
Lars-Kristian Svartdahl

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8484
Mads Ivar Løkås

Narvik P.K.
8484
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
8484
Tom Roar Andersen

Rakkestad og Degernes J.F.F
8484
154.
Ken-Are Olafsen

Kvam S.S.K
8383
Karl-Petter Yeong

Alta J.F.F
8383
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
8383
Thomas Keidel

Biri J.F.F
8383
158.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg Omegn J.F.F
8282
159.
Martin Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
8181
160.
Odd Egil Larsen

Eidsberg Omegn J.F.F
8080
Andres Hellgren Westerhof

Rakkestad og Degernes J.F.F
8080
162.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
7979
Stig Bratli

Steinkjer S.S.K
7979
Arne Heggem

Nordvestlandet L.K.
7979
Bjørn Egil Døsen

Ulven S.S.K
7979
166.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
7878
Henning Løkken

Tynset J.F.F
7878
168.
Øystein kversøy Nordvik

Samnanger S.S.L
7676
Asbjørn Nyborg

Kvam S.S.K
7676
Pål Sidhu

Toten S.S.K
7676
171.
Oddbjørn Løken

Toten S.S.K
7575
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7575
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
7575
174.
Rolf Aune

Gaula S.S.K
7272
175.
Glenn Pedersen

Ulven S.S.K
6666
176.
Roy Slåttland

Halden og Omegn J.F.F
6464
Karl Mo

Krødsherad J.F.F
6464
178.
Espen Malmquist

Halden og Omegn J.F.F
4343

Klasse J
LK-kval stevnerSumNM
1.
Torjus Hultin Aurebekk

Songdalen L.K.
99979797390
2.
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
98989695387
3.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
98979593383
4.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
93939088364
5.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
94929185362
6.
Jon Fredrik Vesteng

Trøgstad J.F.F
919084265
7.
Mons Ola Dragmyrhaug

Gaula S.S.K
9491185
8.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9486180
9.
Fredrik Høgset Tolaas

Tynset J.F.F
8987176
10.
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg Omegn J.F.F
8281163
11.
Steffen Nygård Jensvold

Gaula S.S.K
6767134
12.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9191
13.
Syver Tormodsgard

Skien J.F.F
8383
14.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
7676

Klasse U14
LK-kval stevnerSumNM
1.
Arnt Martin Skofteland

Lindesnes J.F.F
97969592380
2.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
95949494377
3.
Olav Andreas Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
89868685346
4.
Per Arne Vaterland

Kvam S.S.K
928881261
5.
Thomas Kåbuland Vigsnes

Songdalen L.K.
8577162
6.
Hans-Kristian L. Elverhøy

Eidsberg Omegn J.F.F
8162143
7.
Tobias Martiniussen Gåsland

Rana J.F.F
7270142
8.
Martin Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
7474
9.
Peder Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
6262

Klasse U16
LK-kval stevnerSumNM
1.
Vetle Ingebretsen Aanensen

Songdalen L.K.
99969595385
2.
Noah Sævik

Nordvestlandet L.K.
89888581343
3.
Patric Moeggen

Målselv S.S.K
535252157
4.
Sara Kraus Svartdahl

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7575

Klasse V55
LK-kval stevnerSumNM
1.
Leif Henry Klokset

Nordvestlandet L.K.
99979595386
2.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
98979494383
3.
Ole-Johnny Oterholt

Skien J.F.F
97959494380
4.
Rune Knappskog

Bergen L.K.
96959392376
5.
Jo Terje Sagmo

Steinkjer S.S.K
96949392375
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
96959490375
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
96949392375
8.
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
97949291374
9.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
96939391373
10.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96949190371
11.
Jim Pedersen

Alta J.F.F
94939291370
12.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
94939191369
13.
Asløv Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
93929191367
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
96929188367
15.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
95939385366
16.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
97909086363
17.
Ronny Lund

Eidsberg Omegn J.F.F
93908989361
18.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
93908888359
Harald Haugom

Sannidal Trap
94918985359
20.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
94888885355
21.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
93908980352
22.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
85858483337
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
90848281337
24.
Leif Arild Fjellheim

Team Sørvest
87878279335
25.
Knut Erland Hansen

Eidsberg Omegn J.F.F
88877777329
26.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
969393282
27.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
969688280
28.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
969489279
29.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
959290277
30.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
939291276
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
949389276
32.
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
969385274
33.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
928987268
34.
Tor-Erik Sandhell

Kautokeino J.F.F
938787267
35.
Roar Njærheim

Time S.S.K
908987266
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
918986266
37.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
928982263
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
898886263
39.
Rolf Kristian Eilertsen

Steinkjer S.S.K
858481250
40.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
858372240
41.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
807878236
42.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
837269224
43.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9790187
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9592187
45.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
9292184
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
9787184
47.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
9090180
48.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9287179
49.
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
8989178
50.
Dan Randa

Alta J.F.F
9085175
51.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
9082172
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
8785172
53.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9081171
54.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
8481165
55.
Trond Gammeltorp

Kvam S.S.K
8279161
56.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg Omegn J.F.F
8275157
57.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
8075155
58.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
8466150
59.
Øistein Jørgensen

Rakkestad og Degernes J.F.F
6850118
60.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
9595
61.
Morten Berg

Romerike S.K.
9393
62.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9292
63.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9191
64.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
9090
65.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
8888
66.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
8686
Pål Malmo

Steinkjer S.S.K
8686
68.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
8585
69.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
8484
70.
Kjell Frydenlund

Kvam S.S.K
8080
71.
Andrzej Miarka

Hokksund P.K.
7777
72.
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
7070
73.
Jan Eide

Ulven S.S.K
5555

Klasse V65
LK-kval stevnerSumNM
1.
Jonny Meier

Steinkjer S.S.K
97969695384
2.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
97949489374
3.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95949291372
4.
Tommy Jakobsen

Songdalen L.K.
94939287366
5.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
91919189362
6.
John Egil Stanes

Rakkestad og Degernes J.F.F
94908983356
7.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
93928580350
8.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
90878686349
9.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
88838176328
10.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
85847876323
11.
Jan Alseth

Gaula S.S.K
85837673317
12.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
979689282
13.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
969588279
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
949392279
15.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
918986266
16.
Morten Olsen

Enebakk J.F.F
898888265
17.
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
928484260
18.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
878684257
19.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
838277242
20.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
9090180
21.
Geirr Botnmark

Narvik P.K.
8583168
22.
Roy Zakariassen

Råde J.F.F
8575160
23.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
8175156
24.
Stein Markussen

Bergen L.K.
5851109
25.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
9292
26.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
8989
27.
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8787
Knut Brotnow

Ullensaker J.F.F
8787
29.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
8585
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
8585
31.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
8484
Idar Fjeldvang

Time S.S.K
8484
33.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
8181
34.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
7575
35.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
7474
36.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
6767
37.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
6666

Klasse V73
LK-kval stevnerSumNM
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
96959492377
2.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
91898585350
3.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
90898684349
4.
Tore Paulsen

Eidsberg Omegn J.F.F
90838281336
5.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
87848174326
6.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
968783266
7.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
878781255
8.
Bjarne Sagebakken

Ulven S.S.K
868378247
9.
Finn Øvredal

Ulven S.S.K
786965212
10.
Gaute Gravdahl

Toten S.S.K
9285177
11.
Vidar Tors

Skien J.F.F
8682168
12.
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
8582167
13.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
8580165
14.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg Omegn J.F.F
7563138
15.
Niels Arvid Sletterød

Steinkjer S.S.K
7063133
16.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
8787
17.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
7575

Klasse K
LK-kval stevnerSumNM
1.
Eva Kristin Knudsen

Gaula S.S.K
97979595384
2.
Elise Larsen

Bodø J.F.F
91918885355
3.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
95908781353
4.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
92898784352
5.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
92888780347
6.
Camilla Wilhelmine Kleppe

Nordvestlandet L.K.
87878785346
7.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
95858481345
8.
Therese Nesseth Tørlen

Nordvestlandet L.K.
90868484344
9.
Lena Reppe

Romerike S.K.
86817874319
10.
Amber Jayne Graham

Nordvestlandet L.K.
82807676314
11.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
84797574312
12.
Elise Midttun

Ulven S.S.K
87817862308
13.
Madeleine Knappskog

Bergen L.K.
82737271298
14.
Solveig Walaker

Romerike S.K.
77706965281
15.
Eva Bakari

Skien J.F.F
76766563280
16.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
918784262
17.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
878683256
18.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
838079242
19.
Gry Størseth

Narvik P.K.
848370237
20.
Hege Gjendem

Nordvestlandet L.K.
807773230
21.
Siren Kvamme

Ulven S.S.K
787369220
22.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
696867204
23.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
9593188
24.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
9089179
25.
Sanna Kristiansen

Narvik P.K.
9382175
26.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
9381174
27.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
8884172
28.
Else-May Botten

Nordvestlandet L.K.
8782169
29.
Vibecke Tidemandsen

Kvam S.S.K
8480164
30.
Lea Tverland

Storfjorden S.S.L
8473157
31.
Marielle Eriksen

Målselv S.S.K
8075155
32.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Lørenskog S.S.
634744154
33.
Kaja Sogn Justnæs

Songdalen L.K.
7371144
34.
Linda Jansson

Ulven S.S.K
7665141
35.
Monica Skår

Løiten S.S.
9090
36.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
8282
37.
Sunniva Lillesund

Neiden og Omegn J.F.F
7777
38.
Annelin Hammerstad Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
7676
Linda Beate Heitmann

Alta J.F.F
7676
40.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
7575
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
7575
42.
Mette Syvertsen

(ingen klubb)
7474
43.
Eva Cathrine Nilsen

Alta J.F.F
6262
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)