www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Finnmark skytterkrets
 
Kretscup, Nordisk trap 2023 - Finnmark skytterkrets
2023

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 221
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden J
Alexander Vitting Skjeberg og Omegn J.F.F C
Alf E Handeland Songdalen L.K. V55
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
Anastasios Kaliafas Alta J.F.F V55
Anders Grefslie Romerike S.K. B
Anders Høgheim Songdalen L.K. B
Andreas Sandlie Monsbakken Toten S.S.K B
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F K2
Ann Helene Haugen Kroken J.F.F K2
Ann Jeanette Brevik Nedre Glomma S.S.K K2
Anne Mathiesen Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. K2
Anton Mellemsdokken Kvam S.S.K B
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden A
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V65
Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F A
Arne Klingsheim Bergen L.K. B
Arnt Martin Skofteland Lindesnes J.F.F U14
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F B
Audun Melkeråen Haugesund og Omegn L.K. V73
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K2
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K1
Bjarte Linga Samnanger S.S.L A
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K C
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
Camilla Wilhelmine Kleppe Nordvestlandet L.K. K2
Christoffer Stavenes Lindesnes J.F.F B
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F B
Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F A
Dan Martin Nordeng Råde J.F.F A
Dan Randa Alta J.F.F V55
Daniel Andre Troli Varanger S.S.K U16
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73
Eirik Bjelde Enebakk J.F.F A
Elise Larsen Bodø J.F.F K1
Else-Brit Jensen Nedre Glomma S.S.K K1
Erik Haugaard Arbeidernes J.F.F Halden C
Espen Luka Nordvestlandet L.K. A
Eva Kristin Knudsen Gaula S.S.K K1
Eva Bakari Skien J.F.F K2
Even Urdal Songdalen L.K. B
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K B
Filip Østensen Bodø J.F.F J
Frank Ole Vars Kautokeino J.F.F B
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F A
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Gard Solberg Kroken J.F.F V55
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F V55
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V65
Geir Tidemandsen Kvam S.S.K A
Geir Østrem Lindesnes J.F.F V55
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
Grete-Kaisa Olsen Alta J.F.F K2
Gry Størseth Narvik P.K. K1
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V65
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
Gøran Dreyer Øksnes S.K. V55
Halvor Brustuen Bråten Kvam S.S.K C
Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V65
Harald Haugom Sannidal Trap V55
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K2
Heidi Bråten Lørenskog S.S. K1
Helge Mikalsen Songdalen L.K. V65
Henning Øygarden Kroken J.F.F A
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K2
Iver Andrè Josten Kvam S.S.K B
Jan Arild Sand Kroken J.F.F C
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K B
Jan Olav Monsbakken Toten S.S.K A
Jan Rune Johanson Eidanger J.F.L C
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V65
Jan Hofseth Varanger S.S.K V55
Jan Marka Enebakk J.F.F A
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F B
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F K1
Jim Pedersen Alta J.F.F V55
Joacim Rylander Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F A
Joakim Hellermyr Sannidal Trap B
Johan Skogsrud Løiten S.S. V73
Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V55
John Takle Terjesen Skien J.F.F A
John Solbakken Biri J.F.F A
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F J
Jon Thommesen Skien J.F.F B
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
Jonas M Bakke Kvam S.S.K C
Jonny Meier Steinkjer S.S.K V65
Jostein Sunde Sandnes P.K. B
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden J
Jørn Vidar Sukke Svinndal J.F.F V55
Kai Arne Skreden Kvam S.S.K C
Kenneth Espeseth Nordvestlandet L.K. B
Kenneth Styve Ulven S.S.K A
Kent Arild Moldal Kvam S.S.K B
Kim Edvard Handeland Songdalen L.K. C
Kjell Einar Lie Skien J.F.F B
Kjell Erik Bangen Kvam S.S.K A
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A
Kjersti Bergane Kroken J.F.F K2
Kjetil Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F V55
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Ivar Larsen Arbeidernes J.F.F Halden A
Kolbjørn Rushfeldt Varanger S.S.K C
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F A
Kristian Thomassen Songdalen L.K. B
Kristoffer Skarhol Gran Nedre Glomma S.S.K B
Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
Kåre Magnus Vaterland Kvam S.S.K U16
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
Lars Gunnar Larsen Nordvestlandet L.K. A
Lars-Ivar Græsli Kvam S.S.K A
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K2
Leif Arild Fjellheim Team Sørvest -
Leif Henry Klokset Nordvestlandet L.K. A
Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K A
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. V65
Lennart Larsen Fauske og Sørfold P.K. V55
Linda Pettersen Skien J.F.F K2
Lise Wold Enebakk J.F.F K1
Mads Georg Tveit Enebakk J.F.F B
Magne Hansen Varanger S.S.K B
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Martin Røsaker Skien J.F.F J
Mihkkal Ante Oskal Kautokeino J.F.F A
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Larsen Sannidal Trap B
Musa Gitau Anderssen Målselv S.S.K B
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V55
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F A
Noah Sævik Nordvestlandet L.K. U14
Odd Helge Sukuvara Alta J.F.F V55
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F V55
Olav Andreas Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F U14
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V73
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U14
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F V55
Ole Johan Triumf Kautokeino J.F.F A
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F A
Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Paul Hofseth Varanger S.S.K V55
Per Arne Vaterland Kvam S.S.K U14
Per Johnny Sara Alta J.F.F A
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Peter Fåland Enebakk J.F.F A
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
Pål Høines Skien J.F.F A
Pål Sidhu Toten S.S.K C
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Kvam S.S.K K1
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
Reidar Karlsen Alta J.F.F V73
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K A
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
Robert Jensvoll Kvam S.S.K V55
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V55
Roy Zakariassen Råde J.F.F V65
Rune Eggen Målselv S.S.K V55
Rune Furuseth Krødsherad J.F.F B
Rune Gulbrandsen Skien J.F.F C
Rune Hagen Skien J.F.F C
Rune Knappskog Bergen L.K. V55
Rune Moeggen Målselv S.S.K B
Sander Bergesen Samnanger S.S.L A
Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K2
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F B
Siren Kvamme Ulven S.S.K K2
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Sondre Hoel Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F J
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F A
Steinar Gjerde Samnanger S.S.L A
Sten Are Uglebakken Alta J.F.F V55
Stian Hoff Nordvestlandet L.K. A
Stig Even Hansen Neiden og Omegn J.F.F B
Stig Zachariassen Narvik P.K. V55
Sturla Sørum Haugesund og Omegn L.K. C
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V65
Svein Erik Yrkje Ulven S.S.K C
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
Sverre G. Jansen Haugesund og Omegn L.K. C
Therese Nesseth Tørlen Nordvestlandet L.K. K1
Thomas Aanensen (ingen klubb) C
Tom Atle Holthe Biri J.F.F C
Tom Sverre Ingebrigtsen Alta J.F.F B
Tommy Bergane Sannidal Trap C
Tommy Jakobsen Songdalen L.K. V65
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A
Tor-Erik Sandhell Kautokeino J.F.F V55
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F V65
Tore Eriksen Råde J.F.F A
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F C
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen L.K. U16
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap B
Tove Solheim Skien J.F.F K2
Trond Haugholt Sannidal Trap V65
Ulf Boger Målselv S.S.K V55
Vegar Kveum Kvam S.S.K A
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K2
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen L.K. U16
Vibecke Tidemandsen Kvam S.S.K K2
Vidar Stein Andersen Sannidal Trap V65
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F J
Zacharias Westmork Haugesund og Omegn L.K. J
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V65


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)