www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Team Sørvest
 
Compak Sporting 100 skudd Vestlandskarusellen 2023 (Karmøy) - Team Sørvest
20. mai 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
Kl: 16:00 - Bane 2
1 James Mear Team Sørvest C
2 Ivar André Eriksen (ingen klubb) C
3 Øystein Sjo (ingen klubb) C
4 Imre Hole Team Sørvest U16
5 Kristian Konglevoll (ingen klubb) C
6 Simon Sommerfeld Bergen L.K. A
 
Lag 2 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
Kl: 16:00 - Bane 1
1 Nadine Tveita (ingen klubb) K1
2 Torbjørn Lunde Bergen L.K. A
3 Alf Inge Sunde Team Sørvest C
4 Balder Hole Team Sørvest U16
5 Karl Even Lyngstad Nordvegen L.K. C
6 Tone Evensen Czysz Hafrsfjord P.K. K1
 
Lag 3 Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 14:20 - Bane 1
Kl: 16:20 - Bane 2
1 John Andrew Langåker (ingen klubb) C
2 Leif Arild Fjellheim Team Sørvest V55
3 Bastian Stensland Lobekk Team Sørvest U14
4 Thomas Osjord Team Sørvest B
5 Geir Ståle Vie Førde J.F.L V65
6 Teo Undheim (ingen klubb) U14
 
Lag 4 Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 14:20 - Bane 2
Kl: 16:20 - Bane 1
1 Adrian Solli Sotra L.K. C
2 Lauritz Apeland Team Sørvest C
3 Lars Arnel Opedal Odda P.K. C
4 Eivind Egeland Sotra L.K. J
5 Jens Magne Stavland Team Sørvest B
6      
 
Lag 5 Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
Kl: 14:40 - Bane 1
Kl: 16:40 - Bane 2
1 Thomas Lien Nordvegen L.K. A
2 Casper Emil Ånensen (ingen klubb) U14
3 Marco Verdecchia Team Sørvest V55
4 Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. V55
5 Asle Lyngstad Skudenes P.K. C
6      
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
Kl: 14:40 - Bane 2
Kl: 16:40 - Bane 1
1 Gabriel Mauritzen (ingen klubb) U16
2 Kristian Hylle Team Sørvest C
3 Tone Håland (ingen klubb) K1
4 Zain Rage Team Sørvest C
5 Marius Johansson (ingen klubb) B
6 Sveinung Lien Nordvegen L.K. B
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
Kl: 15:00 - Bane 1
Kl: 17:00 - Bane 2
1 Benjamin Solsvik Sotra L.K. A
2 Silje Bjørnstad Steen Sotra L.K. B
3 Mads Olderkjær Bø Bergen L.K. B
4 Geir Marken Midthordaland L.K. C
5 Krister Egeland Sotra L.K. C
6 Paul Daljord Sotra L.K. C
 
Lag 8 Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
Kl: 15:00 - Bane 2
Kl: 17:00 - Bane 1
1 Johnny Roger Svendsen (ingen klubb) C
2 Murat Demir Team Sørvest B
3 Harald Ausland Time S.S.K C
4 Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
5 Kristoffer Knasbø Sotra L.K. C
6 Nikolai Tjøsvoll Nordvegen L.K. C
 
Lag 9 Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 15:20 - Bane 1
Kl: 17:20 - Bane 2
1 Stian Eikåsen Team Sørvest B
2 Arne Johannesen Team Sørvest V65
3 Isac Ynnesdal Kroken J.F.F J
4 Øyvind Steinsbø Team Sørvest A
5 Siri Iren Obrestad Team Sørvest K1
6      
 
Lag 10 Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 15:20 - Bane 2
Kl: 17:20 - Bane 1
1 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
2 Erlend Kambo Hersvik Nordvegen L.K. J
3 Tommy Fjelde Team Sørvest V55
4 Nicolai Lungström Kroken J.F.F J
5 Hilde Lien Nordvegen L.K. K1
6      
 
Lag 11 Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
Kl: 15:40 - Bane 1
Kl: 17:40 - Bane 2
1 Geir Walland Team Sørvest V55
2 Jon Kvilhaugsvik Team Sørvest V73
3 Jimmy Lungström Kroken J.F.F A
4 Elin Hagren Sotra L.K. C
5 Kjell Arnt Stava Team Sørvest V65
6 Tarjei Horn Wærnes (ingen klubb) U16
 
Lag 12 Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
Kl: 15:40 - Bane 2
Kl: 17:40 - Bane 1
1 Stian Tønnessen (ingen klubb) C
2 Aina Lund (ingen klubb) K1
3 Jan Einar Stava Langåker (ingen klubb) U14
4 Kristian Wold Nesse Sotra L.K. B
5 Geir Kvilhaugsvik Team Sørvest B
6      
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)