www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Lørenskog S.S.
 
Veteran NM Jegertrap 2023 - Lørenskog S.S.
29. juli 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Harald Kvalvåg Samnanger J.F.L V1
2 Ronny Syversen Råde J.F.F V4
3 Audun Melkeråen Etne J.F.F V5
4 Olaf Steinsland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V5
5 Edgard Rubach Lørenskog S.S. V5
 
Lag 2
1 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S V2
2 Carl Arvid Christiansen Vestby J.F.F V3
3 Steinar Tårneby Romedal og Vallset J.F.F V2
4 Atle Fjellsbø Os J.F.L V2
5 Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F V2
 
Lag 3
1 Magne Holt Askim og Omegn J.F.F V2
2 Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F V3
3 Aina Halldén Ullensaker J.F.F D2
4 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V1
5 Fred Oswald Vestby J.F.F V4
 
Lag 4
1 Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V5
2 Arild Rasmussen Songdalen J.F.F V2
3 Thor Solberg Lørenskog S.S. V2
4 Åge-Walter Hansen Råde J.F.F V5
5 Pål Roy Rolland Songdalen J.F.F V1
 
Lag 5
1 Jonny Håkensen Romedal og Vallset J.F.F V1
2 Frank Stokkebæk Askim og Omegn J.F.F V3
3 Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V5
4 Bjørn Olav Lein (ingen klubb) V5
5 Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F V3
 
Lag 6
1 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F V2
2 Axel Nielsen Eid J.F.L V2
3 Morten Olsen Enebakk J.F.F V2
4 Tove Solheim Skien J.F.F D1
5 Viggo Sandbakken Eidskog J.F.F V1
 
Lag 7
1      
2 Kjell Magnussen Krødsherad J.F.F V2
3 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F D2
4 Åge Olstad Krødsherad J.F.F V3
5 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V1
 
Lag 8
1 Peer Aasarød Lørenskog S.S. V3
2 Else-Brit Jensen Arbeidernes J.F.F Halden D2
3 Hans Arve Rustestuen Nordre Land J.S.K V3
4 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V2
5 Silje Merete Vidme Ål J.F.F D1
 
Lag 9
1 Geir Wemmestad-Haaland Nordre Land J.S.K V3
2 Jon Ivar Søhus Sokna J.F.F V4
3 Knut Arild Broberg Jevnaker J.F.F V4
4 Knut Silihagen Sørskogbygda J.S.K V1
5 Audun Vevle Os J.F.L V2
 
Lag 10
1 Jon Kåre Gylland Horg J.F.L V3
2 Arnold Sundt Songdalen J.F.F V3
3 Sven Erik Heimdal Fet J.F.F V1
4 Arild Larsen Biri J.F.F V4
5 Audun Aamodt Askim og Omegn J.F.F V1
 
Lag 11
1 Mette Syvertsen Nome J.F.F D2
2 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L V2
3 Frode Storkaas Lørenskog S.S. V2
4 Nils Tysseland Samnanger J.F.L V1
5 Bent Øverhagen Lørenskog S.S. V2
 
Lag 12
1 Frank Cascampas Songdalen J.F.F V1
2 Hans Pedersen Frogn J.F.F V5
3 Roy Zakariassen Råde J.F.F V2
4 Kristine Kiær Solemskogen J.F.F D2
5 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F D2
 
Lag 13
1 Brit Nina Ånerud Eidskog J.F.F D2
2 Kai Haug Eidskog J.F.F V3
3 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F V2
4 Åsmund Sandbakken Eidskog J.F.F V3
5 Trine Ånerud Eidskog J.F.F D2
 
Lag 14
1 Solveig Walaker Fet J.F.F D2
2 Helge Smerud Biri J.F.F V4
3 Idar Fjeldvang Forsand J.F.F V3
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V1
5 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F V3
 
Lag 15
1 Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F V1
2 Tommy Jakobsen Grimstad J.F.F V2
3 Johannes Egil Kulild Samnanger J.F.L V1
4 Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F V1
5 John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F V2
 
Lag 16
1 Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F V4
2 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V1
3 Harald Ekli Nidaros J.S.K V4
4 Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F V3
5 Heidi Bråten Lørenskog S.S. D2
 
Lag 17
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)