www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Vang J.F.F
 
Norgesmesterskap Leirduesti NJFF - 2023 - Vang J.F.F
3. til 7. juli 2023

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 38 Reservert arrangør03.07.2023 kl 14:10
1861 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F C
1872 Stein Johansen Vang J.F.F E1
1883 Lars Brøseth Vang J.F.F C
1894 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E2
1905 Thomas Bjørkås Løiten J.F.F B
 
Lag 39 Reservert arrangør03.07.2023 kl 14:20
1911 Thore Grinden Løiten J.F.F C
1922 Jørgen Haraldsen Løiten J.F.F D2
1933 Nils Anders Østberg Løiten J.F.F B
1944 Arne Jostein Mellum Vang J.F.F E2
1955 Per Ødegården Vang J.F.F E1
 
Lag 40 Reservert arrangør03.07.2023 kl 14:30
1961 Beate Alderslyst Vang J.F.F F
1972 Bjørn Andreassen Løiten J.F.F E1
1983 Cato Wang Løiten J.F.F B
1994 Kent Arild Moldal Kvam J.F.F C
2005 Bjørn Joakimsen Vang J.F.F C
 
Lag 41 Reservert arrangør03.07.2023 kl 14:40
2011 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F B
2022 Daniel Ulland Dahlsrud Vang J.F.F D2
2033 Finn Erik Rønning Vang J.F.F E1
2044 Håvar Olsen Gjøvik J.F.F B
2055 Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
 
Lag 42 Reservert arrangør03.07.2023 kl 14:50
2061 Ronny Olafsen Løiten J.F.F A
2072 Yngve Nordseng Vang J.F.F C
2083 Morten Mikkelsen Vang J.F.F E1
2094 Ådne Sandvold Vang J.F.F D1
2105 Svein Arve Pedersen Vang J.F.F E2
 
Lag 43 Reservert arrangør03.07.2023 kl 15:00
2111 Harald Øverby Vang J.F.F E1
2122 Reidun Mellum Vang J.F.F F
2133 Rune Heggelund Vang J.F.F E1
2144 Sigmund Bratlie Vang J.F.F C
2155 Stein Nikolaysen Løiten J.F.F E1
 
Lag 44 Reservert arrangør03.07.2023 kl 15:10
2161 Håvard Ruud Vang J.F.F D2
2172 Robin Aasterud Vang J.F.F D2
2183 Ola Berntsen Vang J.F.F E1
2194 Roger Nygaard Vang J.F.F B
2205 Lars Erik Dufseth Vang J.F.F C
 
Lag 45 Reservert arrangør03.07.2023 kl 15:20
2211 Sindre Westlie Dufseth Vang J.F.F D2
2222      
2233      
2244      
2255      
 
Lag 51 04.07.2023 kl 08:00
2511      
2522      
2533      
2544      
2555      
 
Lag 52 04.07.2023 kl 08:10
2561      
2572      
2583      
2594      
2605      
 
Lag 53 04.07.2023 kl 08:20
2611      
2622      
2633      
2644      
2655      
 
Lag 54 04.07.2023 kl 08:30
2661      
2672      
2683      
2694      
2705      
 
Lag 55 04.07.2023 kl 08:40
2711      
2722      
2733      
2744      
2755      
 
Lag 56 04.07.2023 kl 08:50
2761      
2772      
2783      
2794      
2805      
 
Lag 57 04.07.2023 kl 09:00
2811 Utfyller/Reservert arrangør
2822 Utfyller/Reservert arrangør
2833 Utfyller/Reservert arrangør
2844 Utfyller/Reservert arrangør
2855 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 58 04.07.2023 kl 09:10
2861 Trond Sørensen Ski J.F.F B
2872 Roger Granheim Vestmarka J.F.F B
2883 Paul Granheim Vestmarka J.F.F C
2894 Geier Barlie Ski J.F.F B
2905      
 
Lag 59 04.07.2023 kl 09:20
2911      
2922 Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
2933 Thomas Eiesar Stange J.F.F C
2944 Arne Vegard Mellum Vang J.F.F C
2955      
 
Lag 60 04.07.2023 kl 09:30
2961 Lars-André Erstad Vang J.F.F C
2972 Tore Brovold Stange J.F.F A
2983 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
2994 John Emil Westby Nes og Helgøya J.F.F C
3005 Magne Hansen Vadsø J.F.F C
 
Lag 61 04.07.2023 kl 09:40
3011      
3022 Inge Myklebust Solemskogen J.F.F C
3033 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F B
3044 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F B
3055 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
 
Lag 62 04.07.2023 kl 09:50
3061 Thomas Olsen Nes og Helgøya J.F.F C
3072 Martin Borchgrevink Nes og Helgøya J.F.F B
3083 Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F C
3094 Mads Ottosen Løiten J.F.F C
3105 Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
 
Lag 63 04.07.2023 kl 10:00
3111 Utfyller/Reservert arrangør
3122 Utfyller/Reservert arrangør
3133 Utfyller/Reservert arrangør
3144 Utfyller/Reservert arrangør
3155 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 64 04.07.2023 kl 10:10
3161 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
3172 Bent Engelund Søndre Land J.F.F C
3183 Knut Brotnow Vestre Toten J.F.F E1
3194 Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F B
3205 Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
 
Lag 65 04.07.2023 kl 10:20
3211 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
3222 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
3233 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
3244 Jostein Bjørnsveen Søndre Land J.F.F C
3255 Erik Kristofferstuen Søndre Land J.F.F C
 
Lag 66 04.07.2023 kl 10:30
3261 Bente Helgesen Tynset J.F.F F
3272 Ellen Diset Berget Åmot J.F.F F
3283 Tallak Dieset Åmot J.F.F C
3294      
3305 Kenneth Langsethagen Elverum J.S.K C
 
Lag 67 04.07.2023 kl 10:40
3311 Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F E1
3322 Arild Hemli Kvam J.F.F B
3333 Kristian Sæther Hemli Kvam J.F.F D1
3344 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
3355 Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
 
Lag 68 04.07.2023 kl 10:50
3361 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
3372 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3383 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
3394 Severin Larsen Stange J.F.F A
3405 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 69 04.07.2023 kl 11:00
3411 Utfyller/Reservert arrangør
3422 Utfyller/Reservert arrangør
3433 Utfyller/Reservert arrangør
3444 Utfyller/Reservert arrangør
3455 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 70 04.07.2023 kl 11:10
3461 Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
3472 Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F B
3483 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
3494 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
3505 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
 
Lag 71 04.07.2023 kl 11:20
3511 Roger Granli Stange J.F.F A
3522 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
3533 Viggo Sandbakken Eidskog J.F.F E1
3544 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3555 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
 
Lag 72 04.07.2023 kl 11:30
3561 Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
3572 Anja Dramstad Løiten J.F.F B
3583 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
3594 David Holand Karmøy J.F.N.F A
3605 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 73 04.07.2023 kl 11:40
3611 Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F B
3622 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
3633 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
3644 Jan Magne Bjørnstad Løiten J.F.F B
3655 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 74 04.07.2023 kl 11:50
3661 Christer Jansson Ullensaker J.F.F B
3672 Vegard Teie Ullensaker J.F.F B
3683 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
3694 Geir Asle Kjønnerud Udnes J.F.F C
3705 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
 
Lag 75 04.07.2023 kl 12:00
3711 Utfyller/Reservert arrangør
3722 Utfyller/Reservert arrangør
3733 Utfyller/Reservert arrangør
3744 Utfyller/Reservert arrangør
3755 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 76 04.07.2023 kl 12:10
3761 Trond Brage Holvik Løiten J.F.F D1
3772 Tore Bjørndal Askvoll J.F.L C
3783 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L C
3794 Børre Svindal Larsen Eidanger J.F.L C
3805 Birk Vågseter Skåla J.F.F D2
 
Lag 77 04.07.2023 kl 12:20
3811 Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D1
3822 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
3833 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
3844 Julie Sand Vang J.F.F F
3855 Linnéa Kamperud Kjønnerud Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 78 04.07.2023 kl 12:30
3861 Vilmer Sjøvold Røsten Røros J.F.F D1
3872 Bente Thorsrud Sokna J.F.F F
3883 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
3894 Einar Kvaal Sjøvold Brekken J.S.K C
3905      
 
Lag 79 04.07.2023 kl 12:40
3911 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E2
3922 Anne Marthe Henriksen Vang J.F.F F
3933 Christoffer Fladsrud Vestre Toten J.F.F C
3944 Øistein Nygren Eidsberg Omegn J.F.F E2
3955 Ole Engh Vang J.F.F C
 
Lag 80 04.07.2023 kl 12:50
3961      
3972      
3983      
3994      
4005      
 
Lag 81 04.07.2023 kl 13:00
4011 Utfyller/Reservert arrangør
4022 Utfyller/Reservert arrangør
4033 Utfyller/Reservert arrangør
4044 Utfyller/Reservert arrangør
4055 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 82 04.07.2023 kl 13:10
4061      
4072      
4083      
4094      
4105      
 
Lag 83 04.07.2023 kl 13:20
4111      
4122      
4133      
4144      
4155      
 
Lag 84 04.07.2023 kl 13:30
4161      
4172      
4183      
4194      
4205      
 
Lag 85 04.07.2023 kl 13:40
4211      
4222      
4233      
4244      
4255      
 
Lag 86 04.07.2023 kl 13:50
4261      
4272      
4283      
4294      
4305      
 
Lag 87 04.07.2023 kl 14:00
4311 Utfyller/Reservert arrangør
4322 Utfyller/Reservert arrangør
4333 Utfyller/Reservert arrangør
4344 Utfyller/Reservert arrangør
4355 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 88 04.07.2023 kl 14:10
4361 Ole Svend Iglerød Aremark J.F.F E1
4372 Anders Strömvall Løiten J.F.F C
4383      
4394 Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F B
4405 Morten Larsen Sannidal J.F.F B
 
Lag 89 04.07.2023 kl 14:20
4411 Knut Rustad Åmot J.F.F B
4422 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
4433 Henrik Fylling Løiten J.F.F A
4444 Thea Vestli Kongsvinger J.F.F B
4455      
 
Lag 90 04.07.2023 kl 14:30
4461      
4472      
4483      
4494      
4505      
 
Lag 91 04.07.2023 kl 14:40
4511      
4522      
4533      
4544      
4555      
 
Lag 92 04.07.2023 kl 14:50
4561 Anton Mellemsdokken Fron J.F.F B
4572 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
4583 Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C
4594 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
4605 Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
 
Lag 93 04.07.2023 kl 15:00
4611 Utfyller/Reservert arrangør
4622 Utfyller/Reservert arrangør
4633 Utfyller/Reservert arrangør
4644 Utfyller/Reservert arrangør
4655 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 94 04.07.2023 kl 15:10
4661      
4672      
4683      
4694      
4705      
 
Lag 95 04.07.2023 kl 15:20
4711      
4722      
4733      
4744      
4755      
 
Lag 96 04.07.2023 kl 15:30
4761      
4772      
4783      
4794      
4805      
 
Lag 97 04.07.2023 kl 15:40
4811      
4822      
4833      
4844      
4855      
 
Lag 98 04.07.2023 kl 15:50
4861      
4872 Vidar Myrvold Løiten J.F.F B
4883 Vegard Myrvold Løiten J.F.F B
4894      
4905      
 
Lag 99 04.07.2023 kl 16:00
4911 Dan Morten Kjeverud Løiten J.F.F A
4922 Kevin Brubakken Løiten J.F.F C
4933 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F B
4944 Eirik Østreng Evensen Vang J.F.F C
4955 Torgal Hermann Floden Stange J.F.F C
 
Lag 100 04.07.2023 kl 16:10
4961 Utfyller/Reservert arrangør
4972 Utfyller/Reservert arrangør
4983 Utfyller/Reservert arrangør
4994 Utfyller/Reservert arrangør
5005 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 101 05.07.2023 kl 08:00
5011      
5022      
5033      
5044      
5055      
 
Lag 102 05.07.2023 kl 08:10
5061      
5072      
5083      
5094      
5105      
 
Lag 103 05.07.2023 kl 08:20
5111      
5122      
5133      
5144      
5155      
 
Lag 104 05.07.2023 kl 08:30
5161 Endre Kosberg Rennebu J.F.F B
5172 Steffen Nygård Jensvold Haltdalen J.F.F D2
5183 Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F C
5194      
5205 Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L E1
 
Lag 105 05.07.2023 kl 08:40
5211      
5222 Rune Pettersen Romedal og Vallset J.F.F C
5233 Jean Haakon Sandvold Jahren Romedal og Vallset J.F.F D2
5244 Marius Martinussen Løiten J.F.F C
5255 Line Nergård Løiten J.F.F F
 
Lag 106 05.07.2023 kl 08:50
5261      
5272      
5283      
5294      
5305      
 
Lag 107 05.07.2023 kl 09:00
5311 Utfyller/Reservert arrangør
5322 Utfyller/Reservert arrangør
5333 Utfyller/Reservert arrangør
5344 Utfyller/Reservert arrangør
5355 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 108 05.07.2023 kl 09:10
5361      
5372      
5383      
5394      
5405      
 
Lag 109 05.07.2023 kl 09:20
5411      
5422      
5433      
5444      
5455      
 
Lag 110 05.07.2023 kl 09:30
5461      
5472      
5483      
5494      
5505      
 
Lag 111 05.07.2023 kl 09:40
5511      
5522      
5533      
5544      
5555      
 
Lag 112 05.07.2023 kl 09:50
5561 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
5572 Hans Petter Løberg Vang J.F.F C
5583 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
5594 Bjørn Eivind Floor Løiten J.F.F B
5605      
 
Lag 113 05.07.2023 kl 10:00
5611 Utfyller/Reservert arrangør
5622 Utfyller/Reservert arrangør
5633 Utfyller/Reservert arrangør
5644 Utfyller/Reservert arrangør
5655 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 114 05.07.2023 kl 10:10
5661 Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F C
5672 Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D2
5683 Kent Ove Aandal Astad Gjemnes J.F.F C
5694 Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F B
5705 Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
 
Lag 115 05.07.2023 kl 10:20
5711 Joakim M Skålbones Sokna J.F.F C
5722 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
5733 Tommy Westad (ingen klubb) B
5744 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
5755 Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
 
Lag 116 05.07.2023 kl 10:30
5761 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F C
5772 Jan Olav Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. C
5783 Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
5794 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
5805 Pål Sidhu Gjøvik og Vardal J.F. C
 
Lag 117 05.07.2023 kl 10:40
5811 Andreas Sandlie Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. C
5822      
5833 Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
5844 Helge Østlie Nord-Odal J.F.F C
5855 Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
 
Lag 118 05.07.2023 kl 10:50
5861      
5872 Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F F
5883 Morten Ninive Solli Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
5894 Trond Eklund Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
5905 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E2
 
Lag 119 05.07.2023 kl 11:00
5911 Utfyller/Reservert arrangør
5922 Utfyller/Reservert arrangør
5933 Utfyller/Reservert arrangør
5944 Utfyller/Reservert arrangør
5955 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 120 05.07.2023 kl 11:10
5961 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
5972 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
5983 Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
5994 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden C
6005 Silje Ruste Ådal J.F.F F
 
Lag 121 05.07.2023 kl 11:20
6011 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
6022 Stein Tandberg Sokna J.F.F B
6033 Martin Skoglund Kroken J.F.F A
6044 Even Tandberg Sokna J.F.F C
6055      
 
Lag 122 05.07.2023 kl 11:30
6061      
6072 Thomas Bull Enger Buskeruds J.F.F B
6083 Hans Krogh-Hanssen Østsiden J.F.F C
6094      
6105      
 
Lag 123 05.07.2023 kl 11:40
6111      
6122      
6133      
6144      
6155      
 
Lag 124 05.07.2023 kl 11:50
6161 Jon-Roger Jensen Halden og Omegn J.F.F C
6172 Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F C
6183 Hakan Ucarli Frogn J.F.F B
6194      
6205 Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F D1
 
Lag 125 05.07.2023 kl 12:00
6211 Utfyller/Reservert arrangør
6222 Utfyller/Reservert arrangør
6233 Utfyller/Reservert arrangør
6244 Utfyller/Reservert arrangør
6255 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 126 05.07.2023 kl 12:10
6261 Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F C
6272 Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D2
6283 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
6294 Noah Sævik Herøy og Sande J.F.F D1
6305 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
 
Lag 127 05.07.2023 kl 12:20
6311 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F E1
6322 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
6333 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
6344 Knut Nordli Løiten J.F.F A
6355 Oddgeir Skogly Asker J.F.F E1
 
Lag 128 05.07.2023 kl 12:30
6361 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
6372 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F A
6383 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
6394 Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
6405 Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
 
Lag 129 05.07.2023 kl 12:40
6411      
6422      
6433      
6444      
6455      
 
Lag 130 05.07.2023 kl 12:50
6461 Ida Herre Trondheim J.F.F F
6472 Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
6483 Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
6494 Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F C
6505 Frank Våden Orkla J.F.F B
 
Lag 131 05.07.2023 kl 13:00
6511 Utfyller/Reservert arrangør
6522 Utfyller/Reservert arrangør
6533 Utfyller/Reservert arrangør
6544 Utfyller/Reservert arrangør
6555 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 132 05.07.2023 kl 13:10
6561 Eirik Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
6572 Bjørn Tidemandsen Åmot J.F.F C
6583 Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
6594 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
6605 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F C
 
Lag 133 05.07.2023 kl 13:20
6611 Kristian Glosli Ramstad Rakkestad og Degernes J.F.F D1
6622 Espen Glosli Rakkestad og Degernes J.F.F C
6633      
6644 Silje Skattebo Nord-Aurdal J.F.F C
6655 Rune Engen Nord-Aurdal J.F.F C
 
Lag 134 05.07.2023 kl 13:30
6661 Johan Slåtsveen Gjøvik J.F.F B
6672 Magnus Slåtsveen Gjøvik J.F.F C
6683 Linn Eirin Engen Gjøvik J.F.F F
6694 Karl Mo Vestre Slidre J.F.L C
6705 Tore Stensby Løiten J.F.F C
 
Lag 135 05.07.2023 kl 13:40
6711      
6722      
6733      
6744      
6755      
 
Lag 136 05.07.2023 kl 13:50
6761      
6772      
6783      
6794      
6805      
 
Lag 137 05.07.2023 kl 14:00
6811 Utfyller/Reservert arrangør
6822 Utfyller/Reservert arrangør
6833 Utfyller/Reservert arrangør
6844 Utfyller/Reservert arrangør
6855 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 138 05.07.2023 kl 14:10
6861      
6872      
6883      
6894      
6905      
 
Lag 139 05.07.2023 kl 14:20
6911      
6922      
6933      
6944      
6955      
 
Lag 140 05.07.2023 kl 14:30
6961      
6972      
6983      
6994      
7005      
 
Lag 141 05.07.2023 kl 14:40
7011      
7022      
7033      
7044      
7055      
 
Lag 142 05.07.2023 kl 14:50
7061      
7072      
7083      
7094      
7105      
 
Lag 143 05.07.2023 kl 15:00
7111 Utfyller/Reservert arrangør
7122 Utfyller/Reservert arrangør
7133 Utfyller/Reservert arrangør
7144 Utfyller/Reservert arrangør
7155 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 144 05.07.2023 kl 15:10
7161 Øystein Ahlstrøm Ås J.F.F E1
7172 Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
7183 Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
7194 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
7205 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
 
Lag 145 05.07.2023 kl 15:20
7211 Øystein Talsnes Haltdalen J.F.F C
7222 Sander Talsnes Haltdalen J.F.F B
7233 Mats Elven Haltdalen J.F.F D2
7244 Mons Ola Dragmyrhaug Ålen J.F.F D2
7255 Martin Røsaker Skien J.F.F B
 
Lag 146 05.07.2023 kl 15:30
7261 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden E1
7272 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
7283 Helge Raaden Skjeberg og Omegn J.F.F C
7294 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
7305 Trond-Brage Kosberg Rennebu J.F.F C
 
Lag 147 05.07.2023 kl 15:40
7311 Knut Årnes Blaker J.F.F B
7322 Roy Vinje Lørenskog S.S. A
7333 Ingunn Orthe Solemskogen J.F.F F
7344 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
7355 Niklas Jacobsen Blaker J.F.F C
 
Lag 148 05.07.2023 kl 15:50
7361 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
7372 Christer Bårdseng Gausdal J.F.F C
7383 Terje Brustuen Gausdal J.F.F C
7394 Vidar Bakkestuen Lillehammer J.F.F C
7405 Hans Fredrik Herberg Totenviken J.F.F Lodd Nr.5 B
 
Lag 149 05.07.2023 kl 16:00
7411 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
7422 Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
7433 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
7444 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
7455 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
 
Lag 150 05.07.2023 kl 16:10
7461 Utfyller/Reservert arrangør
7472 Utfyller/Reservert arrangør
7483 Utfyller/Reservert arrangør
7494 Utfyller/Reservert arrangør
7505 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 151 06.07.2023 kl 08:00
7511      
7522      
7533      
7544      
7555      
 
Lag 152 06.07.2023 kl 08:10
7561      
7572      
7583      
7594      
7605      
 
Lag 153 06.07.2023 kl 08:20
7611      
7622      
7633      
7644      
7655      
 
Lag 154 06.07.2023 kl 08:30
7661      
7672      
7683      
7694      
7705      
 
Lag 155 06.07.2023 kl 08:40
7711      
7722      
7733      
7744      
7755      
 
Lag 156 06.07.2023 kl 08:50
7761      
7772      
7783      
7794      
7805      
 
Lag 157 06.07.2023 kl 09:00
7811 Utfyller/Reservert arrangør
7822 Utfyller/Reservert arrangør
7833 Utfyller/Reservert arrangør
7844 Utfyller/Reservert arrangør
7855 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 158 06.07.2023 kl 09:10
7861 Torgeir Stemsrud Ås J.F.F C
7872 Jørgen Rønneberg Lardal J.F.L B
7883 Ivar Sveen Nordre Land J.F.F C
7894 Vegard Dufseth Vang J.F.F C
7905 Oliver Holten Ås J.F.F D2
 
Lag 159 06.07.2023 kl 09:20
7911 Erling Westgård Nidaros J.S.K B
7922      
7933 Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen J.F.F D1
7944 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F B
7955 Jan Egil Rosvoll Samnanger J.F.L B
 
Lag 160 06.07.2023 kl 09:30
7961 Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
7972 Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F B
7983 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
7994 Eivind Mathias Eskeland Gjerstad J.F.F D2
8005 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
 
Lag 161 06.07.2023 kl 09:40
8011 Christer Holthe Åsane J.F.F C
8022 Einar Framnes Vingelen Tynset J.F.F C
8033 Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F E1
8044 Øyvind Steinsbø Bømlo J.F.L A
8055 Jan Magne Hoel Skaun J.F.F B
 
Lag 162 06.07.2023 kl 09:50
8061 Lars Bergseng Vang J.F.F A
8072 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
8083 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
8094 Bendik Herje Levanger J.F.L A
8105 Johan Kvam Levanger J.F.L A
 
Lag 163 06.07.2023 kl 10:00
8111 Utfyller/Reservert arrangør
8122 Utfyller/Reservert arrangør
8133 Utfyller/Reservert arrangør
8144 Utfyller/Reservert arrangør
8155 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 164 06.07.2023 kl 10:10
8161 Andor Helgheim Øystese J.F.L B
8172 Mads Olderkjær Bø Sotra og Øygarden J.F.F B
8183 Torbjørn Lunde Sotra og Øygarden J.F.F A
8194 Thor Emil Dahl Eidsvoll Skog J.F.F D2
8205 Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L B
 
Lag 165 06.07.2023 kl 10:20
8211 Jon Vetle Ness Vang J.F.F B
8222 John-Ole Elseth Nordskog Eidanger J.F.L A
8233 Christian Rød Karlsen Eidanger J.F.L A
8244 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
8255 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
 
Lag 166 06.07.2023 kl 10:30
8261 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
8272 Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F B
8283 Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
8294 Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D1
8305 Knut Einar Ekmann Skien J.F.F C
 
Lag 167 06.07.2023 kl 10:40
8311 Bjarte Linga Samnanger J.F.L B
8322 Steinar Gjerde Samnanger J.F.L C
8333 Erik Larsen Tynset J.F.F E1
8344 Rune Hellandsjø Tynset J.F.F E1
8355 Harald Kvalvåg Samnanger J.F.L E1
 
Lag 168 06.07.2023 kl 10:50
8361 Henning Øygarden Kroken J.F.F B
8372 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
8383 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
8394 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
8405 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
 
Lag 169 06.07.2023 kl 11:00
8411 Utfyller/Reservert arrangør
8422 Utfyller/Reservert arrangør
8433 Utfyller/Reservert arrangør
8444 Utfyller/Reservert arrangør
8455 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 170 06.07.2023 kl 11:10
8461 Stian Hoff Ørskog J.S.S B
8472 Therese Nesseth Tørlen Ørskog J.S.S F
8483 Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
8494      
8505 Ida Chanel Lilleng Tvedestrand J.F.F D1
 
Lag 171 06.07.2023 kl 11:20
8511 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
8522 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F B
8533 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
8544 Magnus Rydning Bærum J.F.F B
8555 Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F E1
 
Lag 172 06.07.2023 kl 11:30
8561 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
8572 Leif Håkon Karlsen Ringerike J.F.F C
8583 Jostein Sunde Jæren J.F.L C
8594 Geir Lindem Råde J.F.F B
8605 Kai Arne Skreden Fron J.F.F C
 
Lag 173 06.07.2023 kl 11:40
8611 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
8622 Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
8633 John Arne Torp Skogen J.S.K A
8644 Sigurd Silset Gjemnes J.F.F B
8655 Lasse Torp Skogen J.S.K B
 
Lag 174 06.07.2023 kl 11:50
8661 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
8672 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
8683 Hanne Dalen Kroken J.F.F B
8694 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
8705 Flemming Øhre Bærum J.F.F A
 
Lag 175 06.07.2023 kl 12:00
8711 Utfyller/Reservert arrangør
8722 Utfyller/Reservert arrangør
8733 Utfyller/Reservert arrangør
8744 Utfyller/Reservert arrangør
8755 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 176 06.07.2023 kl 12:10
8761 Håvard Rustad Sokna J.F.F A
8772 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
8783 Ola Stivold Surnadal J.F.F B
8794 Eirik Asphol Stivold Surnadal J.F.F B
8805 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
 
Lag 177 06.07.2023 kl 12:20
8811 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
8822 Øystein Hoel Blaker J.F.F B
8833 Kjetil Engebretsen Blaker J.F.F A
8844 John Sveen Nordre Land J.S.K C
8855 Kristian Silset Gjemnes J.F.F C
 
Lag 178 06.07.2023 kl 12:30
8861 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
8872 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
8883 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
8894 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
8905 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
 
Lag 179 06.07.2023 kl 12:40
8911 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
8922 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
8933 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F B
8944 Siv Haugland Kroken J.F.F F
8955 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
 
Lag 180 06.07.2023 kl 12:50
8961 Roy Wagner Moss og Omegn J.F.F E1
8972 Aksel Rekkedal Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
8983 Geir Walland Karmøy J.F.N.F E1
8994 Jon Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F E2
9005 Geir Kvilhaugsvik Karmøy J.F.N.F A
 
Lag 181 06.07.2023 kl 13:00
9011 Utfyller/Reservert arrangør
9022 Utfyller/Reservert arrangør
9033 Utfyller/Reservert arrangør
9044 Utfyller/Reservert arrangør
9055 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 182 06.07.2023 kl 13:10
9061 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
9072 Mortén Resell Tynset J.F.F A
9083 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
9094 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F C
9105 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
 
Lag 183 06.07.2023 kl 13:20
9111 Gard Solberg Kroken J.F.F A
9122 Rune Martinsen Furnes J.F.F E1
9133 Per Østigård Tynset J.F.F E2
9144 Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
9155 Bård Grøtting Alvdal J.F.F E1
 
Lag 184 06.07.2023 kl 13:30
9161 Frode Svensrud Skogen J.S.K A
9172 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D2
9183 Petter Martinsen Stange J.F.F B
9194 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
9205 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
 
Lag 185 06.07.2023 kl 13:40
9211 Nicolai Wagner Moss og Omegn J.F.F A
9222 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
9233 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F B
9244 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
9255 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 186 06.07.2023 kl 13:50
9261 Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
9272 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F B
9283 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
9294 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
9305 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
 
Lag 187 06.07.2023 kl 14:00
9311 Utfyller/Reservert arrangør
9322 Utfyller/Reservert arrangør
9333 Utfyller/Reservert arrangør
9344 Utfyller/Reservert arrangør
9355 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 188 06.07.2023 kl 14:10
9361 Robert Jensvoll Kvam J.F.F B
9372 Isak N Triumf Frogn J.F.F B
9383 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
9394 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
9405 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
 
Lag 189 06.07.2023 kl 14:20
9411 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
9422 Morten Andersen Tynset J.F.F C
9433 Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F B
9444 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
9455 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
 
Lag 190 06.07.2023 kl 14:30
9461 Ulf Boger Målselv J.F.F C
9472 Tarald Huse Ås J.F.F B
9483 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
9494 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
9505 Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
 
Lag 191 06.07.2023 kl 14:40
9511 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
9522 Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F C
9533 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F A
9544 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
9555 Torfinn Swan Forsbakk Rana J.F.F C
 
Lag 192 06.07.2023 kl 14:50
9561 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E2
9572 Freddy Jensen Bærum J.F.F B
9583 Roy Arnesen Bærum J.F.F E1
9594 Jørn Huatorpet Bærum J.F.F B
9605 Svein Grøtness Bærum J.F.F E1
 
Lag 193 06.07.2023 kl 15:00
9611 Utfyller/Reservert arrangør
9622 Utfyller/Reservert arrangør
9633 Utfyller/Reservert arrangør
9644 Utfyller/Reservert arrangør
9655 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 194 06.07.2023 kl 15:10
9661 Caroline Waller Gusland Brunlanes J.F.F A
9672 Hans Kåre Røysland Sandefjord J.F.F B
9683 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
9694 Tore Solheim Levanger J.F.L A
9705 Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
 
Lag 195 06.07.2023 kl 15:20
9711 Frode Bjervamoen Skien J.F.F C
9722 Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
9733 Sondre Bohlin Skien J.F.F C
9744 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E1
9755 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
 
Lag 196 06.07.2023 kl 15:30
9761 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
9772 Johan Harstad Gjemnes J.F.F B
9783 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
9794 Mikjel Meland Skien J.F.F E1
9805 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
 
Lag 197 06.07.2023 kl 15:40
9811 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
9822 Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F C
9833 Fabian Davik Ørskog J.S.S B
9844 Lea Tverland Ørskog J.S.S D2
9855 Bjørn Roger Malvik (ingen klubb) B
 
Lag 198 06.07.2023 kl 15:50
9861 Nils Jørgen Aas Norges Jeger og Fiskeforbund B
9872 Arne Sandvoll Vang J.F.F B
9883 Torjus Hultin Aurebekk Songdalen J.F.F D2
9894 Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F B
9905 Birger Aurebekk Songdalen J.F.F C
 
Lag 199 06.07.2023 kl 16:00
9911 Even Smedstad Skogen J.S.K A
9922 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
9933 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F A
9944 Tiril Melkild Eidanger J.F.L A
9955 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 200 06.07.2023 kl 16:10
9961 Utfyller/Reservert arrangør
9972 Utfyller/Reservert arrangør
9983 Utfyller/Reservert arrangør
9994 Utfyller/Reservert arrangør
10005 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 201 07.07.2023 kl 08:00
10011 Ruben Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F B
10022 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
10033 Mads Hansen Fet J.F.F B
10044 Thomas Olavessen Sandefjord J.F.F C
10055 Jan-Robert Korsveien Fet J.F.F C
 
Lag 202 07.07.2023 kl 08:10
10061 Arild Sørlien Melhus J.F.F C
10072 Linn Sofie Sørlien Melhus J.F.F F
10083 Fredrik Hammersborg Eidsberg Omegn J.F.F B
10094 Eirik Gjendem-Lønseth Skåla J.F.F D1
10105 Fredrik Lund Eidsberg Omegn J.F.F B
 
Lag 203 07.07.2023 kl 08:20
10111      
10122 Johannes Egil Kulild Samnanger J.F.L E1
10133 Aksel Gjendem-Lønseth Skåla J.F.F D1
10144 Hege Gjendem Skåla J.F.F F
10155 Sander Bergesen Samnanger J.F.L B
 
Lag 204 07.07.2023 kl 08:30
10161      
10172 Jon Anders Møklegård Råde J.F.F C
10183 Alexander Klokset Skåla J.F.F C
10194 Frode Sneve Strand Frogn J.F.F A
10205 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
 
Lag 205 07.07.2023 kl 08:40
10211 Leif Henry Klokset Skåla J.F.F E1
10222 Rolf Aune Orkla J.F.F B
10233 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
10244 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
10255 Dan Martin Nordeng Råde J.F.F B
 
Lag 206 07.07.2023 kl 08:50
10261 John Oskar Sæther Namdalseid J.F.L B
10272 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
10283 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F C
10294 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
10305 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 207 07.07.2023 kl 09:00
10311 Utfyller/Reservert arrangør
10322 Utfyller/Reservert arrangør
10333 Utfyller/Reservert arrangør
10344 Utfyller/Reservert arrangør
10355 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 208 07.07.2023 kl 09:10
10361 Stig Zachariassen Narvik J.F.F B
10372 Gry Størseth Narvik J.F.F F
10383 Fredrik Holtet Udnes J.F.F C
10394 Karsten Kolstad Andreassen Eidskog J.F.F D1
10405 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F B
 
Lag 209 07.07.2023 kl 09:20
10411 Kent Halvorsen Høland J.S.K C
10422 Vetle Stølan Holter J.F.F C
10433 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
10444 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
10455 Joacim Rylander Holter J.F.F B
 
Lag 210 07.07.2023 kl 09:30
10461 J Benny Nordnes Holter J.F.F B
10472 Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F B
10483 Øivind Holm Holter J.F.F B
10494 Martin Sørlie Holter J.F.F C
10505 Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F A
 
Lag 211 07.07.2023 kl 09:40
10511 Kristoffer Myhr Enebakk J.F.F B
10522 Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
10533 Jan Roger Strømsrud Solemskogen J.F.F C
10544 Henning Solem Sandefjord J.F.F E1
10555 Anders Larsen Rælingen J.F.F C
 
Lag 212 07.07.2023 kl 09:50
10561 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
10572 Bård Thuve Løiten J.F.F B
10583 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F B
10594 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
10605 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 213 07.07.2023 kl 10:00
10611 Iselin Smedstad Kongsvinger J.F.F D2
10622 Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
10633 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
10644 Hege Elsmo Martinsen Fet J.F.F F
10655 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 214 07.07.2023 kl 10:10
10661 Utfyller/Reservert arrangør
10672 Utfyller/Reservert arrangør
10683 Utfyller/Reservert arrangør
10694 Utfyller/Reservert arrangør
10705 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)