www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Pňmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til ┼mot J.F.F
 
Kveldsstevne LeirdueSti - 2 av 4 - ┼mot J.F.F
5. juni 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:00
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 2 Kl: 17:10
1 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F B
2 Anders Ved°y Karm°y J.F.N.F B
3 Geir Walland Karm°y J.F.N.F E1
4 Sveinung Lien Vindafjord J.F.L B
5 Hilde Lien Vindafjord J.F.L F
 
Lag 3 Kl: 17:20
1 Henrik Fylling L°iten J.F.F A
2 ěivind Holm Holter J.F.F B
3 Cato Wang L°iten J.F.F B
4 Thore Grinden L°iten J.F.F C
5      
 
Lag 4 Kl: 17:30
1 Vegard Myrvold L°iten J.F.F B
2 Vidar Myrvold L°iten J.F.F B
3      
4 Brede Ensrud L°iten J.F.F A
5 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
 
Lag 5 Kl: 17:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 6 Kl: 17:50
1 Steinar Wiik ┼mot J.F.F C
2 Utfyller/Reservert arrang°r
3 Per Fleischmann ┼mot J.F.F A
4 Mathias Emil Lundbye ┼mot J.F.F D2
5 Daniel S°nsthagen Nordre Elverum J.F.G.F B
 
Lag 7 Kl: 18:00
1 Frank Havik Furnes J.F.F E2
2 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
3 Tomas H°ybakken Furnes J.F.F C
4 Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
5 Knut Olav Gjerstad L°iten J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 18:10
1 Jan-Didrik ěrmen Buskeruds J.F.F A
2 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
3 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F B
4 Ellen Diset Berget ┼mot J.F.F F
5 Tallak Dieset ┼mot J.F.F C
 
Lag 9 Kl: 18:20
1 Thomas Olsen Nes og Helg°ya J.F.F C
2 Emil T°rudbakken Nes og Helg°ya J.F.F C
3 Mats Bratberg Nes og Helg°ya J.F.F C
4 Arne T°rudbakken Nes og Helg°ya J.F.F E1
5 Rune Martinsen Furnes J.F.F E1
 
Lag 10 Kl: 18:30
1 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F B
2 Slavomir Janda Koppang J.S.K C
3 John Emil Westby L°iten J.F.F C
4 Mads Huniche Christensen Nes og Helg°ya J.F.F C
5 Sonia Alnes Nes og Helg°ya J.F.F F
 
Lag 11 Kl: 18:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 12 Kl: 18:50
1 Martin Borchgrevink Nes og Helg°ya J.F.F B
2 Henning L°kken Alvdal J.F.F B
3 MortÚn Resell Tynset J.F.F A
4 Geir Skňrsmoen Tynset J.F.F C
5 Bj°rn Eivind Floor L°iten J.F.F B
 
Lag 20 Kl: 20:10
1 Alf Dennis Myrvold ┼mot J.F.F A
2 Gunnar Filtvedt ┼mot J.F.F E1
3 Tom Johnny Myrvold ┼mot J.F.F A
4 Karl Emil Myrvold ┼mot J.F.F B
5 Robert Syversen ┼mot J.F.F C
 
Lag 21 Kl: 20:20
1 Jonas Filtvedt ┼mot J.F.F A
2 Espen Teppdalen Nordsveen L°iten J.F.F A
3 Oddvar Tidemandsen ┼mot J.F.F E2
4      
5 Utfyller/Reservert arrang°r
Copyright ę 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)