Sokna Steel Challenge Compak Sporting søndag - Sokna L.K.
28. mai 2023
Klasse A |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 25 | 22 | 24 | 25 | 96 |
2. | Per Magnus Pedersen
Sokna L.K. | 24 | 25 | 23 | 24 | 96 |
3. | Stefan Samuelsson
Sverige | 24 | 24 | 25 | 23 | 96 |
4. | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | 23 | 24 | 23 | 25 | 95 |
5. | Anders Rånes Jensen
Skjeberg og Omegn J.F.F | 22 | 22 | 25 | 25 | 94 |
6. | Martin Andersson
Sverige | 24 | 22 | 24 | 24 | 94 |
7. | Joakim Larsson
Sverige | 24 | 25 | 21 | 24 | 94 |
8. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 24 | 25 | 23 | 94 |
9. | Frode Sneve Strand
Frogn J.F.F | 25 | 24 | 23 | 22 | 94 |
10. | Knut Olav Gjerstad
Østlandske S.S. | 21 | 23 | 22 | 25 | 91 |
11. | Roar Olsen
Glåmdal L.S. | 20 | 23 | 24 | 24 | 91 |
12. | Thomas Lien
Nordvegen L.K. | 22 | 22 | 23 | 24 | 91 |
13. | Magnus Nilsson
Sverige | 23 | 23 | 21 | 24 | 91 |
14. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 20 | 24 | 24 | 23 | 91 |
15. | Nicolai Wagner
Team Hagleskyting | 21 | 23 | 24 | 23 | 91 |
16. | Henrik Fylling
Østlandske S.S. | 21 | 24 | 23 | 23 | 91 |
17. | Bjørn Trydal
Østlandske S.S. | 23 | 24 | 21 | 23 | 91 |
18. | Jake Söderström
Sverige | 24 | 21 | 25 | 21 | 91 |
19. | Richard Jansson
Sverige | 23 | 23 | 19 | 25 | 90 |
20. | Oskar Næss
Team Hagleskyting | 19 | 24 | 23 | 24 | 90 |
21. | Kristoffer Metlid Skjelbred
Nidaros S.K. | 20 | 25 | 21 | 24 | 90 |
22. | Marius Sørensen
Tvedestrand J.F.F | 23 | 23 | 20 | 24 | 90 |
23. | Bendik Herje
Torsbustaden S.S.K | 25 | 23 | 19 | 23 | 90 |
24. | Roger Hansen
Sokna L.K. | 22 | 20 | 22 | 25 | 89 |
25. | Jesper Sandgrav
Danmark | 21 | 22 | 21 | 25 | 89 |
26. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 23 | 24 | 20 | 22 | 89 |
27. | Marius Elpers
Tyskland | 22 | 19 | 23 | 24 | 88 |
28. | Kalle Petersson
Sverige | 19 | 24 | 22 | 23 | 88 |
29. | Jesper Jade
Danmark | 19 | 23 | 22 | 22 | 86 |
30. | Robert Siikavuopio
Sverige | 22 | 20 | 23 | 20 | 85 |
31. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 22 | 22 | 22 | 19 | 85 |
32. | Severin Larsen
Østlandske S.S. | 21 | 21 | 20 | 22 | 84 |
33. | Mikael Johansson
Sverige | 19 | 20 | 20 | 24 | 83 |
34. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 20 | 21 | 20 | 22 | 83 |
35. | Hakan Ucarli
Frogn J.F.F | 23 | 18 | 20 | 22 | 83 |
36. | Henning Loe
Nidaros S.K. | 17 | 19 | 21 | 24 | 81 |
37. | Mantas Maciunskas
Team Hagleskyting | 21 | 20 | 17 | 23 | 81 |
38. | Simon Sommerfeld
Bergen L.K. | 20 | 24 | 18 | 18 | 80 |
39. | Philipp Zerfass
Tyskland | 19 | 21 | 17 | 22 | 79 |
40. | Mattis Stenstrøm
Sverige | 18 | 19 | 20 | 21 | 78 |
41. | Torbjørn Lunde
Bergen L.K. | 22 | 19 | 17 | 19 | 77 |
42. | Jan Mortimer Brittner
Tyskland | 17 | 15 | 15 | 19 | 66 |
Klasse B |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Knut Andre Holøien
Glåmdal L.S. | 25 | 22 | 20 | 23 | 90 |
2. | Håvard Rustad
Sokna L.K. | 21 | 23 | 21 | 24 | 89 |
3. | Johan Kvam
Nidaros S.K. | 20 | 24 | 22 | 23 | 89 |
4. | Henrik Flaskerud
Sokna L.K. | 16 | 24 | 24 | 24 | 88 |
5. | Brede Ensrud
Østlandske S.S. | 21 | 23 | 22 | 22 | 88 |
6. | Max Nensén
Sokna L.K. | 22 | 23 | 21 | 21 | 87 |
7. | Ronny Hokåsmoen
Østlandske S.S. | 20 | 19 | 23 | 24 | 86 |
8. | Helge Fristad
Siljan S.S. | 21 | 20 | 22 | 23 | 86 |
9. | Frode Kristoffersen
Sokna L.K. | 20 | 22 | 20 | 23 | 85 |
10. | Jesper Maj Larsen
Blaker J.F.F | 21 | 21 | 21 | 22 | 85 |
11. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 20 | 21 | 21 | 22 | 84 |
12. | Jan Gunnar Skahjem
Team Hagleskyting | 23 | 20 | 22 | 18 | 83 |
13. | John Kristian Grøtting
Nidaros S.K. | 18 | 21 | 21 | 22 | 82 |
14. | Ole Henrik Sand Bråthen
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 24 | 21 | 18 | 82 |
15. | Jarle Nymoen
Sokna L.K. | 22 | 19 | 20 | 20 | 81 |
16. | Josef Nordskog
Stor-Elvdal P.K. | 24 | 19 | 19 | 19 | 81 |
17. | Jan-Didrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 21 | 21 | 17 | 20 | 79 |
18. | Ole Magnus Loe
Nidaros S.K. | 14 | 21 | 20 | 22 | 77 |
19. | Jeger Hansen
Kristiansand S J.F.F | 19 | 17 | 20 | 21 | 77 |
20. | Tore Håkonsrud
Buskerud J.F.F | 16 | 22 | 19 | 20 | 77 |
21. | Martin Grimsland
(ingen klubb) | 21 | 17 | 20 | 19 | 77 |
22. | Torgeir Myhre
Nidaros S.K. | 19 | 20 | 17 | 19 | 75 |
23. | Bjørn Tandberg
Sokna L.K. | 21 | 16 | 17 | 19 | 73 |
24. | Kenneth Skakstad
Buskerud J.F.F | 21 | 18 | 12 | 20 | 71 |
Klasse C |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Tommy Westad
Buskerud J.F.F | 23 | 21 | 21 | 19 | 84 |
2. | Piotr Batko
(ingen klubb) | 18 | 22 | 18 | 21 | 79 |
3. | Nils Kristian Orthe
(ingen klubb) | 20 | 20 | 19 | 20 | 79 |
4. | Tommi Andre Lahtinen
Halden og Omegn J.F.F | 19 | 19 | 23 | 18 | 79 |
5. | Knut Erik Adolfsson
Frogn J.F.F | 21 | 17 | 17 | 21 | 76 |
6. | Stian Thorsrud
Sokna L.K. | 18 | 19 | 19 | 20 | 76 |
7. | Peter Steland
Oslo Sportsskyttere | 22 | 19 | 17 | 18 | 76 |
8. | Jon-Ulrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 16 | 23 | 15 | 21 | 75 |
9. | Håvard Lutdal
Torsbustaden S.S.K | 12 | 17 | 19 | 24 | 72 |
10. | Roar Tyholdt
Torsbustaden S.S.K | 18 | 19 | 15 | 19 | 71 |
11. | Endre Herje
Nidaros S.K. | 16 | 16 | 18 | 20 | 70 |
12. | Kevin Ekli Aftret
Nidaros S.K. | 18 | 15 | 18 | 19 | 70 |
13. | Anders Weum Ryghseter
(ingen klubb) | 17 | 17 | 15 | 18 | 67 |
14. | Morten Qvenild
Frogn J.F.F | 16 | 17 | 15 | 18 | 66 |
15. | Daniel Saltvik
(ingen klubb) | 18 | 13 | 20 | 15 | 66 |
16. | Andrzej Miarka
(ingen klubb) | 16 | 17 | 8 | 18 | 59 |
17. | Alexander Vitting
Skjeberg og Omegn J.F.F | 15 | 10 | 11 | 11 | 47 |
Klasse K1 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Sussie Jade
Danmark | 23 | 23 | 21 | 24 | 91 |
2. | Annika Johansson
Sverige | 20 | 22 | 22 | 24 | 88 |
3. | Cecilie Renate Dahle Næss
Buskerud J.F.F | 21 | 22 | 19 | 21 | 83 |
4. | Anette Storeskar
Glåmdal L.S. | 19 | 21 | 17 | 24 | 81 |
5. | Caroline Waller
Brunlanes S.S. | 19 | 18 | 21 | 23 | 81 |
6. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 18 | 21 | 18 | 23 | 80 |
7. | Åshild Camilla Nordli
Østlandske S.S. | 20 | 22 | 18 | 20 | 80 |
8. | Jane Heikendorf
Danmark | 20 | 16 | 25 | 19 | 80 |
9. | Annelie Gullstrand
Sverige | 23 | 19 | 18 | 18 | 78 |
10. | Lene Storbæk
Østlandske S.S. | 17 | 18 | 20 | 20 | 75 |
11. | Anja Dramstad
Østlandske S.S. | 18 | 20 | 19 | 17 | 74 |
12. | Ina Mari Alterhaug Tverrå
Glåmdal L.S. | 19 | 17 | 18 | 19 | 73 |
13. | Marie Kathrin Grinder
Glåmdal L.S. | 15 | 18 | 15 | 21 | 69 |
14. | Tove Glad Aanonsen
Førde J.F.L | 15 | 16 | 16 | 18 | 65 |
15. | Magdalena Maj Larsen
(ingen klubb) | 14 | 16 | 14 | 18 | 62 |
16. | Pia-Christin Hansen Bjerke
Buskerud J.F.F | 18 | 15 | 11 | 15 | 59 |
17. | Laijla Terkelsen
Danmark | 16 | 9 | 16 | 12 | 53 |
18. | Eva Cristin Indrestrand
Torsbustaden S.S.K | 15 | 17 | 6 | 13 | 51 |
Klasse J |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Ludwig Jansson
Sverige | 23 | 21 | 22 | 25 | 91 |
2. | Aksel Rekkedal Johansen
Moss og Omegn J.F.F | 18 | 21 | 23 | 22 | 84 |
3. | Hannah-Anette Flekstad
Sokna L.K. | 18 | 21 | 16 | 16 | 71 |
4. | Herman Tandberg
Sokna L.K. | 15 | 17 | 17 | 20 | 69 |
Klasse U16 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Oscar Bratlie
Team Hagleskyting | 24 | 25 | 22 | 23 | 94 |
2. | Sebastian E Bråten-Ucarli
Frogn J.F.F | 18 | 19 | 17 | 22 | 76 |
3. | Lucas-Emil Westad
Buskerud J.F.F | 16 | 20 | 16 | 22 | 74 |
4. | Fredrik Bråthen Fossvold
(ingen klubb) | 19 | 17 | 16 | 18 | 70 |
5. | Magnus Jeger Rannestad Hansen
Kristiansand S J.F.F | 16 | 17 | 17 | 19 | 69 |
6. | Ida Chanel Lilleng
(ingen klubb) | 10 | 11 | 9 | 14 | 44 |
Klasse V55 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 23 | 25 | 23 | 23 | 94 |
2. | Thomas Nyberget
Østlandske S.S. | 23 | 23 | 21 | 24 | 91 |
3. | Henning Solem
Sandefjord L.S. | 21 | 23 | 23 | 23 | 90 |
4. | Geir Lyngvær
Nidaros S.K. | 22 | 24 | 19 | 24 | 89 |
5. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 19 | 23 | 23 | 22 | 87 |
6. | Amund Hiksdal
Nordvegen L.K. | 23 | 21 | 22 | 19 | 85 |
7. | Peter Terkelsen
Danmark | 21 | 22 | 18 | 23 | 84 |
8. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F | 22 | 19 | 21 | 21 | 83 |
9. | Tommy Lövgren
Sverige | 17 | 21 | 21 | 23 | 82 |
10. | Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 20 | 22 | 20 | 20 | 82 |
11. | Henrik Nilsson
Sverige | 20 | 20 | 20 | 18 | 78 |
12. | Per Norbert Stodola
Sokna L.K. | 18 | 22 | 13 | 21 | 74 |
13. | Elling Tryterud
Sokna L.K. | 0 | 22 | 22 | 24 | 68 |
14. | Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 20 | 15 | 13 | 17 | 65 |
15. | Stein H Gundersen
Sandefjord L.S. | 13 | 15 | 16 | 15 | 59 |
16. | Ivan Antonin Stodola
Sokna L.K. | 13 | 15 | 13 | 14 | 55 |
Klasse V65 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Sum |
1. | Peter Haglund
Sverige | 21 | 23 | 23 | 23 | 90 |
2. | Geir Ståle Vie
Førde J.F.L | 21 | 22 | 21 | 22 | 86 |
3. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 22 | 24 | 18 | 85 |
4. | Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 18 | 18 | 18 | 18 | 72 |
5. | Jan Fredrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 16 | 21 | 16 | 16 | 69 |
6. | Geir Wemmestad-Haaland
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 19 | 18 | 16 | 16 | 69 |
7. | Lars Petersson
Sverige | 19 | 19 | 9 | 20 | 67 |
8. | Henrik Alstad
Torsbustaden S.S.K | 17 | 16 | 14 | 17 | 64 |
9. | Jonny Roger Hansen
Sokna L.K. | 16 | 10 | 5 | 16 | 47 |