www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten J.F.F
 
Norgesmesterskap Jegertrap NJFF - Løiten J.F.F
3. til 8. juli 2023

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 406
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F B
Adrian Martinussen Sel J.F.F D2
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F B
Agnete Aune Orkla J.F.F D2
Aksel Gjendem-Lønseth Skåla J.F.F D1
Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
Alexander Klokset Skåla J.F.F B
Alf J Jørgensen Vennesla J.S.P.F.F E1
Allan Nogva Eide J.F.F E1
Amber Jayne Graham Ørskog J.S.S F
Amund Bakken Sel J.F.F D1
Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F E2
Anders Frydenlund Gjøvik og Vardal J.F. B
Anders Grefslie Båstad Grunneier J.F.F B
Anders Karlsson Støren J.F.F B
Anders Larsen Enebakk J.F.F C
Andor Helgheim Øystese J.F.L B
Andreas Sandlie Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. B
Ane Høgset Skåla J.F.F F
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F F
Anja Dramstad Løiten J.F.F C
Ann Catrin Hoel Larsen Løiten J.F.F B
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
Arild Hemli Kvam J.F.F A
Arild Sørlien Melhus J.F.F B
Arne Jostein Mellum Vang J.F.F E2
Arne Vegard Mellum Vang J.F.F B
Arne Heggem Surnadal J.F.F A
Arne Klingsheim Os J.F.L A
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
Axel Nielsen Eid J.F.L E1
Beate Alderslyst Vang J.F.F F
Bent Engelund Søndre Land J.F.F C
Birger Aurebekk Songdalen J.F.F C
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F C
Birk Vågseter Skåla J.F.F D2
Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F B
Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F B
Bjørn Olav Lein (ingen klubb) E2
Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F A
Bjørn Roger Malvik Nidaros J.S.K A
Bjørn Joakimsen Vang J.F.F C
Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
Brit Nina Ånerud Eidskog J.F.F B
Bård Grøtting Alvdal J.F.F E1
Bård Thuve Løiten J.F.F B
Børre Svindal Larsen Eidanger J.F.L C
Camilla Wilhelmine Kleppe Herøy og Sande J.F.F B
Carl Arvid Christiansen Vestby J.F.F E2
Cato Wang Løiten J.F.F B
Christoffer Stavenes Vennesla J.S.P.F.F B
Dag Ronny Bøe Hafsrød Halden og Omegn J.F.F B
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E2
Dan Martin Nordeng Råde J.F.F B
Dan Morten Kjeverud Løiten J.F.F A
Daniel Ulland Dahlsrud Vang J.F.F D2
Daniel Aune Orkla J.F.F D2
David Holand Karmøy J.F.N.F B
Eilif Skrefsrud Løiten J.F.F C
Einar Framnes Vingelen Tynset J.F.F C
Eirik Asphol Stivold Surnadal J.F.F B
Eirik Gjendem-Lønseth Skåla J.F.F D1
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Else-May Botten Skåla J.F.F F
Emma Dahlen Sel J.F.F D2
Endre Kosberg Rennebu J.F.F A
Erik Martin Berge Nord-Aurdal J.F.F C
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
Erik Haugaard Rakkestad og Degernes J.F.F C
Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F E1
Erik Kristofferstuen Søndre Land J.F.F B
Erik Larsen Tynset J.F.F E1
Erlend Konstad Hølonda J.F.F A
Espen Bakken Skåla J.F.F B
Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F C
Eva Kristin Knudsen Støren J.F.F A
Eva Bakari Skien J.F.F F
Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
Even Tromsnes Ringebu og Fåvang J.F.F D1
Fabian Davik Ørskog J.S.S B
Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
Finn-Hugo Døhlen Haugesund og Omegn J.F.F E1
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Frank Våden Orkla J.F.F A
Freddy Jensen Bærum J.F.F A
Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D2
Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F B
Fredrik Lund Eidsberg J.F.F B
Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F C
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Frode Strand Steinkjer J.F.F B
Gard Solberg Kroken J.F.F A
Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F B
Geir Skårsmoen Tynset J.F.F C
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
Gry Størseth Narvik J.F.F B
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F E1
Gunnar Larsen Nord-Aurdal J.F.F E1
Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F B
Halvor Brustuen Bråten Fron J.F.F B
Hanne Dalen Kroken J.F.F B
Hans Martin Bull Eide J.F.F C
Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
Harald Kvalvåg Samnanger J.F.L E1
Hege Gjendem Skåla J.F.F F
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F B
Helge Arnfinn Eide Eide J.F.F C
Helge Østlie Nord-Odal J.F.F B
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Solhaug Nord-Odal J.F.F B
Henning Øygarden Kroken J.F.F A
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Håvar Olsen Gjøvik J.F.F C
Håvard Rustad Sokna J.F.F A
Ida Chanel Lilleng (ingen klubb) D1
Ida Herre Trondheim J.F.F F
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F B
Isak N Triumf Frogn J.F.F B
Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
Ivar Terje Bergum Nordre Land J.F.F E1
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Ivar Sveen Nordre Land J.F.F A
Jan Egil Rosvoll Samnanger J.F.L B
Jan Kåre H. Tveter Nord-Odal J.F.F B
Jan Magne Bjørnstad Løiten J.F.F B
Jan Magne Hoel Skaun J.F.F A
Jan Olav Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. A
Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
Jan Roger Strømsrud (ingen klubb) C
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden A
Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
Jens Chr. Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
Jo Terje Sagmo Steinkjer J.F.F E1
Joacim Rylander Holter J.F.F C
Joar Glomsvoll Tynset J.F.F E1
Johan Harstad Gjemnes J.F.F A
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F E2
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
Johan Slåtsveen Gjøvik J.F.F B
Johannes Egil Kulild Samnanger J.F.L E1
John Arne Torp Skogen J.S.K C
John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F E1
John Emil Westby Løiten J.F.F C
John Solbakken Biri J.F.F A
John Sveen Nordre Land J.S.K B
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F E1
Johnny F. Andersen Bjerke J.F.F E2
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon Anders Møklegård Råde J.F.F B
Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Ivar Søhus Sokna J.F.F E2
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
Jon-Roger Jensen Halden og Omegn J.F.F B
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F B
Jonas M Bakke Ringebu og Fåvang J.F.F C
Jonny Meier Steinkjer J.F.F E2
Jostein Bjørnsveen Søndre Land J.F.F C
Jostein Sunde Jæren J.F.L B
Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
Jørgen-André Dreyer Sortland J.F.F A
Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
Jørgen Haraldsen Løiten J.F.F D2
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D2
Jørn Harkjær Kroken J.F.F B
Jørn Huatorpet Bærum J.F.F B
Kai Arne Skreden Fron J.F.F B
Kai Haug Eidskog J.F.F E2
Karl Mo Vestre Slidre J.F.L C
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F A
Kenneth Styve Os J.F.L A
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
Kent Ove Aandal Astad Gjemnes J.F.F C
Kent Halvorsen Høland J.S.K C
Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
Kim Jørgen Lundgren Nord-Odal J.F.F B
Kjell Einar Lie Skien J.F.F B
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
Kjetil Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F B
Klas-Andre Elisenberg Løiten J.F.F B
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Knut Olav Samuelsen Skåla J.F.F D2
Knut Brotnow Vestre Toten J.F.F E1
Knut Strand Orkla J.F.F A
Kristian Sæther Hemli Kvam J.F.F D1
Kristian Silset Gjemnes J.F.F C
Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F A
Kristoffer Myhr Rælingen J.F.F C
Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D1
Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L E1
Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F A
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
Lars Magnus Krogh Røros J.F.F B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A
Lars Norderhus Lesja J.F.F E2
Lea Tverland Ørskog J.S.S D2
Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
Leif Henry Klokset Skåla J.F.F E1
Leif Håkon Karlsen Ringerike J.F.F C
Leiv Fremmersvik Vindafjord J.F.L E1
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F C
Linn Sofie Sørlien Melhus J.F.F F
Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
Madeleine Knappskog Bergens J.F. B
Mads Hansen Fet J.F.F C
Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F A
Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
Magne Hansen Vadsø J.F.F B
Magne Steinehaugen Kvam J.F.F B
Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
Magnus Egge Fron J.F.F C
Magnus Slåtsveen Gjøvik J.F.F B
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Marianne Kristiansen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F A
Martin Røsaker Skien J.F.F B
Mats Elven Haltdalen J.F.F D2
Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C
Mikjel Meland Skien J.F.F E1
Monica Kippernes Rånes Rennebu J.F.F B
Mons Ola Dragmyrhaug Ålen J.F.F D2
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Andersen Tynset J.F.F B
Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
Morten Larsen Sannidal J.F.F B
Morten Olsen Enebakk J.F.F E1
Mortén Resell Tynset J.F.F C
Nikolai Torp Skogen J.S.K B
Nils Anders Østberg Løiten J.F.F C
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F B
Noah Sævik Herøy og Sande J.F.F D1
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F A
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
Ola Berntsen Vang J.F.F E1
Ola Hegge Steinkjer J.F.F B
Ola Stivold Surnadal J.F.F B
Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L A
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F D1
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D2
Ole Markus Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F D1
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F A
Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E1
Ole-Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
Ole Furu Sunndal J.F.F E1
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Ove Løberg Rennebu J.F.F B
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F C
Per Aage Aasen Åslia J.S.K B
Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
Per Aune Buljo Alta J.F.F C
Per Johnny Sara Alta J.F.F A
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden E1
Per Morten Aasgård Averøy J.F.F B
Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F B
Per Åge Lindstad Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Per Ødegården (ingen klubb) E1
Petter Martinsen Stange J.F.F B
Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F F
Pål-Oskar Guttormsen Målselv J.F.F C
Pål Høines Skien J.F.F B
Pål Malmo Steinkjer J.F.F E1
Pål Sidhu Gjøvik og Vardal J.F. C
Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F B
Roar Grønvold Stange J.F.F C
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E2
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
Roger Granli Stange J.F.F C
Roger Nygaard Vang J.F.F B
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rolf Kristian Eilertsen Eidsberg J.F.F E1
Rolf Andresen Asker J.F.F E2
Rolf Aune Orkla J.F.F B
Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F B
Ronny Lund Eidsberg J.F.F B
Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
Ronny Opheim Nord-Aurdal J.F.F C
Roy Arnesen Bærum J.F.F E1
Rune Engen Øystre Slidre J.F.F C
Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
Rune Heggelund Vang J.F.F E1
Rune Hellandsjø Nidaros J.S.K E1
Rune Knappskog Askvoll J.F.L A
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
Sander Bergesen Samnanger J.F.L B
Sander Talsnes Haltdalen J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sigmund Bratlie Vang J.F.F C
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F E1
Sigurd Silset Gjemnes J.F.F B
Silje Skattebo Nord-Aurdal J.F.F C
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F C
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F B
Sindre Astad Gjemnes J.F.F B
Siren Kvamme Os J.F.L C
Siv Haugland Kroken J.F.F F
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Sondre Hoel Svendsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Stefan Vågseter Skåla J.F.F A
Steffen Nygård Jensvold Haltdalen J.F.F D2
Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K B
Stein Johansen Vang J.F.F E1
Steinar Gjerde Samnanger J.F.L A
Stian Hoff Ørskog J.S.S B
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F A
Stig Endre Smerud Biri J.F.F A
Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
Stig Nesseth Tynset J.F.F B
Stig Zachariassen Narvik J.F.F A
Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
Svein Arve Pedersen Vang J.F.F E2
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F E1
Svein Granøien Støren J.F.F B
Svein Grøtness Bærum J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F E2
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E2
Terje Samuelsen Skåla J.F.F E1
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Thea Holen Sel J.F.F D2
Therese Nesseth Tørlen Ørskog J.S.S B
Thomas Aanensen Songdalen J.F.F C
Thomas Astad Gjemnes J.F.F B
Thomas Bekken Nord-Odal J.F.F B
Thomas Bjørkås Løiten J.F.F B
Thomas Eiesar Stange J.F.F C
Thomas Keidel Biri J.F.F B
Thomas Nyberget Løiten J.F.F B
Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B
Thor Andre Basmoen Skåla J.F.F B
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
Tommy Bakken Sør-Odal J.F.F C
Tommy Grønlie Ullensaker J.F.F C
Tommy Westad Buskeruds J.F.F C
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
Tore Eriksen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F E2
Tore Stensby Løiten J.F.F C
Torfinn Swan Forsbakk Rana J.F.F B
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F A
Torjus Hultin Aurebekk Songdalen J.F.F D2
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Tormod Sveen Nordre Land J.F.F E1
Trond Brage Holvik Løiten J.F.F D1
Trond-Brage Kosberg Rennebu J.F.F B
Trond Eklund Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E1
Trond Haugholt Sannidal J.F.F E1
Trygve Henning Holthe Biri J.F.F E2
Ulf Boger Målselv J.F.F A
Vegar Kveum Ringebu og Fåvang J.F.F A
Vegard Dahl Aasland Målselv J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F B
Vetle Ingebretsen Aanensen Songdalen J.F.F D1
Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
Vidar Falldalen Løiten J.F.F E2
Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F C
Vidar Opheim Vestre Slidre J.F.L B
Vilmer Sjøvold Røsten Røros J.F.F D1
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Ådne Sandvold Vang J.F.F D1
Åge Almestrand Alvdal J.F.F E2
Åsmund Sandbakken Eidskog J.F.F E2
Øystein Talsnes Haltdalen J.F.F C
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F B
Øyvind Liberg Løiten J.F.F C
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)