www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ørskog J.S.S
 
JT/NT 100 skudd kombistevne - Ørskog J.S.S
10. juli 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane Bane 1
Kl: 11:40 - Bane Bane 2
Kl: 13:20 - Bane Bane 1
Kl: 15:00 - Bane Bane 2
1 Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F A
2 Karl Rune Konstad Støren J.F.F B
3 Therese Nesseth Tørlen Ørskog J.S.S F
4 Noah Sævik Herøy og Sande J.F.F D1
5      
 
Lag 2 Kl: 10:00 - Bane Bane 2
Kl: 11:40 - Bane Bane 1
Kl: 13:20 - Bane Bane 2
Kl: 15:00 - Bane Bane 1
1 Jan Magne Hoel Skaun J.F.F A
2 Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
3 Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
4 Even André Kammen Aure J.F.F A
5      
 
Lag 3 Kl: 10:20 - Bane Bane 1
Kl: 12:00 - Bane Bane 2
Kl: 13:40 - Bane Bane 1
Kl: 15:20 - Bane Bane 2
1 Camilla Wilhelmine Kleppe Herøy og Sande J.F.F F
2 Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
3 Øyvind Konstad Jr Støren J.F.F B
4 Anders Karlsson Støren J.F.F B
5      
 
Lag 4 Kl: 10:20 - Bane Bane 2
Kl: 12:00 - Bane Bane 1
Kl: 13:40 - Bane Bane 2
Kl: 15:20 - Bane Bane 1
1 Kurt Are Skarbø Ørskog J.S.S C
2 Jeanette Davik Ørskog J.S.S C
3 Magne Bakken Skåla J.F.F E2
4 Lars Prinz Gjemnes J.F.F C
5      
 
Lag 5 Kl: 10:40 - Bane Bane 1
Kl: 12:20 - Bane Bane 2
Kl: 14:00 - Bane Bane 1
Kl: 15:40 - Bane Bane 2
1 Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
2 Ida Sofie Ekornrud Askvoll J.F.L D2
3 Fabian Davik Ørskog J.S.S C
4 Gunnar Leknes Askvoll J.F.L A
5 Thor Strømme Sykkylven J.F.F E1
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane Bane 2
Kl: 12:20 - Bane Bane 1
Kl: 14:00 - Bane Bane 2
Kl: 15:40 - Bane Bane 1
1 Amber Jayne Graham Ørskog J.S.S F
2 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
3 Bent A. Døving Ørskog J.S.S A
4 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
5 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane Bane 1
Kl: 12:40 - Bane Bane 2
Kl: 14:20 - Bane Bane 1
Kl: 16:00 - Bane Bane 2
1 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
2 Rolf Kristian Eilertsen Eidsberg J.F.F E1
3 Arild Gangdal Eid J.F.L A
4 Roar Ingve Døving Ørskog J.S.S B
5 Espen Luka Ørskog J.S.S A
 
Lag 8 Kl: 11:00 - Bane Bane 2
Kl: 12:40 - Bane Bane 1
Kl: 14:20 - Bane Bane 2
Kl: 16:00 - Bane Bane 1
1 Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F B
2 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
3 Arild Johansen Askvoll J.F.L A
4 Per Ivar Søvik Ørskog J.S.S B
5 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 11:20 - Bane Bane 1
Kl: 13:00 - Bane Bane 2
Kl: 14:40 - Bane Bane 1
Kl: 16:20 - Bane Bane 2
1 Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F B
2 Eva Kristin Knudsen Støren J.F.F A
3 Sander Haaheim Ørskog J.S.S D2
4 Sindre Astad Gjemnes J.F.F B
5 Monica Kippernes Rånes Rennebu J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 11:20 - Bane Bane 2
Kl: 13:00 - Bane Bane 1
Kl: 14:40 - Bane Bane 2
Kl: 16:20 - Bane Bane 1
1 Håkon Ekornrud Askvoll J.F.L B
2 Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F C
3 Stian Hoff Ørskog J.S.S C
4 Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
5 Esteban Dios Steinkjer J.F.F B
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)