www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Vang J.F.F
 
Vang i 100 - Jubileumsstevne leirduesti - Vang J.F.F
18. til 19. juni 2022

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 18.06.2022 kl 09:00
11 Severin Larsen Stange J.F.F A
22 Roger Granli Stange J.F.F A
33 Bjørn Joakimsen Vang J.F.F C
44 Stein Johansen Vang J.F.F E1
55 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
 
Lag 2 18.06.2022 kl 09:10
61      
72      
83      
94      
105      
 
Lag 3 18.06.2022 kl 09:20
111 Knut Nordli Løiten J.F.F B
122 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
133 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F B
144 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
155 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 4 18.06.2022 kl 09:30
161 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
172 Frank Havik Furnes J.F.F E2
183 Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
194 Arild Larsen Furnes J.F.F E2
205 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
 
Lag 5 18.06.2022 kl 09:40
211 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
222 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
233 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
244 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
255 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 6 18.06.2022 kl 09:50
261 Gudmundur Arni Arnason Skogen J.S.K C
272 Oskar Næss Frogn J.F.F A
283 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
294 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
305 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
 
Lag 7 18.06.2022 kl 10:00
311 Bjørn Eivind Floor Løiten J.F.F A
322 Petter Martinsen Stange J.F.F A
333 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
344 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L B
355      
 
Lag 8 18.06.2022 kl 10:10
361 Per Østigård Tynset J.F.F E2
372 Mortén Resell Tynset J.F.F A
383 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
394 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
405 Tore Brovold Stange J.F.F A
 
Lag 9 18.06.2022 kl 10:20
411 Erik Johansen Vang J.F.F C
422 Regine Bakken Vang J.F.F F
433 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
444 Yngve Nordseng Vang J.F.F C
455 Sindre Westlie Dufseth Vang J.F.F D2
 
Lag 10 18.06.2022 kl 10:30
461      
472      
483      
494      
505      
 
Lag 11 18.06.2022 kl 10:40
511      
522      
533      
544      
555      
 
Lag 12 18.06.2022 kl 10:50
561      
572      
583      
594      
605      
 
Lag 13 18.06.2022 kl 11:00
611 Finn Erik Rønning Vang J.F.F E1
622 Svein-Erik Sæther Vang J.F.F C
633 Amund Sæther Eidsvoll Skog J.F.F C
644 Kari Fjellestad Dovre J.F.F F
655 Eivind Sæther Dovre J.F.F C
 
Lag 14 18.06.2022 kl 11:10
661 Arne Jostein Mellum Vang J.F.F E2
672 Arne Vegard Mellum Vang J.F.F C
683 Lars-André Erstad Vang J.F.F C
694 Reidun Mellum Vang J.F.F F
705 Henning Rud Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
 
Lag 15 18.06.2022 kl 11:20
711      
722 Sigmund Bratlie Vang J.F.F C
733      
744      
755      
 
Lag 16 18.06.2022 kl 11:30
761 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
772 Mattias Lindstad Løiten J.F.F C
783 Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F B
794 Heinz Koschnitzke Vang J.F.F B
805 Joakim Hagen (ingen klubb) C
 
Lag 17 18.06.2022 kl 11:40
811      
822      
833      
844      
855      
 
Lag 18 19.06.2022 kl 09:00
861 Roger Nygaard Vang J.F.F C
872 Ola Berntsen Vang J.F.F C
883 Erik Steen Vang J.F.F E1
894 Ådne Sandvold Vang J.F.F D1
905 Arne Sandvoll Vang J.F.F B
 
Lag 19 19.06.2022 kl 09:10
911 Trond Magnus Berntsen Vang J.F.F B
922 Eirik Ellegård Arnset Vang J.F.F C
933 Lars Bergseng Vang J.F.F A
944 Rune Heggelund Vang J.F.F C
955 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 19.06.2022 kl 09:20
961 Per Ødegården Vang J.F.F E1
972 Joar Brukvangen Vang J.F.F C
983 Odd Arne Hellebergshaugen Vang J.F.F E1
994 Utfyller/Reservert arrangør
1005 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 19.06.2022 kl 09:30
1011 Trond Eklund Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
1022 Morten Ninive Solli Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
1033 Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
1044 Hans Fredrik Herberg Totenviken J.F.F Lodd Nr.5 C
1055 Kenneth Østby Toten J.F.F Alm. Lodd 4 C
 
Lag 22 19.06.2022 kl 09:40
1061 Kim Solberg (ingen klubb) C
1072 Lars Ugland (ingen klubb) C
1083 Martin Jardarson Larsen Vestre Toten J.F.F C
1094 Tore Bergengen (ingen klubb) C
1105 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
 
Lag 23 19.06.2022 kl 09:50
1111 Beate Alderslyst Vang J.F.F F
1122 Helge Kristian Prestrud Vang J.F.F C
1133 Kristin Maagaard Vang J.F.F F
1144      
1155      
 
Lag 24 19.06.2022 kl 10:00
1161 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
1172 Linus Henriksen Skogen J.S.K D1
1183 Øyvind Aafloen Henriksen Skogen J.S.K C
1194 Morten Mikkelsen Vang J.F.F E1
1205 Lasse Torp Skogen J.S.K B
 
Lag 25 19.06.2022 kl 10:10
1211      
1222      
1233      
1244      
1255      
 
Lag 26 19.06.2022 kl 10:20
1261      
1272      
1283      
1294      
1305      
 
Lag 27 19.06.2022 kl 10:30
1311      
1322      
1333      
1344      
1355      
 
Lag 28 19.06.2022 kl 10:40
1361      
1372      
1383      
1394      
1405      
 
Lag 29 19.06.2022 kl 10:50
1411      
1422      
1433      
1444      
1455      
 
Lag 30 19.06.2022 kl 11:00
1461 Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
1472 Kristoffer Myhr Enebakk J.F.F C
1483 Fredrik Holtet Udnes J.F.F C
1494      
1505 Bjørn Andreassen Løiten J.F.F E1
 
Lag 31 19.06.2022 kl 11:10
1511      
1522      
1533      
1544      
1555      
 
Lag 32 19.06.2022 kl 11:20
1561      
1572      
1583      
1594      
1605      
 
Lag 33 19.06.2022 kl 11:30
1611 John Arne Torp Skogen J.S.K B
1622 Svein Arve Pedersen Vang J.F.F E2
1633 Silje Merete Vidme Ål J.F.F F
1644 Kristian Ingvar Raaen Ål J.F.F C
1655      
 
Lag 34 19.06.2022 kl 11:40
1661 Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
1672 Anders Strömvall Vestre Toten J.F.F C
1683      
1694 Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
1705 Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F C
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)