www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Ørskog J.S.S
 
Opplandcup 2022 100 skudd JT/NT kval - Ørskog J.S.S
6. august 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 79
Navn Klubb Klasse
Aina Halldén Ullensaker J.F.F E1
Alexander Klokset Nesset J.S.P.F.L C
Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
Anne Jorunn Kasin Ørskog J.S.S C
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
Arild Gangdal Eid J.F.L A
Arild Johansen Askvoll J.F.L A
Arne Vermund Hope Ørskog J.S.S E1
Arne Heggem Surnadal J.F.F B
Arnfinn Berg Skåla J.F.F E1
Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F C
Bent A. Døving Ørskog J.S.S A
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F B
Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
Daniel Bergli Fron J.F.F C
Erik Sydbøge Biri J.F.F B
Espen Luka Ørskog J.S.S A
Eva Kristin Oliversen Kvam J.F.F A
Even André Kammen Aure J.F.F A
Fabian Davik Ørskog J.S.S C
Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D2
Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F E2
Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F A
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
Halvor Brustuen Bråten Fron J.F.F C
Henning Godlien Strand Ringebu og Fåvang J.F.F B
Håkon Ekornrud Askvoll J.F.L B
Ida Sofie Ekornrud Askvoll J.F.L D2
Inger Elise Sveen Kvam J.F.F F
Iver Andrè Josten Kvam J.F.F C
Jan Magne Hoel Skaun J.F.F A
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F A
Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
Jeanette Davik Ørskog J.S.S C
Jim Pedersen Alta J.F.F A
Johanne Kvamme Bjørge Kvam J.F.F F
John Solbakken Biri J.F.F B
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
Kjetil Kleven Ringebu og Fåvang J.F.F B
Knut Olav Samuelsen Skåla J.F.F D2
Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F A
Kristoffer Jensås Nidaros J.S.K D2
Kristoffer Moldskred Herøy og Sande J.F.F C
Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C
Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A
Magne Bakken Skåla J.F.F E2
Magne Steinehaugen Kvam J.F.F A
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Ola Stivold Halsa J.F.F C
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Per Ivar Søvik Ørskog J.S.S B
Per Oskar Hjelseth Ørskog J.S.S B
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F B
Roar Ingve Døving Ørskog J.S.S B
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
Rolf Kvisvik Averøy J.F.F B
Rune Knappskog Bergens J.F. A
Sigurd Silset Gjemnes J.F.F B
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Stian Hoff Ørskog J.S.S C
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
Stig Nesseth Tynset J.F.F C
Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
Terje Johansen Askvoll J.F.L A
Terje Samuelsen Skåla J.F.F E1
Therese Nesseth Tørlen Ørskog J.S.S F
Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B
Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
Tor Gaute Nesset Kvam J.F.F C
Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)