www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Lillehammer J.F.F
 
Opplandcup 2022 50 skudd JT - Lillehammer J.F.F
26. juni 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
 
Lag 2 Kl: 09:20 - Bane 1
1 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B
2 Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
3 Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D1
4 Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
5 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
 
Lag 3 Kl: 09:40 - Bane 1
1 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
2 Ivar Sveen Nordre Land J.F.F A
3 Oddbjørn Løken Nordre Land J.F.F C
4 Thomas Keidel Biri J.F.F C
5 Stig Endre Smerud Biri J.F.F B
 
Lag 4 Kl: 10:00 - Bane 1
1      
2 Alexander Floor Stange J.F.F C
3 Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E1
4 Bjørnar Ridderhaugen Nordre Land J.S.K B
5      
 
Lag 5 Kl: 10:20 - Bane 1
1      
2 Jostein Bjørnsveen Søndre Land J.F.F C
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Erik Kristofferstuen Søndre Land J.F.F B
5 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F C
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane 1
1      
2 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
3 Kim Andre Karlsen Strandum (ingen klubb) C
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
5 Erik Sydbøge Biri J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane 1
1 Thore Grinden Løiten J.F.F B
2 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
3 Gaute Gravdahl Gjøvik og Vardal J.F. E2
4 Vidar Falldalen Løiten J.F.F E2
5 Morten Rudi Ringebu og Fåvang J.F.F C
 
Lag 8 Kl: 11:20 - Bane 1
1 Vibecke Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
2 Kristoffer Joten Fron J.F.F D1
3 Cato Wang Løiten J.F.F B
4 Henning Solhaug Nord-Odal J.F.F B
5 Ann Catrin Hoel Larsen Løiten J.F.F F
 
Lag 9 Kl: 11:40 - Bane 1
1 Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
2 Tom Atle Holthe Biri J.F.F A
3 Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. B
4 Jan Olav Monsbakken Gjøvik og Vardal J.F. A
5 Rune Olsen Gjøvik og Vardal J.F. E1
 
Lag 10 Kl: 12:00 - Bane 1
1 Marianne Kristiansen Ringebu og Fåvang J.F.F B
2 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A
3 Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
4 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
5 Carl Arvid Christiansen Vestby J.F.F E2
 
Lag 11 Kl: 12:20 - Bane 1
1 Monica Skår Løiten J.F.F B
2 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
3 Even Tromsnes Ringebu og Fåvang J.F.F D1
4 Ivar Terje Bergum Nordre Land J.F.F E1
5 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
 
Lag 12 Kl: 12:40 - Bane 1
1 Leif Henry Klokset Skåla J.F.F A
2 Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K A
3      
4 Thomas Bjørkås Løiten J.F.F C
5 John Sveen Nordre Land J.S.K B
 
Lag 13 Kl: 13:00 - Bane 1
1 Christer Bårdseng Gausdal J.F.F -
2 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F A
3 Oddvar Seielstad (ingen klubb) -
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 14 Kl: 13:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)