www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Kvam J.F.F
 
Opplandcup 2022 50 skudd JT - Kvam J.F.F
6. juni 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 62
Navn Klubb Klasse Startnr
Adrian Martinussen Sel J.F.F D15
Aina Halldén Ullensaker J.F.F E123
Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F20
Anna Lena Vaterland Kvam J.F.F F48
Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A37
Arild Hemli Kvam J.F.F B58
Arne Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F B11
Asbjørn Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F C59
Bjørn Milsteinhaugen Fron J.F.F B63
Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A21
Christen Bårdsløkken Ringebu og Fåvang J.F.F C18
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E126
Daniel Bergli Fron J.F.F C55
Erik Hemli Ringebu og Fåvang J.F.F A6
Erland Moe Øyer-Tretten J.F.F B4
Espen Martinussen Sel J.F.F C1
Even Tromsnes Ringebu og Fåvang J.F.F D116
Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F A22
Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A34
Halvor Brustuen Bråten Fron J.F.F C13
Håkon Kveum Sel J.F.F A47
Inger Elise Sveen Kvam J.F.F F12
Ingunn Skaare Kvam J.F.F F64
Iver Andrè Josten Kvam J.F.F C36
Jan Olav Monsbakken (ingen klubb) A10
Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A49
Johan Skogsrud Løiten J.F.F E228
Johanne Kvamme Bjørge Kvam J.F.F F43
Ken-Are Olafsen Fron J.F.F B35
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A27
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A45
Kjell Frydenlund Ringebu og Fåvang J.F.F E18
Kristoffer Joten Fron J.F.F D150
Kåre Magnus Vaterland Kvam J.F.F D13
Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B7
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E130
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A41
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A31
Mari Myrhaugen Sel J.F.F F56
Marianne Kristiansen Fron J.F.F B51
Marius Løkken Sel J.F.F C2
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B54
Mats Olafsen Nordre Land J.S.K C25
Ole-Kristian Berget Sel J.F.F C57
Oliver Grøthe Fron J.F.F C24
Per Arne Vaterland Kvam J.F.F D138
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F B39
Robert Jensvoll Kvam J.F.F A46
Rolf Kristian Eilertsen Hølonda J.F.F E133
Simen Knuts Scheie Fron J.F.F C14
Simen Olafsen Alvdal J.F.F C17
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B19
Stig Nesseth Tynset J.F.F C52
Thomas Bjørkås Løiten J.F.F C60
Thomas Nyborg Ringebu og Fåvang J.F.F B61
Tom Haugrud Fron J.F.F C62
Tor Gaute Nesset Kvam J.F.F C44
Trond Gammeltorp Kvam J.F.F E132
Vegar Kveum Skjåk J.F.L A42
Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E229
Øistein Olsen Ullensaker J.F.F E253
Øystein Solberg Fron J.F.F B40


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)