www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidanger J.F.L
 
NM Compak Sporting - Eidanger J.F.L
22. til 23. juni 2022

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 1
22.06.2022 kl 11:20 - Bane 2
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 3
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 6
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 4
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 5
11 Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C
22 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. B
33 Jimmy Lungström Kroken J.F.F A
44 Stein Tandberg Sokna L.K. C
55 Henning Loe Nidaros S.K. A
66 Tommy Andersen Siljan S.S. B
 
Lag 2 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 2
22.06.2022 kl 11:20 - Bane 3
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 1
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 5
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 6
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 4
71 Tarald Huse Frogn J.F.F A
82 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. A
93 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
104 Jon Kvilhaugsvik Team Sørvest V73
115 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L V55
126 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
 
Lag 3 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 3
22.06.2022 kl 11:20 - Bane 1
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 2
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 4
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 5
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 6
131 John Kristian Grøtting Nidaros S.K. B
142 Lars Klev Sokna L.K. C
153 Jan Aanes Sandefjord L.S. V73
164 Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
175 Aslak Tønneberg Indre Østfold S.S. A
186 Celine Dalen Eidanger J.F.L J
 
Lag 4 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 1
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 2
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 3
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 6
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 4
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 5
191 Gisle Kristian Sveva Buskerud J.F.F A
202 John-Ole Elseth Nordskog Eidanger J.F.L A
213 Jørgen Rønneberg Eidanger J.F.L C
224 Benjamin Solsvik Sotra L.K. B
235 Martin Horrigmo Skien J.F.F C
246 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
 
Lag 5 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 2
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 3
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 1
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 5
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 6
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 4
251 Magnus Darbo Team Hagleskyting A
262 Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. A
273 Thomas K. Bredesen Glåmdal L.S. C
284 Max Nensén Sokna L.K. C
295 Atle Hartz Sokna L.K. B
306 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
 
Lag 6 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 3
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 1
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 2
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 4
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 5
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 6
311 Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
322 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
333 Rune Waller Oslo skeet- og trapklubb V65
344 Jørn Harkjær Kroken J.F.F C
355      
366 Jan Thore Nalum Brunlanes S.S. A
 
Lag 7 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 1
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 2
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 3
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 6
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 4
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 5
371 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
382 Lene Storbæk Østlandske S.S. K1
393 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
404 Anders Quist Jensen Råde J.F.F A
415 Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
426 Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
 
Lag 8 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 2
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 3
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 1
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 5
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 6
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 4
431 Stein H Gundersen Sandefjord L.S. V55
442 Sondre Hellandsjø Nidaros S.K. C
453 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. A
464 Simen Johansen Team Hagleskyting U
475 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F U
486 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. A
 
Lag 9 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 3
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 1
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 2
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 4
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 5
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 6
491 Håvard Thoresen Sokna L.K. U
502 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
513 Ingvill Hågensen Sokna L.K. K1
524 Hakan Ucarli Frogn J.F.F B
535 Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting B
546 Hannah-Anette Flekstad Sokna L.K. J
 
Lag 10 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 1
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 2
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 3
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 6
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 4
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 5
551 Frode Sneve Strand Nidaros S.K. A
562 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F U
573 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. A
584 Aage Viik (ingen klubb) J
595 Siri Iren Obrestad Team Sørvest K1
606 Anja Dramstad Østlandske S.S. K1
 
Lag 11 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 2
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 3
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 1
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 5
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 6
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 4
611 Ronny Hokåsmoen Østlandske S.S. B
622 Morten Qvenild Frogn J.F.F C
633 Henning Solem Siljan S.S. V55
644 Åshild Camilla Nordli Østlandske S.S. K1
655 Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
666 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 12 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 3
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 1
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 2
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 4
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 5
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 6
671 Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
682 Isac Ynnesdal Kroken J.F.F J
693 David Holand Nordvegen L.K. A
704 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. A
715 Paul Daljord Sotra L.K. C
726 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
 
Lag 13 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 4
22.06.2022 kl 11:20 - Bane 5
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 6
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 1
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 2
23.06.2022 kl 14:00 - Bane 3
731 Eirik Møller Kristiansand S J.F.F B
742 Roar Olsen Glåmdal L.S. A
753 Sebastian E Bråten-Ucarli Frogn J.F.F U
764 Oscar Bratlie Team Hagleskyting U
775 Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
786 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
 
Lag 14 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 5
22.06.2022 kl 11:20 - Bane 6
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 4
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 3
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 1
23.06.2022 kl 14:00 - Bane 2
791 Stian Eikåsen Team Sørvest B
802 Thomas Osjord Team Sørvest A
813 Oskar Næss Team Hagleskyting A
824 Mantas Maciunskas Team Hagleskyting B
835      
846 Henrik Fylling Østlandske S.S. A
 
Lag 15 22.06.2022 kl 10:00 - Bane 6
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 4
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 5
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 2
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 3
23.06.2022 kl 14:00 - Bane 1
851 Jan Erik Bredesen Råde J.F.F C
862 Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
873 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
884 Gard Solberg Kroken J.F.F V55
895 Jeanine Dybdahl Glåmdal L.S. K1
906 Elling Tryterud Sokna L.K. B
 
Lag 16 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 4
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 5
22.06.2022 kl 13:00 - Bane 6
23.06.2022 kl 11:00 - Bane 1
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 2
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 3
911 Kim-Alexander Buer Aremark J.F.F A
922 Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
933 Lennart Skoglund Kroken J.F.F V55
944 Tommy Bergane Sannidal Trap C
955 Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. A
966 Frank Sparby Glåmdal L.S. B
 
Lag 17 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 5
22.06.2022 kl 11:40 - Bane 6
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 4
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 3
23.06.2022 kl 12:20 - Bane 1
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 2
971 Brede Ensrud Løiten S.S. B
982 Gudmundur Arni Arnason Glåmdal L.S. C
993 Anders Frorud Råde J.F.F A
1004 Herman Tandberg Sokna L.K. J
1015 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
1026 Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. B
 
Lag 18 22.06.2022 kl 10:20 - Bane 6
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 4
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 5
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 2
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 3
23.06.2022 kl 13:40 - Bane 1
1031 Mats Bruvoll Wikdahl Nidaros S.K. B
1042 Henrik Flaskerud Sokna L.K. A
1053 Even Tandberg Sokna L.K. J
1064 Anders Rustad Sokna L.K. J
1075 Bjørn Trydal Østlandske S.S. A
1086 Hans-Marius Myrvang Glåmdal L.S. C
 
Lag 19 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 4
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 5
22.06.2022 kl 13:20 - Bane 6
23.06.2022 kl 10:40 - Bane 1
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 2
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 3
1091 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
1102 Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
1113 Torgeir Myhre Nidaros S.K. B
1124 Bjørn Olav Haugland Kroken J.F.F V55
1135 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
1146 Geir Walland Team Sørvest V55
 
Lag 20 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 5
22.06.2022 kl 12:00 - Bane 6
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 4
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 3
23.06.2022 kl 12:00 - Bane 1
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 2
1151 Gro Anita Ynnesdal Kroken J.F.F K1
1162 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
1173 Geir Kvilhaugsvik Team Sørvest A
1184 Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F C
1195 Johan Kvam Nidaros S.K. A
1206 Jens Magne Stavland Team Sørvest B
 
Lag 21 22.06.2022 kl 10:40 - Bane 6
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 4
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 5
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 2
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 3
23.06.2022 kl 13:20 - Bane 1
1211 Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
1222 Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
1233 Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V65
1244 Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
1255 Nicolai Ynnesdal Kroken J.F.F J
1266 Thomas Nyberget Østlandske S.S. A
 
Lag 22 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 4
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 5
22.06.2022 kl 13:40 - Bane 6
23.06.2022 kl 10:20 - Bane 1
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 2
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 3
1271 Bjørn Tandberg Sokna L.K. B
1282 Jarle Nymoen Sokna L.K. B
1293 Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
1304 Even Smedstad Glåmdal L.S. A
1315 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
1326 Ole Martin Lauritzen Eidanger J.F.L C
 
Lag 23 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 5
22.06.2022 kl 12:20 - Bane 6
22.06.2022 kl 14:00 - Bane 4
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 3
23.06.2022 kl 11:40 - Bane 1
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 2
1331 Roger Hansen Sokna L.K. A
1342 Silje Bjørnstad Steen Sotra L.K. K1
1353 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. A
1364 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V65
1375 Johnny Skoglund Kroken J.F.F C
1386      
 
Lag 24 22.06.2022 kl 11:00 - Bane 6
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 4
22.06.2022 kl 14:00 - Bane 5
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 2
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 3
23.06.2022 kl 13:00 - Bane 1
1391 Jostein Bråthen Glåmdal L.S. A
1402 Frode Kristoffersen Sokna L.K. B
1413 Henrik Alstad Verdal S.S.L V65
1424 Håvard Gaski Brevik Varanger S.S.K C
1435 Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
1446      
 
Lag 25 22.06.2022 kl 11:20 - Bane 4
22.06.2022 kl 12:40 - Bane 5
22.06.2022 kl 14:00 - Bane 6
23.06.2022 kl 10:00 - Bane 1
23.06.2022 kl 11:20 - Bane 2
23.06.2022 kl 12:40 - Bane 3
1451 Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
1462 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
1473 Bent Haga Johannessen Team Hagleskyting A
1484 Roger Granli Østlandske S.S. A
1495 Geir Lyngvær Nidaros S.K. V55
1506      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)